Виведення із запою вдома

Виведення із запою вдома – чи можливе воно? Тільки у двох випадках:

 1. Цим займається лікар. (Виїзд нарколога додому може організувати «Центр Здорової Молоді».)
 2. Запій триває менш як п’ять днів.

Інакше, необхідне надходження в стаціонар. Адже, самолікування, так само як і відсутність постійного медичного догляду, може спровокувати важкі фізичні та психічні наслідки.

До чого призводить запій?

Перш ніж вирішити, яким чином виконати вихід із запою, варто ознайомитися з його наслідками. Навіщо? Відсутність інформації призводить до того, що Ви помилково не надаєте йому належного значення.

Часто люди у випадку запою починають займатися самолікуванням. Обходячись лише поверхневими процедурами, що відновлюють водний баланс в організмі:

 1. Прийманням великої кількістю гарячих напоїв, простої, мінеральної води, чаїв.
 2. Відмовою від занадто жирної, смаженої їжі.
 3. Частим прийманням душу.

Але, такими, які жодним чином не впливають на інші аспекти запійного алкоголізму:

 1. Похмільний синдром, що після тривалого вживання алкоголю може перерости у білу гарячку (делірій). Чим вона небезпечна? Людина втрачає розум, поводиться агресивно, може завдати шкоди собі та оточенню, померти.
 2. Захворювання печінки, шлунково-кишкового тракту, серця. Напевно Ви чули про цироз. Руйнівне захворювання, або передумови до нього, проявляються у кожного другого хворого. Те ж саме з гастритом, виразкою, серцевою недостатністю й так далі.
 3. Порушення роботи центральної нервової системи. Алкоголік стає депресивним: втрачає сенс життя, мотивацію на досягнення цілей, хоче смерті.

З цього випливає, що самолікування неефективне. Навіть якщо Ви спробуєте щось зробити з основними наслідками, не факт, що це піде на користь. Без втручання лікарів, якісної діагностики, людині буде завдано шкоди.

пьёт
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Виведення із запою вдома або в клініці?

  Реабілітаційний центр «ЦЗМ» пропонує два варіанти лікування запійного алкоголізму:

  1. Виведення із запою вдома.
  2. Стаціонар.

  Ми вже згадували, чим небезпечний запій і чому домівка – не найкраще місце для проведення медичних маніпуляцій. Але, тут хотілося б додати трохи більше конкретики:

  1. Навіть якщо приїде нарколог, що ми можемо Вам організувати, він не зможе перебувати з пацієнтом цілодобово. Пам’ятайте, ми говорили про те, що це необхідно для більшості випадків?
  2. Вдома відсутній контроль над хворим. У будь-який момент він може втекти на нові алкогольні пригоди.
  3. Без клінічного обстеження неможливо визначити, як допомогти алкоголіку. Декотрі захворювання проявляються не відразу. Якщо їх проігнорувати, все зведеться нанівець…

  Коли часткове виведення із запою вдома доречне?

  1. Пацієнт не може самостійно дістатися до клініки. Йому необхідна термінова перша допомога.
  2. Залежний п’є, знову ж таки, до п’яти днів поспіль.

  Що отримає хворий, зважившись на лікування запою в клініці?

  1. Якісний анамнез захворювання. Від наслідків до вже присутніх хвороб, що заважають хорошому самопочуттю.
  2. Звільнення організму від отрути – продуктів розпаду етанолу. В обов’язок нарколога входить прокапати від алкоголю, призначити вітаміни, психокоригувальні медикаменти. Все це позбавляє від абстиненції, а також може попередити делірій (білу гарячку).
  3. Нормалізацію біологічних процесів – сну, апетиту, обміну речовин. Призначається збалансоване харчування. Залежний спить приблизно 8 годин на добу в період з 23:00 до 7-8 ранку.
  4. Психологічну допомогу. Уже на етапі медикаментозного лікування необхідно підготувати алкоголіка до того, що тверезість вимагає часу, зусиль, прийняття того, що раніше він жив собі на шкоду. А також, вселити в нього надію, що життя не стає сірим, нудним без спиртних напоїв.

  Чи потрібна реабілітація після лікування запою?

  Після того як лікування запійного алкоголізму в клініці закінчується, приходить логічне запитання: а що далі? Людина, ніби оголений дріт, реагує на будь-який подразник. Так, їй краще, але потяг нікуди не зникає…

  Річ у тім, що алкоголізм – це не тільки фізичні наслідки. А також – певна модель поведінки та мислення:

  • «Для веселого настрою потрібно випити.»
  • «Щоб не звинувачувати себе за те, що п’ю, необхідно влаштувати вдома скандал. Тоді всі будуть винні, а я зможу вживати. »
  • «Я все можу контролювати».

  Два, три тижні, навіть місяць в клініці не перероблять людину зсередини. Хоча зовні вона може здатися цілком здоровою. Чому? Для того, щоб з’явилися нові нейронні зв’язки, які сигналізують про те, що жити у тверезості можливо, мозку необхідно 180 днів.

  Звичайно, це не відбувається саме собою. Потрібна серйозна робота фахівців в області реабілітації залежностей. Інакше, ймовірність зриву дорівнює 90%.

  Реабілітаційний центр «ЦЗМ» понад десять років допомагає справлятися з запійним алкоголізмом:

  1. Проводить психотерапевтичну роботу.
  2. Надає детальну інформацію про хворобу як хворим, так і їх рідні.
  3. Допомагає ресоціалізувати залежних: знайти роботу, змінити оточення, почати розвиватися.
  4. Коригує сімейну співзалежність, яка заважає одужанню, провокуючи розвиток алкоголізму.
  5. Навчає тих, хто бажає в майбутньому допомагати людям: займатися реабілітацією чи соціальною роботою. Сюди входять як внутрішні навчальні програми, так і допомога у вступі до вищого навчального закладу.

  Пройшовши повноцінний курс лікування, особа трансформується до невпізнання. За рік програми на 80% зменшується потяг, з’являються нові цілі, налагоджуються стосунки з оточенням. Згодом, займаючись своїм одужанням, індивідуум виходить на рівень, ніби алкоголю в його житті ніколи не було.

  Якщо Вас зацікавило питання «вивести із запою Київ», телефонуйте та отримаєте анонімну, безкоштовну консультацію від наших спеціалістів.

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту