Лікування метадонової залежності в Києві

Лікування метадонової залежності Київ

Лікування метадонової залежності в місті Київ є найважливішим заходом у боротьбі з опіоїдною залежністю. Цей синтетичний препарат відіграє ключову роль під час медикаментозної терапії зловживання героїном або рецептурними болезаспокійливими. Спробувавши засіб уперше, спостерігається приплив бадьорості, ейфорія, емоційний підйом. Найбільш виражений ефект спостерігається через 3-5 годин, триває він до п’яти діб, поступово знижуючись.

Тим, хто вживає метадон, лікування наркоманії потрібне якомога швидше. Після 10-12 днів прийому виникає стійка адикція, таблетки змінюються на ін’єкції. У наркозалежних із великим стажем цей термін скорочується.

Небезпека метадону для наркомана

При захопленні такою речовиною, як метадон, наслідки бувають вкрай важкими. Прояви залежать від того, яким шляхом відбувалося вживання. Регулярне вживання після відміни викликає ломоту в кістках, м’язах, озноб, судоми, нудоту, блювоту. Спостерігаються галюцинації, марення, суїцидальні думки.

З плином часу виникає толерантність – звичні дози не дають очікуваного результату, їх доводиться збільшувати. Це загрожує передозуванням, на що вказують:

 1. Загальмованість, сонливість.
 2. Дезорієнтація.
 3. Підвищена температура.
 4. Гіпертонічний криз.
 5. Блідість шкіри та слизових оболонок.
 6. Непритомність.

Ускладнення від тривалого зловживання зачіпають усі системи внутрішніх органів – можливі ниркова, печінкова недостатність, цукровий діабет, склероз судин, тромбози, зниження пам’яті, інтелекту, шизофренія, маніакально-депресивний синдром.

Ключовим моментом, щоб кодування від метадону в місті Київ було успішним, є індивідуалізація. Медичні працівники підбирають відповідний препарат, дозування відповідно до унікальних потреб кожного пацієнта, забезпечуючи індивідуальний підхід до одужання. Застосовують дві практики – гіпнозом і медикаментами. Зануреному в транс індивідові навіюють страх перед важкими наслідками, після чого він починає відчувати відразу до свого способу життя. Медикаменти (налтрексон) виступають антагоністами опіатів, відключають рецептори головного мозку, гальмують передачу імпульсів про отримання задоволення. Після процедури психотропи не діють – схильність до них поступово знижується.

Важливим аспектом є поступове скорочення дози наркотику, що дає змогу зрештою домогтися повного утримання. Процес вимагає ретельного контролю для управління потенційним ризиком рецидиву.

Одужання ускладнюється тим, що наркоман відчуває сильну пристрасть, панічні атаки, страхи, йому бачаться чудовиська, чуються голоси. Пережити муки складно, має бути постійний контакт із психотерапевтом, підтримка, навіювання думки про те, що не можна здаватися.

кодування від метадону Київ
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Складнощі лікування метадонової залежності

  Лікування залежності від метадону в місті Київ пов’язане з певними труднощами. Молекули прийнятої “дурі” здатні накопичуватися, тривалий час залишаючись в організмі, продовжуючи його отруювати, викликати абстиненцію. Очистити рецептори головного мозку дає змогу ультрашвидка опіоїдна детоксикація. Її проводять під загальним наркозом, ретельно стежачи за станом потерпілого.

  Важливо відновити нормальне функціонування внутрішніх органів, усунути болісні прояви. Призначають знеболювальні, протисудомні, гепатопротектори, антидепресанти, ноотропи, серцево-судинні препарати, вітамінно-мінеральні комплекси.

  Найвідповідальніший етап – реабілітаційна психотерапевтична програма. Слід виявити провокувальні чинники, звільнити людину від потягу на психологічному рівні. Має бути забезпечена ресоціалізація, відновлені навички спілкування, подолання стресових ситуацій. Після виписки спровокувати рецидив можуть сварки з близькими, тому особлива увага приділяється вмінню контролювати себе, свої образи.

  Обов’язкове спостереження лікаря-нарколога, відвідування груп анонімних наркоманів, ведення щоденника. Бажано ходити також на сімейні сеанси з психологом, з чоловіками, дружинами. Тоді взаєморозуміння допоможе зберігати спокійну обстановку, мінімізувати ризик зриву.

  Добре зарекомендувала себе програма 12 кроків – послідовне усвідомлене проходження рекомендованих наркологом ступенів. Спочатку особистість визнає своє захворювання, перестає його заперечувати, шукати винних. Приймається факт необхідності професійного втручання, агресивне ставлення до медиків змінюється на співпрацю.

  Лікування залежності від метадону Київ

  Лікування від метадону в клініці

  Лікування залежності від метадону ціна

  Лікування від метадону в місті Київ і ціна залежать від стану пацієнта, тривалості його шкідливої звички, віку, хімії, якою він захоплювався. ЦЗМ забезпечує переваги:

  1. Анонімність.
  2. Комфортні умови.
  3. Комплексний підхід.
  4. Безпека.
  5. Надійність.
  6. Висока кваліфікація фахівців.

  Про це свідчать відгуки реабілітантів та їхніх близьких. Наприклад, Ольга пише: “Опинилася в клініці через нестерпну ломку, пережити яку було неможливо. Коли лікарі надали першу допомогу, позбавили від мук, вирішила пройти повну діагностику, лягти в стаціонар, позбутися назавжди своєї проблеми. Величезна подяка персоналу за професіоналізм, доброзичливість, моє врятоване життя. Вийшовши від вас, я стала іншою людиною, заново народилася, моє життя змінилося. Дякую!”

  Коли поставлено діагноз метадонова залежність, лікування обов’язково включає великий обсяг психологічної корекції. Аналізуються причини, що штовхнули до поганої компанії, психоемоційний фон. Застосовують гештальт-аналіз, когнітивну терапію, арт-терапію.

  Помітивши тривожні сигнали, не ігноруйте їх. Отримати консультацію можна за телефонами +38 (044) 333-88-33, +38 (099) 362-28-28. Телефонуйте!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Які можливі наслідки або ризики, пов'язані з метадоновою залежністю, як фізичні, так і психологічні?

    img

    Метадонова залежність може призвести до пригнічення дихання, седації та когнітивних порушень. У психологічному плані це може призвести до порушення мислення, перепадів настрою та підвищення ризику розвитку інших психічних розладів.

   • Чим психологічний аспект залежності від метадону відрізняється від залежності від інших опіоїдів, і чи є відмінності в підходах до лікування?

    img

    Психологічний аспект залежності від метадону має спільні риси з іншими опіоїдами, включно з потягом до наркотиків і змінами в поведінці. Підходи до лікування часто спрямовані на усунення психологічних чинників, що спричиняють залежність, з деякими нюансами, зумовленими специфічними властивостями метадону.

   • Як довго зазвичай триває лікування від метадону?

    img

    Тривалість лікування від метадону варіюється в широких межах і залежить від індивідуальної реакції, тяжкості залежності та цілей лікування. Але можна сказати одне: у ЦЗМ лікування проходить швидше й ефективніше, бо тут лікарі знають свою справу і вже неодноразово підбирали плани терапії для подібних випадків. Деякі люди можуть проходити короткострокову терапію від залежності, тоді як іншим для стійкого одужання більше підходить довгострокова терапія.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту