Лікування алкоголізму в Харкові

Де лікують від алкоголізму в Харкові

Купірування похмільного синдрому, комплексне лікування алкоголізму в Харкові з подальшою соціальною реабілітацією пропонує пройти в місцевій філії клініки «Центр здорової молоді». Кваліфіковані фахівці, сучасні методики та індивідуальна терапевтична програма допоможуть подолати алкогольну залежність, без ризиків рецидиву на будь-який її стадії.

Принципи успішного лікування алкоголізму

Лікування від алкоголю буде успішним і довгостроковим тільки в разі комплексного, індивідуального підходу, який пропонує центр. Недостатньо провести зняття алкогольного делірію або кодування, щоб назавжди вилікувати людину від алкогольної залежності. Фахівці клініки проводять обов’язкову первинну діагностику, виявляють мотиви та можливі причини алкоголізму в конкретному клінічному випадку.

Після цього проводиться детоксикація, виведення з запою в Харкові, що дозволяють усунути фізичну тягу до вживання спиртних напоїв, очистити організм, нормалізувати його функціонування. Однак програма «Детокс» – це лише перший етап у комплексній реабілітації. Для подолання хвороби потрібно психотерапія і робота з підсвідомістю, мисленням пацієнта.

В першу чергу фахівці намагаються допомогти людині усвідомити наявність залежності і необхідності повноцінного лікування. Тільки при особистій зацікавленості та участі в терапевтичному процесі самого хворого можна розраховувати на повну перемогу над алкогольною залежністю.

Після цього підбираються оптимальні методи психотерапії, спрямовані на усунення провокуючих чинників алкоголізму. У програму лікування входять сеанси сімейного системного психоаналізу, тренінги особистісного росту, арт-терапія, заняття в групах взаємодопомоги.

Завдяки щоденній роботі над собою під наглядом професіоналів, перебуванню в здоровому терапевтичному співтоваристві, підтримці рідних і однодумців у людини формується нова система цінностей, інші життєві пріоритети, в яких просто не залишається місця для зловживання спиртними напоями.

Після завершення терапевтичного курсу настає етап соціалізації. Пацієнт повертається в звичне для себе середовище, однак може розраховувати на допомогу і підтримку з боку психологів, медичних фахівців, волонтерів і соціальних працівників. Крім терапевтичного супроводу, випускникам центру надається сприяння в отриманні освіти, зміну професійної діяльності, влаштуванні на роботу.

лікування алкоголізму в Харкові
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Які методи використовуються в «Центрі здорової молоді»?

  У фахівців центру великий арсенал способів боротьби з алкоголізмом. Найбільшою популярністю і результативністю характеризуються наступні методики:

  1. Медикаментозна терапія – відновлення стану здоров’я, зняття алкогольного делірію, похмільного синдрому.
  2. Заняття колективної психотерапією за програмою «12 кроків».
  3. Спілкування з випускниками та волонтерами, що зуміли подолати алкогольну залежність.
  4. Проведення тренінгів особистісного росту і міжособистісного спілкування.
  5. Читання духовної літератури і спілкування зі священнослужителями.
  6. Спорт і кінезіотерапія.
  7. Релакс-терапія.
  8. Трудотерапія.
  9. Когнітивно-поведінкова терапія.

  Співробітники реабілітаційного центру багато уваги приділяють членам сім’ї пацієнтам, надаючи їм безкоштовні консультації, допомагаючи справитися з співзалежністю і налагодити довірчі відносини з близькою людиною, що потрапила в алкогольний полон.

  Сімейна психотерапія дуже важлива як для вибудовування довірчих відносин між близькими людьми, так і профілактики можливого рецидиву чергового запою. Саме з цієї причини фахівці центру тісно співпрацюють з ближнім оточенням реабілітанта, навіть після його виписки.

  Харківське відділення клініки працює цілодобово, тому кожен бажаючий може зателефонувати і проконсультуватися в будь-який зручний момент, незалежно від часу доби. Приватна власність, шанобливе ставлення і виключно індивідуальний підхід – гарантується кожному пацієнту, який звернувся в центр за допомогою.

  виведення з запою Харків
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Де лікують від алкоголізму в Харкові?

    img

    Пройти лікування від алкоголізму у Харкові можна, звернувшись до «Центру здорової молоді». До кожного пацієнта тут застосовується індивідуальний підхід. Стратегія ведення лікування розробляється з урахуванням особливостей людини. Клініка співпрацює з провідними наркологами у місті. Фахівці проводять лікування у кілька етапів:

    • діагностика алкоголізму;
    • розробка тактики та безпосередньо лікування;
    • детоксикація організму.

    Найбільш дієвими на етапі психологічного одужання вважаються методи, пов’язані з творчою та спортивною діяльністю. Відбувається заміна пріоритетів. На зміну згубним звичкам приходять корисні.

   • Яке найнадійніше кодування від алкоголізму?

    img

    Існує кілька методик лікування алкоголізму. Ефективність кожної залежить від специфіки організму та складності випадку. Список методик, що використовуються в «Центрі здорової молоді», складається з:

    • шокової терапії;
    • кодування медикаментами;
    • УБОД та плазмаферезу;
    • впливу струмом та газовими сумішами;
    • індивідуальної та групової психологічної терапії.

    Рекомендації лікаря залежить від індивідуальних особливостей людини. Пацієнт та його родичі мають право вислухати всі вказівки фахівця, проте рішення щодо вибору методу лікування приймають самостійно.

   • Як вилікувати алкоголіка примусово?

    img

    Щоб почати лікування, необхідно навіяти людині, що вона гостро його потребує. Інакше всі результати не матимуть довгострокового характеру. Якщо людина, яка страждає на алкоголізм, категорично не налаштована на одужання, застосовується метод інтервенції. Він полягає в тому, що родичі колективно в присутності лікарів розповідають пацієнтові про своє негативне ставлення до згубної звички. Важливо, щоб людина не мала можливості висловлюватися у своє виправдання. Метод найкраще працює у періоди, коли алкозалежний ненадовго виходить із запою.

   • Скільки тримається в організмі кодування від алкоголю?

    img

    Тривалість результату залежить від методу, яким проводиться кодування. У «Центрі здорової молоді» їх понад чотири. До найефективніших відносять: лазерну терапію, метод Довженка, гіпноз, медикаментозну підшивку. За статистикою, у середньому ефект зберігається від 6 до 18 місяців. На час кодування можуть вплинути такі фактори, як:

    • своєчасність звернення до клініки;
    • якість дотримання всіх рекомендацій лікаря;
    • послідовність виконуваних дій.

    Найбільш результативним будь-який метод буде у разі звернення до нарколога на стадії алкогольної залежності.

   • Чи можна закодуватися вдома в Харкові?

    img

    Фахівці «Центру здорової молоді» рекомендують проводити лікування амбулаторно, під наглядом кваліфікованих лікарів. Це забезпечить ефективний та довгостроковий результат. Але за бажання алкозалежна людина може пройти лікування в домашніх умовах. Для цього необхідне дотримання низки вимог:

    • Кодування має проводити лише фахівець у галузі наркології.
    • Перед процедурою пацієнт не повинен вживати алкогольних напоїв мінімум 5 днів.
    • Тривалість запою має бути менше 5 днів.

    Комплексний підхід до лікування допоможе досягти тривалого результату.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту