Реабілітаційний центр в Чернігові – лікування залежностей

Фахівці реабілітаційного центру у Чернігові займаються лікуванням алкогольної, наркотичної та ігрової залежності. Програма одужання побудована на найефективніших світових підходах до лікування хвороби залежності з урахуваннях нових сучасних методів та досягнень.

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЛІКУВАННЯ У CZM

ЧЕРНІГІВ

Лікування і реабілітація у Чернігівському «Центрі здорової молоді» проводяться на основі 12-крокової програми психосоціальної реабілітації, відповідно до якої одужання відбувається одразу ж у 4х напрямках: фізичному (від прийому медикаментів, у разі необхідності, – до щоденної зарядки та збалансованого раціону харчування); у психологічному (групова та індивідуальна робота з психоемоційною сферою людини); у соціальному (отримання навичок комунікації та здорової взаємодії із соціумом), а також – у духовному напрямку (проведення занять, спрямованих на морально-етичне виховання, а також – відвідування храмів та церков). Для кожного окремого клієнта нашого реабілітаційного центру розробляється індивідуальна програма одужання із врахуванням його особистісних рис та особливостей.

Реабілітаційний центр в Чернігові

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ У ЧЕРНІГОВІ

Першим етапом, як правило, є детоксикація, яка сприяє очищенню організму від отруйних наркотичних речовин, які знаходяться в організмі людини. Це не тільки покращує її стан, а й сприяє скорішому одужанню від хвороби залежності. Після того, як фізичні недуги більше не турбують клієнта, розпочинається етап його психосоціальної реабілітації, який включає наступні пункти:

  • Корекція залежної моделі мислення та поведінки шляхом групових та індивідуальних психотерапій;
  • Отримання інформації щодо хвороби залежності: її проявів, стадій протікання, симптомів та профілактики рецидиву;
  • Отримання навичок тверезого спілкування, праці та навичок отримання насолоди від життя без вживання психоактивних речовин;
  • Формування моральних, духовних та сімейних цінностей. 
Лікування наркоманії у Чернігові

 

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ У ЧЕРНІГОВІ

Для лікування алкозалежних людей застосовується та ж сама 12-крокова програма психосоціальної реабілітації, але дещо модифікована саме для лікування алкогольної залежності, яка відрізняється від наркотичної певними рисами. В процесі розроблення індивідуальної програми лікування враховується не тільки стаж та вік хворого, а й його особистісні відмінності, психологічні особливості та сформовані стереотипні патерни поведінки та мислення.

Завершальним, але неймовірно важливим етапом одужання від хвороби залежності є етап ресоціалізації. Цей етап спрямований на формування навичок поведінки та конструктивної взаємодії із соціумом, на встановлення здорових взаємовідносин, як з близькими членами родини, так і з іншими малознайомими людьми. Знаходження одужуючого залежного у оточенні інших залежних та фахівців допомагає пройти цей етап максимально безболісно, захищено, та сприяє дієвому протистоянню тязі до алкоголю, чи наркотичної речовини, яка може з’явитися у залежного будь-якої миті.

Лікування алкоголізму у Чернігові

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З “ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ” У ЧЕРНІГОВІ

Фахівці реабілітаційного центру Чернігова надають консультації у стінах CZM або на дому. Для запису на консультацію Вам потрібно лише зателефонувати або відправити запит на електронну пошту. До ваших послуг:

  • безкоштовні консультації та доступні ціни на лікування;
  • індивідуальні програми;
  • комфортабельні умови та повна конфіденційність;
  • робота із сім’ями та близькими людьми залежних.

Не втрачайте час у ваганнях, адже, коли мова йде про залежність, – КОЖНА ХВИЛИНА НА КОНУ! Зверніться до «Центру здорової молоді» у м. Чернігів!