Реабілітаційний центр для наркоманів у Києві

Реабілітаційний центр для наркоманів Київ

Психотропи викликають непереборну залежність (особливо це небезпечно для підлітків), впоратися з якою самотужки складно. Необхідне професійне сприяння низки фахівців – терапевта, нарколога, психотерапевта, реабілітолога. Реабілітаційний центр для наркоманів міста Київ зупиняє деградацію, повертає тих, хто оступився, до нормального життя.

Статистика свідчить про те, що захоплення легкими наркотиками надзвичайно поширене серед молоді – у віці від 13 до 30 років пробують 12%, водночас 45% опитаних погоджуються, що дістати будь-яку сильнодіючу речовину в Україні легко. Наслідком стало масове поширення цієї проблеми. Передумовами стають чужий вплив, цікавість, доступність, популяризація.

Несвоєчасне лікування призводить до злочинності, суїцидів, передозування, летального результату. Погіршується здоров’я, знижується імунітет, з’являються психічні порушення. На останніх стадіях допомогти постраждалим важко, потрібна сильна мотивація, участь близьких, висока кваліфікація медиків. Якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією, не відкладайте – самолікуванням змарнується час, тільки грамотний підхід назавжди звільнить від шкідливої звички.

Особливість реабілітаційного центру для наркоманів

Завданнями, які ставить центр реабілітації наркоманів міста Київ, є усвідомлення залежним свого захворювання, формування прагнення звільнитися, аналіз провокувальних чинників, пошук найефективніших шляхів.

Одужання може проходити амбулаторно або з ізоляцією. Перше можливе за умови сильного добровільного прагнення вилікуватися і на початковому етапі адикції. Пацієнт повинен неухильно дотримуватися рекомендацій, відвідувати індивідуальні, сімейні, групові заняття, мати підтримку членів сім’ї.

Якщо неможливо забезпечити спокійну обстановку, що сприяє роботі над собою, або йдеться про занедбаний випадок – краще проходити терапію в клініці.

Процес включає такі кроки:

 1. Детоксикація (виведення токсинів із крові та клітин).
 2. Заборонні способи (кодування).
 3. Реабілітація.
 4. Адаптація.

Спочатку призначають крапельниці з абсорбувальними розчинами, гепатопротекторами, знеболювальними, заспокійливими, вітамінами. Додатково застосовують фізіотерапевтичні процедури – лазерне очищення, гемосорбція, плазмоферез. Діагностика виявляє наявні порушення функціонування внутрішніх органів, після чого людина отримує медикаменти, що покращують діяльність імунної, ендокринної, нервової, серцево-судинної, травної систем.

Кодування зупиняє постійне бажання прийняти дозу. Практикують дві техніки. Медикаментозна (засоби групи Налтрексон) порушує діяльність відділів головного мозку, відповідальних за задоволення. Гіпноз дає змогу вплинути на підсвідомість. Кодованому навіюють думки про смертельну небезпеку, на яку він себе наражає, формують відразу до наркотиків.

Далі починається найвідповідальніша частина – одужання психіки. Відомі такі програми: 12 кроків, арт-терапія, психоаналіз, гештальт-аналіз, психодрама, вокалотерапія, казкотерапія. Особи аналізують свої внутрішні проблеми – невпевненість у собі, страх невдач, невміння боротися зі стресами. Їх навчають на заняттях справлятися з депресією, перевантаженнями, панічними атаками.

Потім іде відновлення втрачених за час хвороби навичок спілкування, пошук роботи, хобі, захоплень, друзів, однодумців.

ЦЗМ вирізняється індивідуальним комплексним підходом, велику увагу приділяє психологічному стану потерпілих.

Велике значення відіграє питання, як обрати реабілітаційний центр для наркоманів. Звертайте увагу на наявність сертифікатів, ліцензії від Міністерства охорони здоров’я, практичний досвід у цій сфері. Краще приїхати, поспілкуватися з адміністрацією, лікарями медичного закладу, подивитися на пропоновані умови.

центр реабілітації наркоманів Київ
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Реабілітаційний центр для наркозалежних: послуги та відгуки

  Перелік послуг, які забезпечує реабілітаційний центр для наркоманів, і ціни залежать від різних умов – вид вживаної речовини, тривалість, наявність зривів, сімейні обставини, психотип особистості. Вибираючи відповідну схему, лікар керується віком, наявністю хронічних захворювань, алергічних реакцій. Неможливо використовувати ліки під час вагітності, гепатиту, ниркової недостатності, цукрового діабету. Також є особи, на яких не діє гіпноз – з ними розглядають інші шляхи. Вартість коливається від 3500 грн за зняття ломки, 12000 грн за підшивку, до 8000 грн/місяць за психотерапевтичну реабілітацію.

  Центр для наркозалежних гарантує конфіденційність, безпеку, надійність, професіоналізм, комфорт, цілодобове спостереження та охорону. Родичів інформують про перебіг лікування, вони можуть відвідувати реабілітанта у спеціально відведений час.

  реабілітаційний центр для наркоманів ціни

  Підтримка після лікування в реабілітаційному центрі

  Ребцентр для наркоманів Київ

  Уникнути рецидиву в перші 10-12 місяців – головне завдання, при цьому воно найважче. Ребцентр для наркоманів міста Київ продовжує після виписки підтримувати своїх підопічних. Це полегшує їхню ресоціалізацію – звикання до тверезості. Їм організовують тренінги, лекції, групи анонімних наркоманів, зустрічі з фахівцями з хімічних залежностей, які раніше самі страждали на наркозалежність. Ми знаходимо людині спонсора, якому вона може зателефонувати за найменших сумнівів, тривожності, отримати консультацію.

  Не відкладайте, помітивши в себе або друга тривожні симптоми. Телефонуйте!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Як реабілітаційний центр розробляє свої програми, щоб вони відповідали індивідуальним потребам пацієнтів?

    img

    У ЦЗМ складаються індивідуальні плани лікування, що враховують специфічні потреби та обставини кожного пацієнта. Це може включати в себе комбінування медичних втручань, методів терапії та цілісних підходів для забезпечення комплексного та індивідуального підходу до одужання.

   • Як у реабілітаційному центрі вирішується питання про можливість рецидиву в наркоманів, які одужують?

    img

    Профілактика рецидивів є одним з основних напрямків роботи реабілітаційного центру. Програми часто включають навчання розпізнаванню тригерів, вироблення стратегій подолання залежності та створення надійного плану подальшого лікування. Групи підтримки та постійні сеанси терапії також відіграють важливу роль у тому, щоб допомогти людині впоратися з труднощами і зберегти прагнення до одужання.

   • Чи може участь сім'ї сприяти успіху реабілітації наркозалежних?

    img

    Так, участь сім’ї в реабілітаційному процесі часто має вирішальне значення. Залучення членів сім’ї до терапевтичних сесій та освітніх програм допомагає створити сприятливу атмосферу для людини, яка одужує.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту