Лікування алкоголкогольної залежності

Алкогольна залежність – це хвороба, в слідстві якої виникає психічна та фізична залежність. Такій людині стає важко контролювати свою поведінку. Як відомо, це згубна пристрасть приносить в життя безліч проблем, неприємностей і трагедій. Зовсім від алкоголю люди часто страждають від неврастенії. У них порушується пам’ять, мислення, знижується працездатність. Без вживання алкоголю з’являється агресивність, роздратування, поганий настрій. Дуже часто в боротьбі з алкогольною залежністю люди вдаються до так званого кодування. Як відомо пити людина кидає на певний час, але залежність залишається. За скільки алкогольна завісімость- це перш за все хвороба, то і існує ефективне лікування від неї.

Лікування алкоголкогольної залежності

Наш реабілітаційний центр допоможе раз і назавжди позбавиться від алкогольної залежності. Проводимо комплексне лікування таких проблем, як запої, алкогольні психози, алкогольна абстиненція, отруєння, ураження внутрішніх органів. Весь процес лікування є своєчасні, правильні, послідовні дії кваліфікованих лікарів-наркологів. Лікування здійснюється наступними способами:

Лікування алкоголкогольної залежності 2

1.Вивод з запоя- лікар обстежує пацієнта, постійно спостерігає за ним, застосовуючи різні діагностичні та лікувальні засоби.

2.Детоксікація-висновок з організму алкоголю за допомогою спеціальних препаратів.

3.Реабілітація – робота з психологом індивідуальна і групова.

Лікування алкоголкогольної залежності 3

У реабілітаційному центрі застосовуються тільки сучасні методи лікування від алкоголізму.

Під настановою досвідченого психотерапевта пацієнт вибудовує нові відносини з оточуючими і самим собою, Усвідомлюючи свою хворобу люди починають розуміти, контролювати себе, борються з виникаючим почуттям провини. Найвищі шанси на одужання звичайно ж мають люди, які бажають вилікуватися і прикладають до цього своє зусилля. Пройшовши повний курс лікування пацієнт стає повністю здоровим і може назавжди забути за зриви в майбутньому, В реабілітаційному центрі використовуються тільки найефективніші методи і комплексної підхід в боротьбі з алкогольною залежністю.

Ми зробимо все можливе щоб повернути кожному пацієнту повноцінну і здорове життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *