Реабілітаційний центр в Харкові – лікування залежності

Реабілітаційний центр в Харкові входить у всеукраїнську мережу «Центр здорової молоді» (CZM). Це сучасна наркологічна клініка, де здійснюється медикаментозне лікування і психологічна реабілітація пацієнтів з хімічними та поведінковими залежностями.

ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ В CZM ХАРКОВА

У реабілітаційному центрі Харкова лікування проводиться на добровільній основі. З кожним пацієнтом розмовляє психолог, що спеціалізується на залежному поведінці, щоб допомогти усвідомити необхідність реабілітації і домогтися усвідомленого згоди на її проходження. Підбирається комплекс медикаментів і фізіотерапевтичних процедур для нормалізації фізичного стану. Наступний етап – робота з особистісними проблемами, формування конструктивних установок, подолання психологічних залежностей. Останній етап – ресоціалізація, він спрямований на те, щоб з клініки вийшов повноцінний член суспільства.

Реабілітаційний центр в Харкові

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ХАРКОВІ

Лікування наркоманії вимагає повного очищення організму від наркотичних препаратів. Апаратні процедури і ліки допомагають пацієнту перенести вкрай важкий, хворобливий синдром відміни (абстиненції, в просторіччі ломку). Але головна складова лікування наркоманії в Харкові – комплекс психотерапевтичних заходів, корекція психологічних розладів.

Перед людиною ставлять нові цілі, допомагають знайти сенс життя, усувають проблеми, які змусили його бігти від реальності і шукати забуття в наркотиках. На цьому етапі з ним працюють кваліфіковані психологи, психотерапевти, також центр реабілітації часто відвідують священнослужителі. Проводиться робота, спрямована на створення і підтримання здорової обстановки в сім’ї наркозалежного.

Лікування наркоманії в Харкові

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ХАРКОВІ

Лікування спрямоване на подолання фізичної та психологічної залежності від алкоголю. При його проведенні поєднуються методи медикаментозної терапії та психотерапії. Медикаментозна терапія будується на виробленні страху перед вживанням алкоголю, відрази до нього або блокування рецепторів, на які впливає спиртне. Програма психологічної реабілітації включає в себе бесіди, консультації, тренінги, сеанси релаксації, арт-терапії, роботу в групах підтримки. Пацієнту при проходженні курсу лікування від алкоголізму в Харкові надають всебічне сприяння в ресоціалізації, допомагають повернутися до повноцінного життя в сім’ї та суспільстві.

Лікування налкоголізму в Харкові

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З “ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ” В ХАРКОВІ

Реабілітаційний центр в Харкові – це комфортабельні умови, сучасне оснащення, кваліфіковані фахівці. Перший крок до початку лікування і реабілітації – консультація психолога, записатися на яку можна по телефону або по електронній пошті. CZM пропонує:

  • комплексне лікування;
  • розробка індивідуальних програм;
  • анонімність;
  • доступні ціни.

Харківський «Центр здорової молоді» відкриває двері в нове життя без згубних залежностей!івський «Центр здорової молоді» відкриває двері в нове життя без згубних залежностей!

Часті питання про лікування залежності в Харкові

Син вживає легкі наркотики, переконуючи, що вони не є небезпечними і він завжди зможе сам відмовитися від них. Від допомоги та проходження лікування відмовляється. Чи можна записатися на реабілітацію без його згоди?

Успішне лікування неможливе без усвідомленого бажання відмовитися від небезпечної пристрасті. Поки залежний не усвідомлює власну проблему, зусилля рідних, лікарів не принесуть жодного результату. У реабілітаційному центрі працюють кваліфіковані психологи, які здатні переконати пацієнта подивитися на власне життя та незворотні наслідки вживання наркотиків, переконавши пройти лікування.

Чи можна провести очищення організму наркозалежного в домашніх умовах, без необхідності відвідування стаціонару?

Детоксикація – перший та важливий етап лікування від наркозалежності, який передбачає комплекс заходів щодо виведення токсичних компонентів з організму та дозволяє полегшити симптоми «ломки». Рекомендується проводити процедуру в умовах стаціонару, де пацієнту підбирають індивідуальні препарати з огляду на його стан. Симптоми абстиненції у кожного можуть проявитися по-різному, тому важливо, щоб поряд були фахівці, які нададуть необхідну допомогу.

Хочу віддати чоловіка на лікування від наркотичної залежності, але хвилююся, що не зможу з ним спілкуватися та бачитися. Чи є можливість відвідувати його в будь-який час?

Оскільки при лікуванні та реабілітації особлива увага приділяється психологічному стану пацієнта, зустрічі з близькими родичами не заборонено. Фахівці, даючи дозвіл на побачення, повинні бути впевненими, що пацієнтові надається підтримка з боку родичів. Відвідування рідних дозволяється також за попередньою домовленістю з лікарем.

Дружина тривалий час вживає наркотики і погодилася пройти лікування у вашій клініці. Скільки часу триватиме реабілітація для повної відмови від прийому наркотичних препаратів?

Повний курс лікування становить 3-6 місяців. Залежно від тяжкості захворювання, термін реабілітації може бути продовжений. Конкретні терміни лікування встановити складно, оскільки вони індивідуальні та залежать від тривалості вживання наркотиків, фізичного стану, схильності до зривів та багатьох інших факторів.

Ми з дружиною хочемо відправити доньку на лікування від наркотиків, але неодноразово зустрічали інформацію, що у подібних реабілітаційних центрах пацієнтів залучали до різних релігійних сект. Хотілося б дізнатися про методику лікування у вашому центрі?

Реабілітаційний центр не пов’язаний із релігією та при лікуванні використовується комплексний підхід із застосуванням медикаментозних засобів, роботою з психологом, психотерапевтом та груповими заняттями. «Центр здорової молоді» у Харкові при лікуванні наркотичної залежності також приділяє увагу духовній сфері відновлення особистості. Навіть не тривале вживання наркотиків негативно впливає на моральний образ людини, тому при лікуванні важливо його відновити.