Виведення із запою в Києві

Виведення із запою Київ

Думати, що алкогольна залежність не розвивається і перебуває на одній стадії, велика помилка. Алкоголізм, як і будь-яка хвороба, виснажує організм, і час у цьому процесі відіграє велику роль. Що довше людина п’є, то сильніше посилюється проблема і погіршується здоров’я. Послуга виведення із запою в м. Київ сьогодні дуже популярна. Багато алкоголіків ідуть у запій, знаючи, що завжди можна “прокапатися”. Так може тривати роками. Екстрене вжиття заходів, безумовно, ефективний метод для виведення людини із запою. Але якщо його застосування стає регулярним, нічим хорошим це не закінчиться. Що ж робити в такій ситуації? Якщо ви дійсно хочете допомогти близькій людині і не хочете нескінченно витрачати гроші на “лікування”, яке таким не є, то потрібно звертатися по допомогу до професіоналів у сфері лікування алкоголізму.

На своїй практиці співробітники ЦЗМ мали справу з найрізноманітнішими випадками алкоголізму, тому наша команда допомагає людям у складних ситуаціях не з теоретичного погляду, а виходячи зі свого досвіду. Одне з популярних запитань, які нам ставлять: “Як виводити алкоголіка із запою?”. Часто люди сподіваються обійтися народними засобами або “перечекати кризу”. Таким чином час минає, а хвороба прогресує.

Небезпека самостійного виведення із запою

Побоюючись осуду сусідів, колег, знайомих тощо, люди із залежністю намагаються її приховувати. Звідси небажання звертатися в клініку, пошук народних методів і небажання визнавати проблему. Так люди приходять до найбільш неймовірних способів, намагаючись вивести із запою в м. Київ і по всій Україні.

Подібні експерименти не тільки марні, а й небезпечні для життя алкоголіка. Виснажений спиртним організм і так працює на максимумі своїх можливостей, адже під час запою відбувається найсильніша інтоксикація. І якщо після разового вживання алкоголю йде процес його розщеплення і виведення, то під час запою організм змушений працювати в посиленому режимі. Збільшуючи навантаження на органи різними препаратами, травами, сумішами, є великий ризик вивести їх з ладу. Оцінити стан хворого може тільки лікар.

Тому виведення із запою вдома самостійно – це неефективний і небезпечний спосіб. Якщо неможливо доставити людину в клініку, не варто чекати, коли їй стане краще, викликайте нарколога додому.

виведення із запою
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Як відбувається обрив запою в стаціонарі?

  Якщо можливе виведення із запою вдома, навіщо їхати в стаціонар? Процес відновлення організму після запою дуже тривалий. Після детоксикації алкоголіку відразу стає краще, але це зовсім не означає, що робота органів і систем організму в повному порядку, адже в будь-який момент стан хворого може погіршитися, медики уважно стежать за всіма життєво важливими показниками. Виїжджаючи додому, нарколог проводить процедури, контролює стан пацієнта, але не може перебувати з ним тривалий час зі зрозумілих причин. У стаціонарних умовах процес відновлення після запою проходить під постійним контролем медперсоналу. І у випадках раптового погіршення стану хворому нададуть допомогу набагато швидше, ніж удома. Також у клініці в алкоголіка обмежений доступ до спиртного.

  обрив запою в стаціонарі

  Ціни на послуги виведення із запою

  виведення із запою ціни

  Ще один фактор, який гальмує звернення до медичного центру, стереотип про високу вартість послуг. Хоча якщо порахувати скільки грошей іде на те, щоб кілька разів на рік прокапатися від алкоголю, ціна повноцінного лікування від алкоголізму з довготривалим результатом виглядає значно меншою.

  Завдання Центру здорової молоді – допомогти максимально більшій кількості людей. Тому в нас є ефективні рішення навіть за обмеженого бюджету пацієнта. Правильно складений план лікування з результативними процедурами дає змогу розв’язати проблему і не витрачати на неї гроші нескінченно.

  Тож вивести із запою алкоголіка і витратити на його реабілітацію гроші один раз набагато дешевше, ніж спостерігати, як він пропиває гроші і постійно платити за крапельниці.

  Вартість одного сеансу виведення із запою вдома – від 2500 грн, та сама процедура в клініці коштує 2000 грн за добу. Розрахувати вартість звернення за прайсом дуже проблематично, оскільки визначити необхідні процедури може тільки лікар-нарколог після огляду пацієнта.

  Остаточна сума формується з переліку наданих послуг, вартості використовуваних препаратів, додаткових заходів. Щоб позбутися сумнівів, приходьте до нас на безкоштовну консультацію. Так ви зможете дізнатися, як правильно діяти саме у вашій ситуації, як спілкуватися з алкоголіком і на який результат ви можете розраховувати.

  Звертайтеся по допомогу, алкоголізм – не довічний вирок, а хвороба, яку реально перемогти!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чому крапельниці від запою не допомагають при алкоголізмі?

    img

    Детоксикація або, як кажуть у народі, “прокапування” не є лікуванням алкогольної залежності. Це процедура, яка допомагає прискорити виведення з організму продуктів інтоксикації. Але вона не усуває причину залежності. Тому запої періодично повторюються.

   • Чи можна перетерпіти запійний стан?

    img

    Після того, як алкоголік кілька днів безперервно п’є, абстинентний синдром протікає дуже важко, і алкоголь потрібен йому вже на фізичному рівні, не тільки на психологічному. У результаті людина не може зупинитися сама. Щоб не допустити важких наслідків, необхідна медична допомога.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту