Реабілітаційний центр в Запоріжжі – лікування залежностей

Реабілітаційний центр в Запоріжжі надає послуги лікування і реабілітації пацієнтам з алкогольною, наркотичною, ігровою залежністю. У «Центрі здорової молоді» (CZM) також допомагають членам їх сімей в подоланні співзалежності та формуванні конструктивних моделей поведінки.

ПІДХІД ДО ЛІКУВАННЯ В CZM ЗАПОРІЖЖЯ

Основні принципи лікування залежностей в реабілітаційному центрі Запоріжжя – добровільне, усвідомлене рішення пацієнта, анонімність, поєднання комплексного підходу з індивідуальним. Співробітники наркологічної клініки не обмежуються подоланням фізичної залежності від психоактивних речовин. Виявляються причини, які підштовхнули пацієнта до вживання наркотиків або зловживання алкоголем, і формується нова система цінностей. Обстановка реабілітаційного центру в Запоріжжі продумана, тут відсутні провокуючі фактори, виключені небажані контакти. Навпаки, створено коло спілкування, завдяки якому рішучість пацієнта позбутися від залежності міцніє. Є можливість займатися цікавою і корисною діяльністю, творчістю, спортом. 

Реабілітаційний центр в Запоріжжі

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ЗАПОРІЖЖІ

Лікування наркоманії в Запоріжжі включає в себе медикаментозну корекцію фізіологічних порушень, психотерапевтичну та психокоректувальну роботу з самим залежним і членами його сім’ї. Виявляється корінь проблеми, формуються нові установки, цінності, навички, коло спілкування. Залежно від особистісних особливостей і проблем психотерапія може бути спрямована на:

  • підвищення самооцінки;
  • навчання методам релаксації без уживання психоактивних речовин;
  • формування навичок конструктивного спілкування з оточуючими.
Лікування наркоманії в Запоріжжі

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ЗАПОРІЖЖІ

Лікування здійснюється із застосуванням медикаментозних препаратів, фізіотерапевтичних та психотерапевтичних методик. Залежно від стану пацієнта на момент звернення до Запорізького CZM йому може бути надана допомога в знятті похмілля, вихід із запою, подоланні синдрому відміни. Паралельно з алкозалежним працює психолог, мотивує його на продовження курсу лікування і реабілітації, роз’яснює небезпеку подальшого вживання спиртного і важливість повної відмови від нього. Після отримання поінформованої згоди пацієнта на лікування алкоголізму в Запоріжжі для нього в індивідуальному порядку розробляється оптимальна програма реабілітації.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З “ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ” В ЗАПОРІЖЖІ

Зателефонуйте в реабілітаційний центр Запоріжжя або напишіть нам на електронну пошту для отримання безкоштовної консультації у зручний для вас час. У разі необхідності фахівці-за мотиваційному консультування виїжджають на будинок. У «Центрі здорової молоді» можна:

  • пройти повний курс лікування і реабілітації за доступними цінами;
  • обзавестися новими друзями і однодумцями;
  • оздоровити обстановку в сім’ї завдяки сеансів сімейної психотерапії;
  • навчитися вирішувати свої проблеми без алкоголю і наркотиків.

Запорізький «Центр здорової молоді» – це ваш шанс на нове щасливе життя!