Реабілітаційний центр в Луцьку – лікування залежностей

Всім, хто хоче вилікуватися від хворобливої ??пристрасті до алкоголю, наркотиків, азартних ігор або допомогти в цьому своїм близьким, варто почати з обігу в реабілітаційний центр в Луцьку. Як і в інших наркологічних клініках міжнародної мережі CZM ( «Центр здорової молоді»), тут практикується сучасний підхід до корекції залежностей, заснований на усвідомленому добровільної згоди пацієнта.

ПІДХІД ДО ЛІКУВАННЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА

У наркологічній клініці можна пройти всі етапи комплексного лікування, від детоксикації та подолання синдрому відміни до повної ресоціалізації, тобто пристосування до життя в суспільстві. Терапія починається з психологічної мотивації і надання невідкладної медикаментозної допомоги. Надалі підтримує фармакологічне і апаратне лікування поєднується з сеансами психотерапії. Конкретні методики підбираються з урахуванням особливостей пацієнта, історії хвороби.

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ЛУЦЬКУ

У РЦ «Центр здорової молоді» Луцька створені умови для проживання, проходження програми лікування та реабілітації. Клініка оснащена обладнанням для сучасних детоксикаційних і фізіотерапевтичних процедур. Стали на шлях одужання пацієнти можуть займатися ЛФК, кінезіотерапії, проходити сеанси арт-терапії та трудотерапії, відвідувати групи взаємодопомоги та навчатися релаксації. Головна складова лікування наркоманії в Луцьку – формування усвідомленої установки на відмову від наркотиків і здорових когнітивно-поведінкових моделей.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ЛУЦЬКУ

Фахівці реабілітаційного центру надають пацієнтам допомогу в подоланні фізичної та психологічної залежності від алкоголю. Здійснюється медикаментозна і апаратна корекція роботи всіх систем організму, в першу чергу, нервової системи. Психотерапевти, служителі церкви і добровольці з числа колишніх пацієнтів сприяють психологічної реабілітації, яка є невід’ємною складовою комплексного лікування алкоголізму в Луцьку.

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З «ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ» В ЛУЦЬКУ

Один дзвінок за вказаними на сайті телефонами може змінити ваше життя! Вас чекають:

  • безкоштовна консультація;
  • ефективна корекція фізіологічних порушень;
  • психологічна реабілітація за індивідуальною програмою;
  • допомогу в гармонізації сімейного життя та працевлаштування.

CZM в Луцьку – ваш шанс на нове життя, вільну від залежностей.