Сертифікат нарколога в Києві

Сертифікат нарколога Київ

Сертифікат нарколога в місті Київ – документ, який видає медичний заклад і підтверджує відсутність у людини залежності від алкоголю або психотропних речовин. Законодавство України (постанова Кабінету Міністрів від 06.11.97 р. №1238) вимагає подання цього документа при прийомі на роботу за деякими спеціальностями. Довідка від нарколога підтверджує адекватність і дієздатність людини, її стресостійкість. Вона оформлюється після обстеження, здачі аналізів, огляду лікарем-наркологом.

Під час отримання в державних поліклініках люди можуть зіткнутися з низкою труднощів: великі черги, відсутність можливості записатися на конкретний зручний час. Уся процедура може зайняти кілька днів, оскільки доведеться чекати результатів аналізів, приходити чітко в прийомні години лікаря, стояти в черзі. Зручніше скористатися послугами приватного центру.

Необхідність сертифіката від нарколога

Сертифікат нарколога і психіатра в місті Київ потрібен людям, які подаються на роботу за такими спеціальностями:

 1. Фармацевти.
 2. Вчителі, вихователі дошкільних установ.
 3. Медики.
 4. Водії.
 5. Льотчики.
 6. Монтажники-висотники.
 7. Електрики.
 8. Співробітники державних установ.
 9. Та інші.

Необхідність одержання довідки пов’язана з тим, аби унеможливити небезпеку для оточуючих. Людина, що займається діяльністю, яка пов’язана з високими ризиками або працює з дітьми, має бути психічно стійкою і не схильною до шкідливих звичок.

З повним переліком спеціальностей, які вимагають проходження комісії та надання довідки при працевлаштуванні, можна ознайомитися у вищевказаній постанові.

Огляд буває первинним (під час прийняття на роботу) і періодичним профілактичним. Щорічному огляду підлягають співробітники хімічних підприємств, що працюють із вибуховими речовинами, працівники фармацевтичних фабрик, що випускають снодійні, антидепресанти, нейролептики, провізори в аптеках. Люди, які керують транспортом, небезпечними механізмами, атомними електростанціями, повинні отримувати документ кожні два роки.

Також довідка нарколога і психіатра знадобиться при отриманні водійського посвідчення, оформленні опікунства, усиновленні дітей, для дозволу на придбання зброї.

Сертифікат нарколога і психіатра Київ
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Що потрібно для оформлення довідки?

  Як отримати сертифікат нарколога? Необхідно записатися за телефоном на зручний вам час. Із собою потрібно взяти паспорт і військовий квиток (для чоловіків). Особлива підготовка до прийому не потрібна. Оскільки буде проводитися забір крові на наявність продуктів розпаду етилового спирту або наркотиків, слід уникати вживання алкоголю, лікарських засобів, що містять спирт, кондитерських виробів з коньяком. Сліди спиртного можуть виявлятися в крові та сечі до 5-7 днів. Якщо ви приймаєте такі препарати, як Терафлю, Кетанов, Солпадеїн, Диклофенак – краще утриматися від них приблизно впродовж тижня. Це пов’язано з тим, що можливе спотворення результатів клінічних аналізів.

  У призначений день обстежуваний приїжджає в центр, проходить встановлену процедуру, яка займає 50-60 хвилин. Після цього отримує сертифікат нарколога і психіатра в місті Київ, ціна якого залежить від місця отримання. Максимально дешево можна отримати довідку в державних диспансерах. При цьому слід бути готовим до бюрократії та мінімального комфорту.

  Документ видається на бланку встановленого зразка, завіряється підписом лікаря-нарколога, його печаткою та печаткою установи.

  Як отримати сертифікат нарколога

  Вартість огляду нарколога та оформлення довідки

  Нарколог сертифікат Київ

  Нарколог видає сертифікат у місті Київ пацієнтам, які пройшли процедуру, передбачену Міністерством охорони здоров’я України. Цей порядок дій є обов’язковим для всіх медичних установ, що надають послугу, і включає:

  1. Лабораторні дослідження сечі та крові на наявність етанолу або психотропних речовин.
  2. Огляд лікарем-наркологом, збір анамнезу.
  3. Оцінка координації рухів.
  4. Перевірка за базою (перевіряється, чи стоїть людина на обліку в нарколога).

  Лікар на прийомі оглядає ліктьові згини, слизові оболонки, зіниці, перевіряє реакції. Він може попросити закрити очі, доторкнутися до кінчика носа, присісти, нахилитися, пройти кілька кроків.

  Вас можуть запитати про сімейний стан, місце роботи, навчання. Лікар оцінює, як людина розмовляє, спілкується, відповідає на запитання, рухається.

  Важливо отримувати цей документ у клінік, що мають ліцензію Міністерства охорони здоров’я. Кожен такий бланк реєструється, має унікальний номер, при цьому необлікований бланк є фальшивим. Незаконна видача, придбання, надання за місцем вимоги – діяння, що підлягає кримінальному покаранню.

  Отримання документа в приватному наркологічному центрі ЦЗМ має низку переваг – це швидко, комфортно, професійно. Оплата включає лабораторні дослідження, прийом лікаря, видачу довідки. Вона становить у середньому 600-800 грн. Результати аналізів будуть відомі протягом 30 хвилин, після чого вас проводять у кабінет лікаря.Якщо вам потрібен кваліфікований нарколог і довідка, що підтверджує відсутність наркотичної залежності, зателефонуйте за телефонами +38 (044) 333-88-33, +38 (099) 362-28-28. Ви можете поставити уточнювальні запитання, отримати всю необхідну інформацію, записатися. Телефонуйте!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чи можна отримати довідку, якщо раніше були проблеми з наркотиками?

    img

    Так, але це залежить від результатів огляду нарколога і суто індивідуальних обставин.

   • Скільки часу дійсна така довідка?

    img

    Термін дії може відрізнятися, але найчастіше це 1 рік.

   • Які документи потрібні для отримання довідки?

    img

    Потрібен тільки паспорт і військовий квиток (для чоловіків).

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту