Реабілітаційний центр в Чернівцях – лікування залежностей

Реабілітаційний центр в Чернівцях, створений для надання допомоги алко-, наркозалежних пацієнтів, входить до міжнародної мережі «Центр здорової молоді» (CZM). Тут можна пройти добровільне лікування і курс реабілітації, зберігається анонімність пацієнтів.

 ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ В НАРКОЛОГІЧНІЙ КЛІНІЦІ ЧЕРНІВЦІВ

У Чернівецькому РЦ мережі CZM проводиться комплексна, всебічна терапія. Залежно купіруються як на фізіологічному, так і на психологічному рівні. З пацієнтами працюють наркологи, аддіктологія (фахівці з болючим залежностям), психотерапевти різного профілю. Кінцева мета терапії і реабілітації – допомогти подолав залежність людині повернутися до повноцінного життя в суспільстві, знайти роботу, налагодити стосунки в родині. Цей процес називається ресоціалізації.

Реабілітаційний центр в Чернівцях

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ЧЕРНІВЦЯХ

У реабілітаційному центрі Чернівців вдаються до прогресивних методів лікування наркоманії. Використовуються медикаменти, ефективність яких доведена в світовій практиці, медикаментозна терапія доповнюється апаратними процедурами. На етапі корекції психологічної залежності основна роль відводиться різним формам і напрямкам психотерапії (когнітивно-поведінкова, динамічна, арт-терапія та інші). Пацієнтів мотивує приклад волонтерів, які подолали наркотичну залежність і тепер допомагають фахівцям CZM.

Лікування наркоманії в Чернівцях

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ЧЕРНІВЦЯХ

Основні етапи лікування алкоголізму в Чернівцях:

  • корекція фізіологічних порушень (детоксикація, подолання абстиненції, нормалізація обмінних процесів);
  • психологічна реабілітація, усунення тяги до алкоголю і причин її виникнення;
  • ресоціалізація.

Навіть після виписки з наркологічної клініки клієнти можуть розраховувати на професійну допомогу, якщо виникне загроза зриву.

Лікування алкоголізму в Чернівцях

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З «ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ» В ЧЕРНІВЦЯХ

У Чернівецьке відділення CZM можна звернутися по телефону або електронній пошті, зазначеним на сайті. Спеціаліст центру проведе мотиваційну консультацію, переконавши хворого в необхідності почати лікування. Реабілітаційний центр в Чернівцях пропонує:

  • доступний кожному рівень цін;
  • комфортні умови проживання і дбайливе, тактовне ставлення з боку персоналу;
  • повний спектр реабілітаційних послуг відповідно до сучасних світових стандартів;
  • індивідуальний підхід.

«Центр здорової молоді» Чернівців допоможе подолати залежність і почати нове життя.