УШОД у Києві

ушод

Ультрашвидка опіоїдна детоксикація – процедура, яка допомагає в максимально короткі терміни полегшити стан наркомана під час важкої ломки, вивести з його організму токсини, продукти розпаду алкалоїдів опіуму. Ломка в наркоманів, залежних від героїну, метадону і кодеїну, протікає дуже болісно. Тому УШОД – це найефективніший і найшвидший спосіб зменшити біль під час опіоїдної абстиненції.

УШОД у м. Київ у “Центрі здорової молоді Україна” проводиться кваліфікованими досвідченими лікарями. Це наша безумовна перевага, яка гарантує безпеку процедури. Даючи згоду на її проведення, потрібно враховувати, що детоксикація для організму хоч і корисний, але дуже важкий процес, тим паче прискорений. У зв’язку з цим необхідно уважно контролювати роботу всіх органів, щоб оперативно відреагувати в разі погіршення стану пацієнта.

Що таке ультрашвидка опіоїдна детоксикація?

Цю методику почали використовувати в 70-80-х рр. минулого століття як альтернативу традиційним методам детоксикації, які значно триваліші та болючіші. Під час неї дія опіатів блокується за допомогою опіоїдних антагоністів, таких як налоксон, налтрексон, налмефен. Це значно полегшує самопочуття наркомана буквально за кілька годин.

Опіоїдні речовини викликають звикання вже після кількох прийомів і сильні больові відчуття під час ломки, яка може тривати до двох тижнів від наркотиків натурального походження, і до місяця – від синтетичних. За звичайної детоксикації виведення токсинів відбувається протягом 7-10 днів. Ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УШОД) дає змогу скоротити цей процес і саму ломку до одного дня.

Перед процедурою обов’язково необхідне обсеження стану пацієнта лікарем-наркологом. За відсутності протипоказань проводять УШОД. Вона зазвичай включає такі етапи:

 1. Занурення в медикаментозний сон.
 2. Введення лікарських препаратів для очищення організму протягом 4-5 годин.
 3. Виведення пацієнта з наркозу. У разі дискомфорту призначаються знеболювальні та седативні препарати.
 4. Моніторинг стану пацієнта і його відновлення після детоксикації.

Після проведення процедури в ідеалі необхідно починати лікування від наркотичної залежності за допомогою психологів і психіатрів. Оскільки детоксикація не усуває цю проблему, а тільки полегшує стан наркомана за відсутності наркотику і дає змогу проводити корекцію психологічного стану наркомана.

льтрашвидка опіоїдна детоксикація
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Коли потрібно застосовувати УШОД?

  Найчастіше УШОД призначається у випадках передозування наркотичними речовинами на основі опіуму. Також процедура може застосовуватися при:

  • початковій стадії формування наркозалежності;
  • тяжкого перебігу героїнової ломки;
  • щоденного вживання наркотиків у великих дозах;
  • тривалому стажі вживання наркотичних речовин.

  У будь-якому разі рішення про проведення процедури приймає лікар-нарколог з урахуванням інформації про пацієнта. Хоч зняття ломки за допомогою УШОД є досить ефективним, у нього є і протипоказання, тому обов’язковою є професійна оцінка всіх нюансів. Щоб уникнути сумних наслідків, обов’язково консультуйтеся з лікарем.

  Зняття ломки УБОД

  УШОД: переваги та недоліки процедури

  УШОД київ

  Безумовною перевагою ультрашвидкої опіоїдної детоксикації є швидке відновлення фізичного стану наркомана. Насамперед вона була розроблена з метою зробити процес відмови від опіатів комфортнішим і безпечнішим для пацієнта. Але ця процедура має свої ризики, які обов’язково необхідно враховувати. Наприклад, вона протипоказана людям, у яких діагностовано онкологічні, психічні (шизофренія), соматичні, ендокринні захворювання, жінкам, які годують груддю, і вагітним жінкам.

  Для проведення УШОД у Києві ви можете звернутися в “ЦЗМ Україна”, де команда кваліфікованих і досвідчених лікарів максимально швидко оцінить стан пацієнта, надасть інформацію з приводу можливих ризиків і про подробиці проведення процедури.

  УШОД у Києві: умови в клініці та ціна

  Значною перевагою ультрашвидкої опіоїдної детоксикації є мінімальні терміни проведення процедури. Тому, крім швидкого поліпшення стану, пацієнту також немає необхідності перебувати в лікарні 7-10 днів, і, відповідно, оплачувати перебування в стаціонарі. З огляду на це і високу ефективність УШОД, її ціна в м. Київ вища, ніж на послугу звичайної детоксикації. У “Центрі здорової молоді Україна” вартість ультрашвидкої опіоїдної детоксикації становить від 23 000 грн.

  Щоб орієнтуватися в загальній вартості перебування в клініці, звертайтеся за консультацією на нашу гарячу лінію або безпосередньо в центр.

  УБОД ціна Київ
  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Наскільки ефективна ультрашвидка опіоїдна детоксикація при лікуванні наркоманії?

    img

    Ефективність УШОД є спірною, оскільки вона може не торкатися основних психологічних і поведінкових аспектів залежності. Довгостроковий успіх часто залежить від подальшої терапії та підтримки після детоксикації.

   • Чи безпечна ультрашвидка опіоїдна детоксикація?

    img

    Метод УШОД потенційно може бути небезпечний ускладненнями після анестезії та високим ризиком рецидиву через швидкий процес абстиненції. Тому цей спосіб слід розглядати тільки після ретельного медичного обстеження.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту