Реабілітаційний центр в Тбілісі – лікування залежностей

Сучасний реабілітаційний центр в Тбілісі належить до міжнародної мережі CZM – «Центр здорової молоді». Його спеціалізація – корекція хімічних і поведінкових залежностей, а також співзалежних поведінки.

Сучасний реабілітаційний центр в Тбілісі

ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ТБІЛІСІ

Усвідомлена позиція пацієнта, дотримання конфіденційності, комплексний підхід, реалізація індивідуальних програм, створення груп підтримки та взаємодопомоги, сприяння волонтерів – ось основні принципи, на яких базується лікування в Тбіліському центрі CZM. Тут не обмежуються корекцією фізіологічних порушень, а проводять повний курс психологічної реабілітації.
Лікування алкоголізму в Тбілісі

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ТБІЛІСІ

Після детоксикації і зняття гострої абстиненції, пов’язаної зі скасуванням наркотичних препаратів, до наркологів приєднуються психологи, психотерапевти. Пацієнта мотивують на усвідомлена відмова від наркотиків і завершення курсу терапії. Психотерапевтичне лікування наркоманії в Тбілісі направлено на те, щоб у пацієнта навіть думки про наркотики знову не виникало. Для нього знаходять захоплюючі заняття (спорт, творчість, трудотерапія), знайомлять з цікавими людьми. Навички, набуті на сеансах психотерапії, тренінгах спілкування та особистісного зростання, сприяють ресоціалізації пацієнта після виписки.

Лікування наркоманії в Тбілісі

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ТБІЛІСІ

У клініці CZM Тбілісі надають послуги зняття похмілля та алкогольної абстиненції, виведення з запою, детоксикації. Також доступний широкий спектр психотерапевтичних методів реабілітації та ресоціалізації: індивідуальні бесіди і заняття з психологом, робота в групах, тренінги, сеанси релаксації, терапія творчістю, спортом, працею. Індивідуальний підбір методик обумовлює ефективність лікування алкоголізму в Тбілісі.

Лікування алкоголізму в Тбілісі

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З “ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ” В ТБІЛІСІ

Для початку слід переконати пацієнта в необхідності лікування. Цьому сприяє мотиваційна консультація, яку можна отримати в Тбіліському «Центрі здорової молоді» або на дому. Звернутися за допомогою і обговорити деталі можна по телефону або по email. CZM в Тбілісі це:

  • сучасні європейські стандарти;
  • обстановка, наближена до домашньої;
  • увагу до проблем і потреб кожного пацієнта;
  • послуги сімейного психотерапевта.

Лікування в реабілітаційному центрі Тбілісі
Не відкладайте на завтра звернення в «Центр здорової молоді»! Нове життя чекає, коли ви зробите перший крок до неї.

Лікування з

Лебедєва Валентина Омелянівна

Лебедєва Валентина Омелянівна

Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

Організатор та ведуча групи для родичів залежних, що проходить щотижня або онлайн. Дипломований спеціаліст Українського інституту практичної аддіктології, спеціальність – консультант по хімічної залежності. Практичний психолог, навчаюся транзактному аналізу (ЄАТА – Європейська асоціація транзактного аналізу) і арт-терапії.

Ваше здоров'я починається тут

Подзвоніть нам:

+38 (044) 333-88-33

+38 (099) 362-28-28

Або вкажіть своє питання нижче і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом:

* Поля, обов'язкові для заповнення.

Міцне здоров'я з "ЦЗМ Україна"

Ми працюємо по всій Україні