Про реабілітаційний центр

Центр реабілітації наркоманів і алкоголіків в Україні

“Центр здорової молоді Україна” працює з 2012 року. За цей час ми сформували сильну команду професіоналів різних спеціальностей. Завдяки цьому надаємо ефективну допомогу навіть у найскладніших випадках.

На сьогодні реабілітаційний центр складається з 26 стаціонарних відділень у 18 містах України, а також у Грузії, Молдові та Азербайджані, де перебувають на лікуванні понад 300 пацієнтів одночасно. Кожен з них проходить лікування за індивідуальною програмою, що передбачає використання сучасних методів боротьби з наркоманією, алкоголізмом, ігроманією.

Наш центр реабілітації наркоманії – це не традиційний диспансер із атмосферою лікарні. Аби людина могла переосмислити своє життя, відкрити в собі нові здібності та назавжди забути про наркотики, їй потрібен комфорт не тільки у фізичному плані, а й у моральному. Тому ми доклали максимум зусиль для створення простору, де кожна людина, яка звертається по допомогу, відчуває свою цінність.

За час роботи ЦЗМ понад 25,5 тисяч людей з різними видами залежностей змогли перемогти хворобу і повернутися до здорового життя.

Наш реабілітаційний центр для залежних відкритий для всіх, кому необхідна допомога.

Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Умови в центрі реабілітації залежних

  Наші реабілітаційні центри – це котеджі із затишною, дружньою атмосферою та сучасним дизайном. У них є зони для відпочинку, спілкування, занять творчістю та спортом.

  Для того, щоб люди, які перебувають на реабілітації, відчували підтримку, ми часто проводимо зустрічі з волонтерами, котрі самі колись були залежними та успішно подолали шлях лікування від цієї хвороби. Відвідати такі зустрічі можна і до початку лікування.

  Центр реабілітації наркозалежних ЦЗМ – це місце допомоги. Тому ми робимо все, щоб людина, яка звернулася по неї, почувалася комфортно з першого ж кроку. Але це не означає, що реабілітаційний центр і ціна на перебування в ньому доступні тільки обраним, абсолютно кожен може звернутися до нас.

  центр реабілітації наркоманів

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Центр реабілітації та його соціальна місія

  реабілітаційний центр

  Ми розуміємо, що після реабілітації на залежну людину чекає багато випробувань, перш ніж життя зміниться на краще. І вони цілком можуть спровокувати зрив і повернення до алкоголю, наркотиків. Тому ЦЗМ надає підтримку і після того, як людина покидає центр реабілітації.

  Ми регулярно організовуємо різні заходи для тих, хто перебуває на постреабілітаційному етапі. У середньому близько 500 осіб беруть участь у наших терапевтичних таборах. Загалом їх відвідало вже майже 4,5 тисячі людей.

  Для родичів наших пацієнтів безкоштовно проводимо 3-4 безкоштовні семінари на рік. Адже після завершення перебування в стаціонарі саме на них покладається відповідальність за створення комфортної та доброзичливої атмосфери в оселі.

  Також для випускників реабілітаційного центру ми проводимо навчання: по соціальній роботі – 4 тренінги на рік, по хімічній залежності – 6 тренінгів на рік. Приблизно раз на півріччя проводяться курси з підвищення кваліфікації для керівників. Кожен з таких тренінгів проходять 10-20 випускників реабілітаційного центру (Україна).

  Наші співробітники спільно з поліцією та соціальними службами на постійній основі беруть участь у рейдах з усунення “закладок” і контактів наркодилерів.

  Своєю діяльністю ми щодня доводимо, що реабілітаційний центр для наркоманів у вигляді депресивної лікарні давно вже в минулому. Сучасні підходи, обладнання та фахівці високої кваліфікації – все це доступно для кожного, хто звернувся до Центру здорової молоді України.

  Особлива гордість і радість для всієї нашої команди – бачити щасливі сім’ї, а це понад 200 пар, що утворилися в нашому центрі.

  Відгуки про нас

  Наші Відгуки

  Дякую вашій організації, мій онук повернувся додому зовсім іншою людиною. Прокидається вранці, а не в обід, як раніше, знайшов роботу, займається спортом. Навіть почав сам собі готувати. Можна сказати, що почав життя спочатку! Дуже вдячна всім лікарям!

  Олександра

  Дякую всім лікарям, співробітникам центру і окремо В’ячеславу Валерійовичу за те, що врятували мого сина! Він більше 10 років вжива наркотики і я вже перестала сподіватися, що колись це скінчиться. з ним неможливо було спілкуватися. він постійно уходив з дому, ночував невідомо де, запустив своє здоров’я, боляче було дивитися на нього. Дуже рада, що все ж таки знайшла можливість та звернулася в реабілітаційний центр. Одразу відчула розуміння від працівників центру, все докладно пояснили, показали, де проходить лікування. Син вже майже три роки живе нормальним життям і ми також. Дякую!!!

  Марія

  Дякую за допомогу та підтримку! ДЯКУЮ всім співробітникам Центру!!

  Андрій

  У ЦЗМ допомогли моэму чоловіку кинути пити! Раніше він проходив лікування, кодування було, але все це тимчасово. Зараз він не п’є вже два роки, почав бігати на стадіоні, спілкується з дітьми. Дякую всім, хто працює у центрі! У мене знову є чоловік, а у дітей батько!

  Ганна

  Дякую Вам за допомогу, реально рятуєте людей!!! Не знаю, щоб зі мною було далі…зараз все чудово, знайшов улюблену справу, нових друзів, займаюся спортом, навіть беру участь у змаганнях! Дякую ще раз!

  Ярослав Шевченко

  Добрий день! Хочу подякувати всім-всім співробітникам Центру Здорової молоді, лікарям, тренерам, психолагам. Ви займаєтеся великою та важливою справою! А тим, хто шукає клініку, хочу порекомендувати цей центр! Перед тим, як відправити сина на реабілітацію, подивилися умови, все чудово, є все для проживання, спортзал. сауна. Дуже задоволені і умовами, і результатом. Нам повернули сина!!! Дякую!

  Сергiй Якименко

  Протягом 9 років я вживав наркотики і до своїх 25 вже змирився з думкою, що точно помру від них!!! Тільки завдяки ЦЗМ у мене з'явився шанс змінити моє життя і я ним скористався! Спасибі всім хто організував все це!!

  Валерiй

  Олександра

  Марія

  Андрій

  Ганна

  Ярослав Шевченко

  Сергiй Якименко

  Валерiй

  Відповіді на поширені запитання

  запитання

  • Лікуванням яких залежностей ви займаєтесь?

   img
   Центр здорової молоді Україна спеціалізується на лікуванні та реабілітації людей з наркотичною, алкогольною та ігровою залежністю.
  img

  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту