Анонімне лікування наркоманії у Києві

Наркоманія – це не шкідлива звичка, а тяжка залежність та захворювання. При тривалому вживанні наркотиків порушується робота ЦНС, внутрішніх органів, з’являються психози та галюцинації. Передозування призводить до смерті. При цьому страждає не лише сам наркоман, а й його родичі. Чим раніше розпочати анонімне лікування наркоманії у Києві в клініці «Центр здорової молоді», тим вищий шанс позбутися залежності та повернутися до повноцінного життя.

Анонімне лікування наркоманії у Києві

Як проявляється наркозалежність?

Метадонова залежність, потяг до вживання героїну, кокаїну, солей та інших важких наркотиків проявляється так, як показано в таблиці:

Стадія Симптоми
ПершаРозвивається у період 2-6 місяців. Виявляється тим, що людина «йде» із зовнішнього світу, нічого не сприймає, будучи «під кайфом», перебуває на піку відчуттів.
ДругаПотрібна збільшена доза наркотику. Відбувається втрата контролю за поведінкою, часта зміна настрою (безпричинна агресія чи апатія), порушення сну і апетиту.
ТретяНаркоман відчуває ломку, якщо не вживе наркотик, повна втрата контролю за поведінкою. Найсильніший біль при ломці може спровокувати інфаркт, інсульт, больовий шок. Відбувається деградація всього організму, виникають спроби суїциду.

Стадії та симтоми наркозалежності.

Якщо своєчасно не розпочати лікування наркоманії, починається повне руйнування організму, відмова життєво важливих органів і систем, за яким слідує летальний кінець.

Лікування наркоманії: як допомогти залежному?

Анонімне лікування наркоманії, яке надає клініка «Центр здорової молоді», проводиться в кілька етапів:

  1. Підготовка. У цей період пацієнт проходить бесіди з психологом, фахівці вивчають його анамнез, проводять лабораторні та апаратні обстеження (УЗД внутрішніх органів, ЕКГ, дослідження на гепатит, ВІЛ), виявляючи набуті від вживання наркотиків захворювання. Залежно від результатів пацієнта спостерігає терапевт, кардіолог, невропатолог.
  2. Детоксикація. За результатами обстеження та загальним станом організму, призначається індивідуальне лікування, яке включає дезинтоксикацію, підтримку роботи організму та усунення симптомів залежності. Для цього наркологічна клініка проводить процедури у кріосауні, сеанси акупунктури, лімфодренаж, мануальну терапію. Такі процедури стабілізують гормональний фон, покращують роботу ЦНС, сприяють активізації струму лімфи, прискорюють виведення токсинів, усувають наслідки гіпоксії, відновлюють організм. Потім пацієнта кодують полівалентною сироваткою, яка формує стійку відразу до наркотиків.
  3. Реабілітація. На цьому етапі з пацієнтом працюють психологи, психіатри та психотерапевти, допомагаючи подолати психічну залежність від наркотичних речовин. Цьому сприяють сеанси стрес-шокового гіпнозу, холотропного дихання, йога, ТЕС-терапія.

Також заняття проводяться із родичами, під час яких фахівці вчать правильному спілкуванню з пацієнтом, залучають до сеансів психотерапії.

Чому варто розпочати лікування наркоманії у нашому центрі?

Клініка створена міжнародною громадською організацією, тому анонімне лікування наркоманії в Києві включає індивідуальний підхід, повну конфіденційність, комфортну обстановку, повний курс терапії та реабілітації. Також «Центр здорової молоді» проведе лікування алкоголізму у Дніпрі та інших містах України, використовуючи медикаментозні та психотерапевтичні методи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *