Православний реабілітаційний центр у Віта Поштова

Православний реабілітаційний центр імені Георгія Побідоносця

Православний реабілітаційний центр імені Георгія Побідоносця розташовується у селі Віта-Поштова Києво-Святошинського району. Даний центр є виключно чоловічим, що благодійно впливає на результативність психотерапевтичного процесу. Одним з найважливіших аспектів одужання у цьому центрі є духовний розвиток.  Щотижня хлопцям проводяться групи духовно-моральної освіти, читання і розбору Біблії.  Для проведення літургії та причастя в реабілітаційний центр приїжджають священнослужителі православних церков.  Також хлопці вчаться молиться, т.к. деяким зовсім не відоме слово Бог та ті прості християнські правила та моральні норми, яке у собі несе християнство.

Православний реабілітаційний центр імені Георгія Побідоносця

Та, не дивлячись на вагому релігійну складову, процес одужання у православному центрі відбувається на основі тієї ж 12-крокової програми, на якій базуються процеси у всіх інших центрах київського регіону.  Нагадаємо, що 12-крокова програма психо-соціальної реабілітації передбачає корекцію моделі залежної поведінки і залежного мислення, які сформувалися у людини у процесі вживання психоактивних речовин. З метою структуризації особистості та формування самоконтролю кожен день на центрі хлопці проводять згідно до заздалегідь прописанного чіткого розпорядку дня. Такий розпорядок включає психотерапевтичні групові та індивідуальні заняття, інформаційні лекції, групи, спрямовані на розвиток мислення, творчого потенціалу, ігрові та спортивні заходи.

Приміщення реабілітаційного центру являє собою великий 3-поверховий будинок з великою територією, на якій розташовані сади та відкритий басейн.  Будинок дуже світлий, з великими вікнами та просторими кімнатами.  У хлопців є навіть власний вихованець – стафтерьер Нора.  Як єдина представниця жіночої половини на даному центрі, вона не тільки піднімає хлопцям настрій, але й виховує у них відповідальність за інших.

Приміщення реабілітаційного центру у Віта Поштова

Така обстановка створює сприятливі умови для роботи над собою і одужання.

Хлопці, які одужують від залежності на даному реабілітаційному центрі мають не тільки комфортні побутові умови, а й повноцінне збалансоване харчування відповідно до графіку, помірні режимні фізичні навантаження, кваліфіковану та оперативну медичну допомогу в разі необхідності, достатню кількість годин, відведених для відпочинку та сну, а  також можливість виходу за межі реабілітаційного центру за умови стабільного психічного стану та позитивної динаміки одужання. В якості заохочення хлопцям пропонується відвідування різних заходів: це і походи до театру, на різноманітні тренінги та семінари, і активний відпочинок у вигляді футболу, катань на роликах, ін., і, навіть, спільний відпочинок зі своїми рідними на більш пізніх термінах одужання.

Лікування залежностей у Віта Поштова

Вже сотні залежних людей, які пройшли програму одужання на православному центрі імені Георгія Побідоносця, залишилися назавжди вдячні, як самій програмі, так і усім співробітникам центру за те, що вони зуміли не тільки позбутися згубної хвороби, а й наповнити своє серце вірою, надією та любов’ю до життя.