VIP-реабілітація в “ЦЗМ Україна”

реабілітація за кордоном

Іноді рішення про лікування залежності в стаціонарі може відкладатися через небажання перебувати в лікарняних умовах, серед чужих людей тощо. Щоб створити для наших пацієнтів максимально комфортні умови, “Центр здорової молоді Україна” пропонує VIP-реабілітацію. Послуга передбачає лікування в обстановці хорошого готелю.

І навіть більше: за бажання пацієнта у нас можлива реабілітація за кордоном. Філії ЦЗМ сьогодні успішно працюють у Молдові, Грузії, Азербайджані.

Лікування наркоманії за кордоном ─ це не тільки зручно, а й дуже хороший варіант, коли людина хоче пройти реабілітацію максимально анонімно.

Умови VIP-реабілітації

На час курсу лікування наркотичної залежності VIP-пацієнтам надається затишний сучасний номер (двомісний) зі зручним ліжком (ортопедичний матрац) і телевізором.

Також працюють басейн, спортзал, сауна.  Вільний час можна провести за грою в більярд або настільний теніс, поспілкуватися в лаунж-зоні.

Такий формат стаціонару набагато ефективніший, ніж умови клініки. Починаючи лікування, залежний зазнає неабиякого стресу, він не має змоги зняти його за допомогою наркотиків, йому необхідно постійно працювати над собою та своїм мисленням, виконувати рекомендації лікарів, тож коли він перебуває в умовах, максимально наближених до курортних, реабілітація проходить набагато легше.

VIP Реабілітація ЦЗМ Україна
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Вартість та відгуки про VIP-реабілітацію в ЦЗМ

  Загальна вартість VIP-пакета залежить від стану залежного, від плану лікування, призначеного йому індивідуально. Щоб дізнатися більш детально про деталі VIP-реабілітації, звертайтеся до нашого контакт-центру: +38 (044) 333-88-33+38 (099) 362-28-28, а краще приходьте на безкоштовну консультацію до Центру! Так ви набагато швидше отримаєте інформацію та рекомендації, що стосуються саме вашого випадку хвороби.

   

  “Коли я погодився на лікування в ЦЗМ, я не очікував такого рівня. Ніби приїхав на відпочинок! Першого ж дня пішов у спортзал і досі продовжую займатися. Умови однозначно варті оплати, я дуже задоволений, що вибрав цей Центр, так як раніше проходив лікування в інших клініках, це небо і земля!”

  Андрій Максименко

  “Ми шукали клініку, яка може надати не тільки хороші процедури, а й умови. Так знайшли Центр здорової молоді. Дуже сподобалася атмосфера, як усе облаштовано. Гарний басейн, спортзал. Є все, щоб лікування проходило швидше і легше. Чудові умови!”

  Євгенія Волошина

  лікування наркоманії за кордоном
  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чим можуть допомогти умови саме VIP-реабілітації?

    img

    Подібний варіант стаціонарного лікування набагато ефективніший, ніж в умовах клініки. Починаючи лікування, наркоман відчуває сильний стрес, проте перебування в умовах, близьких до курортних, допомагає проходити реабілітацію значно легше.

   • Чи є VIP-реабілітація більш надійним способом позбутися залежності?

    img

    Ні, оскільки все залежить від тяжкості хвороби та особистої зацікавленості залежного. VIP-умови можуть лише додати мотивації та полегшити процес лікування, але фінальний етап одужання залежить від самого пацієнта та методів лікування.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту