Реабілітаційний центр в Івано-Франківську – лікування залежностей

Клініка, що входить до мережі «Центр здорової молоді» – реабілітаційний центр в Івано-Франківську надає послуги лікування, реабілітації та ресоціалізації наркозалежних та алкозалежних пацієнтам. Також в РЦ проводиться корекція поведінкових залежностей, співзалежності.

 

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

У наркологічних клініках мережі CZM здійснюється комплексний підхід до лікування. Його складові:

  • медикаментозна корекція порушень;
  • сучасні апаратні процедури для детоксикації, нормалізації діяльності нервової системи;
  • різні форми індивідуальної і групової терапії;
  • корекція поведінки співзалежних членів сімей пацієнтів. 
Реабілітаційний центр в Івано-Франківську

 

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Деякі наркотики викликають звикання вже з першого прийому. Тому обов’язкова складова лікування наркоманії в Івано-Франківську – усунення залежності медикаментозним шляхом. Проводиться комплекс детоксикаційних процедур, призначаються препарати для корекції обмінних порушень, стабілізації психоемоційного стану, полегшення синдрому відміни. Для закріплення результату і попередження рецидивів здійснюється психотерапевтична робота.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Для успішного подолання алкогольної залежності потрібно усвідомлена відмова пацієнта від вживання спиртного в будь-яких формах і дозах. Навіть одноразовий прийом невеликої дози після тривалого утримання можуть бути спровоковані невдалою. Тому паралельно з медикаментозним лікуванням алкоголізму в Івано-Франківську проводяться сеанси психотерапії, спрямовані на викорінення наявних проблем і формування нової системи цінностей. Важливий елемент терапії – ізоляція пацієнта від колишнього кола спілкування і створення груп взаємодопомоги.

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З «ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Надання допомоги в реабілітаційному центрі Івано-Франківська починається з безкоштовної консультації, в ході якої пацієнта мотивують на проходження лікування і відповідають на всі питання. Запис на консультацію здійснюється по телефону, можна також написати на електронну пошту центру. Наші переваги:

  • анонімність;
  • прийнятні ціни;
  • комфортні умови;
  • прогресивні методи;
  • розробка індивідуальних схем лікування;
  • сприяння в ресоціалізації.

Позбавлення від згубних залежностей з «Центром здорової молоді» – це реальність!