Реабілітаційний центр в Дніпрі – лікування залежностей

Мережа наркологічних клінік «Центр здорової молоді» (CZM) діє в різних містах України. Реабілітаційний центр в Дніпрі надає допомогу тим, хто потрапив у залежність від наркотиків чи алкоголю, пристрастився до азартних ігор, або віддає весь час і сили рішенням проблем залежного родича.

ЯК ЛІКУЮТЬ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ДНІПРА

Реабілітаційний центр в Дніпрі – це наркологічна клініка, відповідна сучасним світовим стандартам. Анонімність і добровільність – головні принципи лікування тут. Медики і психологи допоможуть подолати фізичну тягу до алкоголю і наркотиків, а також знайти конструктивні шляхи вирішення проблем, які привели пацієнта на шлях залежності. Повний курс лікування в реабілітаційному центрі Дніпра складається з декількох етапів.

  1. Детоксикація, корекція обмінних порушень, нормалізація функціонування органів і систем, усунення фізичної залежності.
  2. Психотерапевтична реабілітація, формування здорової особистості з конструктивними установками і цінностями.
  3. Ресоціалізація, повернення до повноцінного життя в суспільстві.

 

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ДНІПРІ

Сучасні апаратні і медикаментозні методи дозволяють очистити організм від наркотиків, скорегувати обмін речовин, нормалізувати стан нервової системи. Але головне, відбираючи у пацієнта наркотики, дати йому натомість щось досить важливе і цінне, щоб у нього ніколи більше не виникла потреба вирішувати свої проблеми за допомогою дурманних речовин. На це спрямована робота психотерапевтів, які здійснюють лікування наркоманії в Дніпрі. Проводяться консультації і тренінги, у пацієнтів є можливість займатися різними видами творчості (арт-терапія), фізичними вправами (кінезіотерапія). Роботу фахівців доповнює спілкування з представниками духовенства, волонтерами, які самі пройшли курс лікування і реабілітації.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ДНІПРІ

У CZM застосовуються різноманітні методи медикаментозної та психологічної корекції алкогольної залежності. З урахуванням історії хвороби, стажу алкоголізму, супутніх проблем, особливостей особистості, обстановки в сім’ї розробляється індивідуальна програма лікування алкоголізму в Дніпрі і подальшої реабілітації. Терапія може бути розпочата на будь-якій стадії алкоголізму, але при ранньому зверненні до реабілітаційного центру шанси на успіх вище.

 

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З “ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ” В ДНІПРІ

Перший крок до початку лікування в реабілітаційному центрі Дніпра – телефонний дзвінок або лист. Шукайте наші контакти на сайті і записуйтеся на безкоштовну консультацію. Досвідчений психолог допоможе переконати хворого в необхідності проходження лікування, а в CZM його чекають:

   • по-домашньому затишна обстановка;
   • тактовний уважний персонал;
   • штат кваліфікованих психологів і психотерапевтів, що спеціалізуються на аддіктології (наука про залежному поведінці);
   • підтримка волонтерів;
   • допомогу фахівців з сімейної терапії;
   • всебічне сприяння в адаптації до життя в суспільстві після завершення курсу реабілітації.

Звільнитися від залежностей можна, і «Центр здорової молоді» в Дніпрі допоможе в цьому!

Лебедєва Валентина Омелянівна

Лебедєва Валентина Омелянівна

Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

Організатор та ведуча групи для родичів залежних, що проходить щотижня або онлайн. Дипломований спеціаліст Українського інституту практичної аддіктології, спеціальність – консультант по хімічної залежності. Практичний психолог, навчаюся транзактному аналізу (ЄАТА – Європейська асоціація транзактного аналізу) і арт-терапії.

Ваше здоров'я починається тут

Подзвоніть нам:

+38 (044) 362-28-29

+38 (099) 362-28-28

Або вкажіть своє питання нижче і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом:

* Поля, обов'язкові для заповнення.

Міцне здоров'я з "ЦЗМ Україна"

Ми працюємо по всій Україні