Реабілітаційний центр в Житомирі – лікування залежностей

Якщо вам або вашим близьким необхідна допомога в подоланні хворобливої ??залежності від психоактивних речовин або азартних ігор, її нададуть в реабілітаційному центрі Житомира, що належить до міжнародної мережі CZM ( «Центр здорової молоді»).

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЛІКУВАННЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ЖИТОМИРА

Лікування в реабілітаційному центрі проводиться на добровільних засадах, з дотриманням анонімності. Хворобливі залежності (адикції) – проблема на стику медицини та психології. Тому для їх подолання вдаються до медикаментів, фізіотерапії та психотерапії. У реабілітаційному центрі Житомира створені умови для занять спортом, творчістю, трудотерапії. Ці активності допомагають відволіктися від думок про випивку або наркотики, створюють основу для успішної ресоціалізації (повернення в суспільство).

Реабілітаційний центр в Житомирі

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ЖИТОМИРІ

Лікування наркоманії в Житомирі починається з медикаментозної корекції залежності і супутніх порушень в організмі. Наступний етап – вибір оптимальної для конкретного пацієнта програми психотерапії. Реабілітації сприяють консультації психолога, тренінги міжособистісного спілкування та особистісного зростання, сеанси релаксації, арт-терапії. Кінцева мета лікування – формування гармонійної особистості, адаптованої до життя в суспільстві і не потребує наркотики для вирішення своїх проблем.

Лікування наркоманії в Житомирі

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ЖИТОМИРІ

Очищення організму від етанолу і токсичних продуктів його розпаду, корекція порушеного внаслідок тривалого зловживання алкоголем метаболізму, перебудова нервової системи, яка звикла до стимуляторів – перші кроки на шляху до лікування алкоголізму в Житомирі. Медикаментозне і апаратне вплив на пацієнта доповнюється психотерапією. Одне з найбільш ефективних для корекції залежностей напрямків – когнітивно-поведінкова терапія, застосовуються і інші методики, лікування индивидуализировано.

Лікування алкоголізму в Житомирі

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З «ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ» В ЖИТОМИРІ

Для отримання анонімної безкоштовної консультації достатньо зателефонувати до Центру по телефону або написати на електронну пошту. CZM це:

  • умови, наближені до санаторним;
  • високий рівень матеріального оснащення та кваліфікації фахівців;
  • підтримка волонтерів, групи взаємодопомоги;
  • програми освіти, підвищення духовності;
  • націленість на результат.

Життя без залежностей, здоров’я і благополуччя, любов близьких і повагу оточуючих – всього цього можна домогтися за «Центром здорової молоді».