Реабілітаційний центр в Кропивницькому – лікування залежностей

Гарна звістка для страждаючих хворобливими залежностями і бажаючих позбутися від них! Мережа «Центр здорової молоді» відкрила реабілітаційний центр в Кропивницького. Лікування та реабілітація здійснюються за міжнародними стандартами мережі CZM

Реабілітаційний центр в Кропивницькому

ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ КРОПИВНИЦЬКОГО

Перше завдання, яке вирішують фахівці з подолання хімічних залежностей: купірування симптомів абстиненції (ломки), нормалізація обміну речовин, функціонування серцево-судинної, травної, нервової системи. Але це лише верхівка айсберга. Важливіше усунути особистісні проблеми, подолати психологічну потребу у вживанні алкоголю або наркотиків, сформувати нову систему цінностей і модель поведінки. Всі ці етапи реабілітації проходять пацієнти реабілітаційного центру в Кропивницького.

Особливості лікування в реабілітаційному центрі Кропивницького

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В КРОПИВНИЦЬКОМУ

Складові програми лікування наркоманії в Кропивницького:

  • детоксикація, зняття ломки, медикаментозна корекція психоневрологічних розладів;
  • сеанси когнітивно-поведінкової терапії, професійна допомога залежному в рамках інших напрямків психотерапії;
  • соціальна реабілітація, адаптація до суспільних вимог, побудова здорових стосунків у сім’ї.

В результаті комплексної терапії формується здорова, вільна від залежностей особистість з новими цінностями та інтересами.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В КРОПИВНИЦЬКОМУ

За аналогічним принципам здійснюється лікування алкоголізму в Кропивницького. Вибір медикаментозних препаратів обумовлений стажем алкоголізму, супутніми розладами. Оптимальні психотерапевтичні методики підбираються з урахуванням особистісних особливостей хворого, психологічних коренів проблеми. Сприяння в реабілітації та ресоціалізації надають волонтери з успішним досвідом подолання алкогольної залежності, священнослужителі, медики та юристи, які освічують пацієнтів з найважливіших питань.

Лікування алкоголізму в Кропивницькому

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З «ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ» В КРОПИВНИЦЬКОМУ

Отримання безкоштовної консультації від фахівців реабілітаційного центру в Кропивницького – перший крок на шляху зцілення. Записатися на консультацію можна за телефоном або електронною поштою. Наші принципи:

  • анонімність;
  • добровільність;
  • комплексна терапія;
  • індивідуальний підхід;
  • доступні ціни завдяки волонтерській підтримці;
  • сприяння в ресоціалізації.

Шлях до життя без наркотиків і алкоголю, міцного здоров’я і сімейного щастя починається зі звернення в «Центр здорової молоді».