image

Безкоштовна консультація

Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

  Медичний супровід 24/7 в ЦЗМ Україна

  цзм україна

  Необхідність лікування різних видів залежності в клініці зумовлена низкою вагомих причин. Серед них постійний медичний контроль, змога задіяти всі доступні методи лікування, обладнання, а також створення для пацієнта такого простору, де він не зможе спілкуватися зі своїми “друзями по нещастю”, отримувати через них або самостійно алкоголь чи наркотики. У Центрі здорової молоді Україна всі співробітники зацікавлені в одужанні кожного пацієнта, тому що наша команда об’єднала не просто професіоналів своєї справи, а насамперед небайдужих до чужого горя людей.

  Як це відбувається в ЦЗМ

  Під час реабілітації в нашому Центрі пацієнти в будь-який момент можуть отримати допомогу і відповіді на свої запитання. У стаціонарі завжди є, до кого звернутися, оскільки наші медики чергують цілодобово.

  Дружня атмосфера підтримки дійсно творить дива. За роки своєї роботи ми бачили безліч історій, коли щире спілкування, доброзичливість з боку персоналу ставали тим самим ключем до найбільш відсторонених, замкнутих у собі пацієнтів. Тому в пріоритеті нашої роботи не тільки рівень медичних процедур, а й підтримання особливої атмосфери, що сприяє одужанню, розкриттю особистості, невимушеному спілкуванню, а отже, і поліпшенню життя людей, які звернулися до нас.

  Медичний супровід у ЦЗМ Україна

  Отримати консультацію фахівця

  Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

   Відгуки про медпрацівників центру

   Проходив реабілітацію від наркоманії в ЦЗМ. Хочу сказати, що вперше бачив таких людей, які щиро хотіли допомогти. Будь-яке питання вирішувалося дуже швидко. А їх багато, особливо на початку. Тож не соромтеся запитувати, вам обов’язково допоможуть!

   Антон

   Знаю по собі, що лікуватися від алкоголізму важко. Здається, що ніхто не розуміє, як тобі важко, і фізично, і морально. Хочу сказати “дякую” медперсоналу ЦЗМ за терпіння. Я взагалі не очікував, що чужі люди будуть так підтримувати. Це дуже допомагає. Дякую їм за це.

   Ілля

   допомога наркозалежним у ЦЗМ Україна

   Ліцензії та сертифікати

   Наші Ліцензії

   Школа консультантів з хімічної залежності
   Лист
   Свідоцтво
   Лист підтримки
   Сертифікат
   Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
   Сертифікат Опанасенко Людмили

   Залишилися питання?

   Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту