Лікування опійної наркоманії в Києві

Лікування опійної наркоманії Київ

Лікування опійної наркоманії в місті Київ – дуже потрібна послуга. Стан, який виникає у залежного після вживання, відомий також як “волокуша” або “кайф”.

Опіоїди та опіати, що отримуються з маку, багато століть використовували з лікувальною та рекреаційною метою. Це зафіксовано в стародавніх літописах. Однак перехід від лікарського до наркотичного вживання призвів до серйозних соціальних проблем.

Наркомани вживають макову соломку, яку курять або готують розчини для внутрішньовенного введення. Також використовують маковий сік, що виділяється квітковими коробочками рослини. Цей сік слугує сировиною для виробництва морфіну і героїну. Відомі також синтетичні препарати цієї групи – метадон, промедол.

Опійна наркоманія – поширена проблема. Цей вид залежності посідає в Україні друге місце після захоплення канабісом.

Ознаки опійної наркоманії

Мак – це наркотична речовина. Болезаспокійливі препарати на його основі є рецептурним засобом і призначаються при сильних болях, викликаних онкологічними захворюваннями, травмами, операціями. Як додатковий ефект виникають піднесений настрій, розслаблення, ейфорія.

Одноразове вживання нагадує вплив спиртних напоїв – людина розслабляється, стає веселою, у неї поліпшується настрій. Після припинення сп’яніння можливі сонливість, неуважність. Відчувається сильна спрага, сухість у роті, яка триває до 10-12 годин.

При нетривалому вживанні характерні:

 1. Уповільнені рухи.
 2. Проблеми з концентрацією.
 3. Звужені зіниці.
 4. Зниження температури тіла.

Тривала залежність супроводжується:

 1. Перепадами настрою.
 2. Безсонням.
 3. Перезбудженням.
 4. Судомами.
 5. Імпотенцією.

Можливі нудота, нестерпний свербіж, агресивність, депресія.

Опійна наркоманія викликає абстиненцію, тому лікування в місті Київ важливо проходити у досвідчених фахівців. Припинення прийому препарату провокує ломоту в кістках, діарею, порушення апетиту, пітливість, лихоманку. Самостійно пережити ці симптоми дуже складно – вони можуть проявлятися до 5-7 днів. Після слабшання симптомів можуть спостерігатися тривожність, розлади сну та занепокоєння протягом кількох місяців.

Мак наркотична речовина
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Небезпека залежності від опію

  Потрібне обов’язкове лікування опіумної залежності, бажано почати його якомога раніше. Щодня в Україні від передозування помирає 8-10 осіб. Також тривале вживання негативно впливає на здоров’я – розвивається ниркова і печінкова недостатність, порушується постачання киснем головного мозку, послаблюється імунітет. Люди, які віддають перевагу ін’єкційному способу введення, часто заражаються гепатитом, ВІЛ, іншими інфекціями.

  Опійні наркомани, які приймають синтетичні засоби (метадон), наражають себе на ризик передозування. Це пов’язано з толерантністю, яка поступово розвивається. Організм звикає до постійного надходження наркотику, а щоб отримати бажані відчуття, доводиться збільшувати дозування. Також небезпека пов’язана з вживанням неякісних препаратів, виготовлених кустарним способом. Вони містять шкідливі домішки, крім того, важко розрахувати обсяг, який потрібно прийняти. Летальний результат настає через пригнічення дихання. Негайна допомога лікаря потрібна за таких симптомів:

  1. Галюцинації.
  2. Звужені зіниці, що не реагують на світло.
  3. Блідість слизових оболонок, нігтів, шкірних покривів.
  4. Порушення дихання.
  5. Уповільнений пульс.
  6. Непритомність.

  Навіть якщо вдається вчасно вжити заходів, проблеми зі здоров’ям залишаються на все життя.

  лікування опіумної залежності

  Лікування опіоїдної залежності

  Опіатна залежність

  Опіатна залежність вимагає обов’язкового звернення до клініки. Психотропи повністю змінюють людину, її психіку, вона стає заручником своєї пристрасті. Пропустити чергову дозу – немислимо. Ломка супроводжується не тільки фізичними муками, а й психологічними.

  До наркоманів рідко приходить усвідомлення, що їм необхідна реабілітація. Найчастіше починають це усвідомлювати близькі. Особливо часто це трапляється після того, як з дому починають пропадати гроші, з’являються прогули роботи, серйозні проблеми зі здоров’ям. Переконати залежного важко – їхній психічний стан нестійкий, будь-які розмови закінчуються скандалами. Допомогти може лікар-психолог, який дасть змогу хворому побачити своє життя збоку і переконає поїхати в центр.

  ЦЗМ гарантує пацієнтам такі переваги:

  1. Анонімність
  2. Комплексний підхід.
  3. Безпека.
  4. Комфортні умови.

  Фахівці спочатку виконують детоксикацію – очищають організм від токсинів, полегшують самопочуття. Далі обов’язково проводять діагностику, збирають анамнез. Знизити нездорову тягу допомагає медикаментозне кодування. Налтрексон блокує центри головного мозку, що викликають ейфорію після вживання. Поступово тяга знижується. Найвідповідальніший етап – реабілітаційна програма. Вона спрямована на формування правильних установок, розвиток навичок контролю за своїм емоційним станом. Пацієнт відвідує сеанси з психологом, веде щоденник, вчиться розслаблятися, знімати стрес без хімії. Процес займає від шести до десяти місяців.

  Якщо вам потрібне лікування опіоїдної залежності в місті Київ, телефонуйте!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Які ризики пов'язані з опійною залежністю, якщо її не лікувати?

    img

    Залежність без лікування може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, включно з передозуванням, захворюваннями печінки і підвищеним ризиком зараження інфекціями, такими як ВІЛ.

   • Як можна запобігти рецидиву після лікування?

    img

    Профілактика рецидивів охоплює постійну терапію, групи підтримки, а іноді й вживання ліків.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту