Тест на наркотики в Києві

Тест на наркотики Київ

Присутність наркотичних речовин в організмі сьогодні реально визначити і без здачі аналізу в стаціонарі. Швидкий тест на наркотики в м. Київ можна придбати в будь-якій аптеці і провести вдома. Наприклад, якщо ви помітили ознаки наркотичного сп’яніння (порушення координації рухів, перепади настрою, загальмованість реакції, розширені або звужені зіниці тощо) у дитини або близької людини. Дуже часто дилери пропонують спробувати наркотики підліткам, тому якщо у вас є діти такого віку, важливо контролювати їхній стан.

Також тест на наркотичні речовини проводять у клініці для точного визначення речовин та їхньої кількості. Завдяки цьому лікарі можуть оперативно надати допомогу в разі передозування наркотиком, використати найефективніші препарати для виведення/блокування наркотику. Такі тести проводять за запитом судових експертиз водіям у разі ДТП, учасникам правопорушень тощо. Також проведення тесту необхідно представникам професій з високим рівнем відповідальності (авіапілотам, машиністам).

Види тестів на наркотики

Дія тесту на наркотики ґрунтується на реакції взаємодії антитіла з антигеном. Тест-смужка зі зразком наркотику занурюється в зразок сечі. Під час реакції колір на смужці змінюється.

За допомогою тесту можна виявити наявність таких наркотиків:

 • солі;
 • канабіноїди (марихуана, анаша, гашиш);
 • спайси;
 • амфетаміни;
 • опіати (героїн, морфін, кодеїн, промедол);
 • метадон;
 • барбітурати;
 • екстазі;
 • кокаїн.

Звичайно, результативність експрес-тесту вдома нижча, ніж у клініці. В аптеці ви можете купити тест на наркотичні речовини в м. Київ, який швидко визначить наявність або відсутність наркотику в сечі. Такі тести розраховані на виявлення 5 або 10 речовин за 5-10 хвилин. Перевагами такого тестування є анонімність та економія часу.

Якщо є необхідно зробити детальний тест на наркотики в м. Київ, варто звертатися в медичний центр. Це пов’язано з тим, що експрес-тести виявляють тільки деякі речовини і не показують невеликі їхні залишкові дози. Тоді як у клінічній лабораторії присутність наркотиків можуть визначити навіть через 3-4 місяці після їхнього прийому. Також відкидається такий фактор, як пошкодження смужок для тесту.

Одним із найбільш популярних є тест на опіати, оскільки залежність від них в Україні дуже поширена.

Тест на наркотичне сп'яніння київ
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Через скільки часу тест може показати наркотики в крові?

  Тест на наркотичне сп’яніння можна проводити за допомогою зразків слини, сечі або крові. Вибір методу залежить від обставин, від передбачуваного часу вживання наркотику. Оскільки далеко не всі наркотики можна виявити через кілька днів. Період їхнього вмісту в сечі та в крові різниться.

  Комплексний аналіз крові дає змогу визначити, чи вживала людина наркотики протягом останніх трьох-чотирьох місяців. Його також називають квартальним тестом. Це можливо, оскільки в крові утворюються антитіла до наркотичної речовини. При цьому самого наркотику в організмі вже може не бути. Зазвичай квартальний тест використовується для визначення не разового прийому психоактивної речовини, а коли є підозра на постійне вживання наркотиків.

  Період виведення з крові у різних речовин різний, у середньому:

  • амфетамін – 2-6 днів;
  • героїн – 15-20 годин;
  • кокаїн – 1-2 днів;
  • марихуана – 4-7 днів (разово), при регулярному вживанні – 10-20 днів;
  • метадон – від тижня до місяця;
  • барбітурати – 24-140 год;
  • транквілізатори – 3-5 днів;
  • ЛСД – 2-3 години (виявити найскладніше).

  Тест на вживання наркотиків у домашніх умовах не дає чіткої картини: яку кількість ПАР було вжито тощо. Він, скоріше, є підставою для проведення більш детального дослідження в разі позитивного результату. Тобто тест на наркотичні речовини за сечею показує присутність наркотику.

  Здати тест на наркотики Київ

  Де здати тест на наркотики в Києві

  Дія тесту на наркотики

  Здати тест на наркотики (Київ) не становить складності, ціна на аналіз цілком доступна. Можна звернутися як у державні, так і в приватні клініки або лабораторії. Забір крові з вени вимагає зовсім небагато часу. Результати, як правило, видають наступного дня. У “Центрі здорової молоді Україна” після отримання результатів тесту також можна отримати консультацію нарколога.

  Як підготуватися, як здавати тест на наркотичні речовини, підкажуть відгуки наших пацієнтів або безкоштовна консультація на гарячій лінії.

  Як правило, здача аналізів проводиться на голодний шлунок, також напередодні не слід приймати ліки, алкоголь.

  Розшифровку результатів тесту на наркотики проводить лікар-нарколог.

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Наскільки домашні набори для тестування на наркотики точніші порівняно з лабораторними тестами?

    img

    Хоча домашні тести на наркотики зручні, вони можуть бути не такими точними, як лабораторні. Лабораторні тести часто використовують більш складні методи і проходять суворіший контроль за якістю. Результати домашніх тестів можуть дати загальну картину, але повинні бути підтверджені результатами лабораторного тестування, якщо це необхідно для юридичних цілей або при працевлаштуванні на роботу.

   • Як довго різноманітні наркотичні речовини можуть бути виявлені в організмі під час проведення тесту на наркотики?

    img

    Залежно від типу наркотику, частоти вживання та типу тесту час визначення наркотичних речовин в організмі може бути різним. Наприклад, кокаїн можна виявити в сечі протягом 2-3 днів, а такі речовини, як опіоїди або бензодіазепіни, – від кількох днів до тижня.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту