Проект шлях до майбутнього

Dec 31, 2015

Відповідь на потреби молодих людей в Україні.

В рамках проекту “Шлях до майбутнього: відповідь на потреби молодих людей в Україні” на базі Житомирського вищого професійного технічного училища було створено арт-проект спільно з молоддю м Житомир.

Метою даного проекту, було створення нагадування за допомогою творчості, молодому поколінню про такі важливі речі як здоровий спосіб життя і збереження миру в наших будинках.

Мета: світле, здорове майбутнє нашої країни.

По завершенню, співробітниками МГО “Центр Здорової Молоді”, що входить до складу Міжнародної антинаркотичної Асоціації, була проведена лекція, на тему: “здоровий спосіб життя у всіх сферах особистості”.

Співробітники Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, провели заняття з елементами тренінгу під назвою “Шлях до миру” для учнів вищевказаного навчального закладу.

Путь к миру

Путь к миру

Путь к миру

Путь к миру

Путь к миру

Лебедєва Валентина Омелянівна

Лебедєва Валентина Омелянівна

Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

Організатор та ведуча групи для родичів залежних, що проходить щотижня або онлайн. Дипломований спеціаліст Українського інституту практичної аддіктології, спеціальність – консультант по хімічної залежності. Практичний психолог, навчаюся транзактному аналізу (ЄАТА – Європейська асоціація транзактного аналізу) і арт-терапії.