Підшивка від алкоголізму в Києві

Підшивка від алкоголізму Київ

Залежність від спиртного не просто шкідлива звичка. Вона чинить негативний вплив на фізичне та психічне здоров’я, призводить до деградації, змінює мислення. Поступово людині стає байдуже на її стан, зовнішній вигляд, професійну діяльність, навчання, сім’ю. Страждають також близькі, які проживають разом із п’яницею. Алкоголік, який не має можливості випити, стає дратівливим, агресивним, виносить із дому цінності, речі. Тому важливо якомога швидше зупинити розвиток захворювання.

Люди, які страждають від зловживання міцними напоями, намагаються знайти найбільш результативні методики для усунення своєї проблеми. Детоксикація, виведення із запою і зняття абстинентного синдрому є першими етапами терапії. Головна мета – попередження рецидивів у майбутньому. Підшивка від алкоголізму в місті Київ надійно справляється з цим завданням. Зашитися від алкоголю означає сформувати за допомогою лікарських засобів відразу до вигляду, смаку і запаху горілки.

Особливості підшивки від алкоголю

Підшитися від алкоголю в місті Київ означає помістити ампулу з діючою речовиною, яка буде поступово вивільнятися, в м’язову тканину під лопаткою або на сідниці. Застосовують лікарські засоби двох типів, які відрізняються механізмом дії.

 1. Еспераль (містить у своєму складі дисульфірам). Речовина діє таким чином – знижує вироблення ферментів, необхідних для розщеплення етанолу. У результаті токсини не розщеплюються, не виводяться, а накопичуються в організмі. Відбувається отруєння. Людина, яка хильнула, відчуває сильні болі, нудоту, блювоту, підвищення артеріального тиску, почастішання серцевого ритму. Страх наслідків утримує від бажання випивати.
 2. Налтрексон. Впливає на головний мозок – блокує відчуття сп’яніння і пригнічує очікуване задоволення. Смак звичного напою при цьому викликає огиду.

Підшивка від алкоголю відрізняється від інших способів (наприклад, ін’єкційного) тим, що ліки виходять з організму поступово, забезпечуючи тривалу дію. Перевагою є миттєвий результат, ефект триватиме до кількох років. Також до позитивних рис можна віднести те, що спосіб допомагає на серйозній (третій) стадії залежності.

Як і будь-яка терапія, метод має протипоказання – захворювання печінки, нирок, серцево-судинної, ендокринної системи, вагітність, підлітковий вік (до 18 років) і вік, старший за 65 років.

Важливо враховувати, що відраза формується на фізичному рівні. Щоб повністю усунути нездорову тягу, потрібно пройти психотерапевтичну реабілітаційну програму.

Підшитися від алкоголю Київ
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Підготовка до процедури і процес підшивки

  Підшивка від алкоголізму, відгуки про яку свідчать про її надійність, потребує попередньої підготовки. Вона включає:

  1. Огляд лікарем-наркологом для виявлення протипоказань.
  2. Мотиваційну бесіду з лікарем-психотерапевтом.
  3. Детоксикацію організму (крапельницю з адсорбентами для виведення залишків етилового спирту).
  4. Симптоматичне лікування наслідків тривалого отруєння етанолом (призначення гепатопротекторів, серцево-судинних засобів, ноотропів).

  Якщо людина здатна витримати десять-дванадцять днів без спиртного, то третій і четвертий етапи вона може проходити вдома – пити сечогінні засоби, мінеральну воду, дотримуватися дієти. На важких стадіях без медикаментозного очищення не обійтися – організм не повинен містити навіть мінімальної кількості етанолу.

  Лікар обов’язково розповідає про те, як проходить процедура, попереджає про наслідки, які можуть бути при порушенні режиму тверезості. Разом із пацієнтом обирається термін дії кодування – він може бути до двох років.

  Процедуру проводять в операційній у такий спосіб:

  1. Проводиться підготовка (обробка антисептичними засобами) шкірного покриву в місці надрізу.
  2. Місцева анестезія.
  3. Виконання надрізу скальпелем.
  4. Поміщення ампули з препаратом у м’язову тканину.
  5. Накладання швів.

  При використанні дисульфіраму проводять провокацію. Пацієнту дають випити 50-75 мл горілки. Через 5-10 хвилин з’являється дисульфірамова реакція – нудота, спазми, головний біль, відчуття жару. Після сеансу закодованого відпускають додому.

  Вирішивши вшити торпеду від алкоголізму, слід враховувати, що ціни на лікування в кінцевому підсумку будуть нижчими, ніж постійні збитки від пияцтва. П’яниця втрачає роботу, сім’ю, страждає від хронічних захворювань, що з’явилися. Вилікувавшись, він зможе повністю змінити своє життя.

  Підшивка від алкоголізму

  Вартість підшивання від алкоголю ЦЗМ

  Підшивання від алкоголю

  Препарат, яким проводиться підшивка від алкоголізму в місті Київ, і ціна залежать від індивідуальних чинників. На рівень оплати впливає перелік необхідних послуг (детокс-програма), обраний лікарський засіб, мотивація пацієнта (чи потрібні попередні сеанси з лікарем-психологом). Налтрексон обирають на початкових стадіях, дисульфірам – на важких.

  Середня вартість процедури – 7000 грн., детоксикації – 2000 грн., сеансу психотерапії – 1000 грн.

  Підшивання від алкоголю в ЦЗМ має такі переваги:

  • Гарантія конфіденційності.
  • Комфортні умови.
  • Безпека.
  • Високий професіоналізм фахівців.

  Не відкладайте звернення по допомогу. Телефонуйте!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чи потрібно обов'язково дотримуватися тижня тверезості перед підшивкою?

    img

    За будь-якого способу кодування в крові не повинно міститися алкоголю. З цією метою можна пройти детокс-програму в стаціонарі або утримуватися від спиртного сім-десять днів.

   • Чи можна підшити людину примусово, без її згоди?

    img

    Примусове лікування заборонене. Крім того, воно не дасть результату – людина, не зацікавлена в тому, щоб перестати пити, дуже швидко зірветься. Для того, щоб підшивка була ефективною, важливо усвідомлене бажання повернутися до тверезості. Допомогти може консультація лікаря-психолога, який переконає алкоголіка пройти реабілітацію.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту