Лікування наркоманії у Києві

Лікування наркоманії Київ

Про те, чим закінчується захоплення наркотиками сьогодні знає кожен школяр. Проте наркоманія залишається однією з найпоширеніших проблем сучасного суспільства. Різноманітність наркотичних речовин постійно збільшується, а підлітки та молодь потрапляють у зону ризику насамперед. Саме у перехідному віці в дітей віком починається період невдоволення собою, конфліктів із батьками, вчителями тощо. Все це – фактори, які можуть спровокувати знайомство з наркотиками та подальший розвиток тяжкої залежності. Лікування наркоманії у м. Київ – один із пріоритетних напрямків роботи “Центру здорової молоді України”.

Його фахівці знають все про сучасні наркотики, використовують прогресивні методики та борються з різними видами залежностей. Здавалося б, про наркотики відомо так багато, що немає жодної проблеми використовувати перевірені роками способи. Але для того, щоб ефективно лікувати наркомана, в 2023 недостатньо знати особливості основних груп наркотиків. На ринок постійно виходять нові склади, у різних формах та комбінаціях. Тому лікарям доводиться постійно стежити за тенденціями та розробляти нові інструменти для протистояння наркоманії.

Причини та етапи розвитку наркозалежності

Розповсюдженню наркотиків значною мірою сприяє той факт, що пробуючи їх вперше людина сподівається – “від одного разу нічого не буде”. Далі хворий відмовляється визнавати наявність залежності навіть за явних її ознаках. Таким чином переконання “Зі мною цього не станеться” працює на користь наркоманії. Залежність поступово розвивається й у результаті повністю підпорядковує собі організм.  в Центрі здорової молоді проводиться на будь-якій стадії хвороби. Медики виділяють три основні етапи її розвитку:

 1. Синдром змінної реактивності. Це – фаза, на якій починають виявлятися перші ознаки залежності. У хворого спостерігається зниження захисних рефлексів. Психоактивної речовини йому потрібно все більше, внаслідок цього вживання наркотику стає регулярним.
 2. Розвиток залежності на психологічному рівні. Без наркотику хворий відчуває дискомфорт. Щоб відчути радість життя, йому потрібна доза, після якої він відчуває бадьорість та ейфорію.
 3. Розвиток фізичної залежності. На цьому етапі у хворого виробляється висока толерантність до наркотику. Щоб відчути бажаний ефект, доводиться збільшувати дозу наркотичної речовини. Тому на цьому етапі найчастіше трапляються передозування, а відсутність наркотику завдає серйозних фізичних страждань.

Виявити причину розвитку наркотичної залежності дозволяє психотерапія. У кожного пацієнта вона індивідуальна. Єдине, що загальне у всіх наркоманів – це незадоволеність реальністю.

лікування наркоманії в києві
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Статистика наркоманії в Україні та Києві

  За даними Європейського центру моніторингу наркотиків та наркозалежності (EMCDDA), останніми роками кількість смертельних випадків через зловживання психоактивними речовинами або отруєння ними в Україні зросла втричі.

  Майже 93% із них припадає на частку чоловіків, третина з яких віком 30-34 роки. Більшість смертей сталася через отруєння опіоїдами.

  Найбільш популярними серед наркотиків, які належать до групи високого ризику, є ін’єкції опіатів, вироблених у домашніх умовах (розчин екстракту опію або “ширка”) та стимуляторів амфетамінового ряду. Також з 2019 року спостерігається різкий сплеск захоплення кокаїном.

  Тривожна тенденція намітилася серед дітей. Загалом країною 18% підлітків пробували наркотики. Причому кількість дівчаток серед них збільшилась у півтора рази.

  Така статистика свідчить, що найчастіше пацієнтами наркодиспансерів стають молоді люди. Через страх розголосу вони бояться звертатися за допомогою, а це, у свою чергу, ускладнює і робить лікування залежності тривалішим. Хоча для максимального комфорту пацієнтів медичні центри проводять анонімне лікування наркоманії в м. Київ та в інших містах України.

  анонімне лікування від наркоманії Київ

  Як розпізнати наркомана: ознаки та симптоми

  Якщо знати основні ознаки вживання наркотиків і вчасно звернутися за допомогою до нарколога, можна значно скоротити терміни лікування залежності. Отже, як розпізнати наркомана.

  Зміни, що супроводжують захоплення наркотиками, спостерігаються в поведінці людини, її фізичному та психологічному стані, а також у тому, як вона взаємодіє з суспільством. Інтенсивність симптомів залежить від тривалості вживання наркотичних речовин. Але уважно спостерігаючи за людиною помітити ці ознаки нескладно. Вам варто вжити заходів, якщо:

  • товариська по натурі людина раптом стає замкненою і намагається за будь-якої можливості уникнути зайвих розмов, обманює, метушиться без видимої причини;
  • спостерігаються різкі перепади настрою від повної апатії до радісного збудження;
  • змінюється коло спілкування, нові друзі виглядають підозріло;
  • людина втрачає інтерес до навчання, роботи, спорту, улюблених захоплень;
  • з’являється байдужість до зовнішнього вигляду. Так як визначити наркомана по обличчю теж цілком реально, зверніть увагу на колір шкіри, вона стає болючою; на зіниці, вони або неприродно розширені або звужені;
  • втрата ваги без видимих причин.

  Симптоми наркомана можуть бути непомітні довгий час, можуть з’являтися поступово залежно від стадії. Як би там не було, звертайте увагу на будь-які зміни у поведінці близької людини.

  Виявити ознаки наркомана на ранній стадії буває складно. Але якщо у вас все ж таки з’явилися підозри, то в цьому випадку краще перестрахуватися і проконсультуватися зі спеціалістами, наприклад, у Центрі здорової молоді України. Таким чином, у разі підтвердження залежності ви виграєте час, а це дуже важливо в лікуванні будь-якої хвороби.

  Лікувати наркомана можна і примусово, але в такому випадку дуже високий ризик рецидиву. Це означає витрачені зусилля, гроші та час. Тому, помітивши симптоми, потрібно постаратися встановити з наркоманом контакт і поступово привести його до думки про необхідність лікування.

  Мотиваційне лікування наркоманії - як вмовити наркомана

  Багато людей, зіткнувшись із наркоманією у своїй сім’ї, відчувають страх і розгубленість, оскільки не знають, як діяти правильно. У більшості випадків хворий відмовляється визнавати факт того, що йому потрібне лікування. Тиск, примус, ультиматуми тільки розжарюють атмосферу і посилюють ситуацію.

  Тому перше, з чого варто почати, – не поспішати та діяти зважено. Друге – проконсультуватися з психологом щодо того, як вибудувати діалог, який дасть потрібний результат, а саме згоду на лікування. На цьому етапі терпіння та дипломатичність – ваші головні інструменти.

  Коли згоду отримано, естафета переходить в руки професійного психолога. Примусове (мотиваційне) лікування наркоманії дозволяє досягати позитивних результатів, навіть коли пацієнт не визнає хворобу. У процесі роботи з психологом у нього формується мотивація до зміни способу життя, мислення, цінностей і, як наслідок цього, з’являються вагомі причини відмовитися від наркотиків.

  ose-up-depressed-woman-holding-pills (10)

  Основні етапи лікування від наркотиків

  лікування від наркотиків (Київ)

  Головною умовою ефективного лікування будь-якого виду залежності є ясне свідомість і відсутність факторів, що відволікають. Людина, яка зазнає сильного дискомфорту або болю, не зможе зосередитися на психологічній роботі над собою. У зв’язку з цим лікування наркозалежних (Київ) починають із відновлення фізичного стану. На цьому етапі проводиться детоксикація – виведення з організму токсичних речовин, які накопичуються внаслідок вживання наркотиків. Також призначаються заспокійливі препарати, вітамінні комплекси, ліки, що покращують роботу найбільш постраждалих органів.

  На наступному етапі лікування від наркотиків (Київ) передбачає психологічну роботу. Сеанси проводяться індивідуально та у групах. Під час реабілітації залежний переосмислює свою життєву ситуацію, вчиться долати проблеми, а не уникати їх вирішення за допомогою наркотиків.

  Етап ресоціалізації не менш важливий, ніж попередні, оскільки адаптація після лікування також вимагає від людини терпіння та зусиль.

  Лікування наркоманії вдома

  З ряду причин лікарі можуть вживати термінових заходів та починати лікування наркозалежності вдома в м. Київ, а також по всій Україні. Показаннями до цього може бути важкий стан хворого, складнощі з транспортуванням до клініки та інші фактори.

  Головний недолік проведення процедур поза стаціонаром полягає в тому, що не можна вважати повноцінним лікуванням очищення організму від наркотичних речовин. Вдома наркоману складніше контролювати себе та налаштуватися на роботу з психологом. Спокуса прийняти наркотик занадто висока. Тому повноцінне лікування має проводитись у медичному центрі.

  Лікування наркоманії у стаціонарі

  ose-up-depressed-woman-holding-pills (12)

  Клініки для лікування наркоманії мають більш широкі можливості для надання допомоги при передозуванні чи отруєнні наркотиками, ніж нарколог, який виїжджає додому. Також у медичному центрі повністю виключено можливість того, що пацієнт отримає дозу наркотичної речовини і тим самим обнулює весь прогрес лікування.

  Центри лікування наркоманії в Києві приймають хворих із залежністю від усіх видів наркотиків. Комплексна робота з усунення тяги до наркотику діє набагато швидше і дає стійкіший результат. Тому шанси на одужання під час звернення до клініки сьогодні дуже високі. Головне – не гаяти часу і вживати заходів якомога раніше.

  Сучасні методи лікування наркозалежності у ЦЗМ

  Виробництво нових форм та наркотичних складів вимагає від медиків постійного розвитку та вдосконалення методик, за якими проводиться лікування від наркозалежності. У Києві сьогодні працює безліч клінік, де лікарі щодня борються із наркоманією. Досягнення у кожної свої. За своїм багаторічним досвідом ми знаємо, що улюблене захоплення, що приносить радісні емоції, що мотивує на рух уперед, допомагає повернутися до нормального життя швидше, ніж будь-що.

  У Центрі здорової молоді ми допомагаємо знайти те, що по-справжньому зацікавить людину, зробити перші кроки у різних видах творчості чи спорту. Наш пріоритет – всебічний розвиток особистості. Багато людей навіть не підозрюють про свої таланти. Відкривши їх, вони починають сприймати світ зовсім інакше.

  Методи лікування наркоманії підбираються індивідуально кожному за пацієнта. Адже немає однакових історій хвороби.

  Лікування наркоманії в Києві - ціни та відгуки

  female-patients-talking-at-the-hospital (1)

  Цінова політика в Центрі здорової молоді розрахована на те, щоб кожен, хто потребує допомоги, міг її отримати. Як проходить лікування наркоманії у м. Київ? Які ціни на процедури? Скільки наркоман має перебувати у клініці? Відповіді на ці та інші питання можна знайти в розділі “Вартість лікування” або отримати від фахівців ЦЗМ. Нестача знань про те, як відбувається реабілітація наркоманів, часто стає причиною, через яку лікування від наркотичної залежності відкладається. Ми хочемо, щоб якнайбільше людей могли отримати потрібну інформацію, тому зробили консультації з психологом безкоштовними.

  Комплексне лікування наркоманії (Київ), вартість якого стартує від 8000 грн, розраховано на 28 днів. Але залежно від стану та успіхів пацієнта лікарі можуть коригувати тривалість та курс лікування.

  Історії наших пацієнтів, які вже пройшли лікування наркоманії у м. Київ, зібрано у розділі “Відгуки”. Якою б складною не була ваша ситуація, приходьте до Центру здорової молоді, і ми разом знайдемо рішення. Ми працюємо, щоб допомогти вам!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги лікування наркоманії

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабілітація (наркоманія)
   від 8000 грн.
   28 днів
  • Кодування “Потрійний блок” (клініка)
   від 7000 грн.
   1 сеанс
  • Кодувальний імплант (підшивка)
   уточнюйте
   від 1-2 діб
  • Блокада (клініка)
   від 6000 грн.
   1 сеанс
  • Амбулаторна детоксикація (клініка)
   від 1600 грн.
   1 сеанс
  • Тестування + консультація лікаря
   від 800 грн.
   1 сеанс
  • Детоксикація від наркотиків (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Як самостійно діагностувати залежність від наркотиків?

    img

    Поставити діагноз може лише лікар-нарколог, але є ознаки, за якими можна помітити розвиток наркотичної залежності. Вона впливає на зовнішність, поведінка наркомана. Серед основних ознак: різкі перепади настрою, від апатії до незрозумілої радості, байдужість до роботи, захоплень, до свого зовнішнього вигляду, зміна життя, кола спілкування, замкнутість, дратівливість, безсоння, втома, без явних причин. Також у залежної людини змінюється зовнішність. Болючий колір шкіри, звужені або розширені зіниці, значна втрата ваги – все це вказує на те, що людина може вживати наркотики.

   • З чого починається лікування наркозалежності?

    img

    Щоб отримати позитивний результат лікування, а саме одужання, починати його потрібно з підготовки наркомана. Він має усвідомити проблему та добровільно погодитися на лікування. Так як часто хворий заперечує факт залежності, підготуватися до важливої розмови з ним можна за допомогою психолога, що працює з наркоманами. Він допоможе підібрати аргументи та побудувати діалог без тиску на людину. Також близькі можуть звернутися до ЦЗМ та безкоштовно проконсультуватися зі спеціалістами.

   • Які методи використовують для лікування?

    img

    План лікування складається лікарем після огляду пацієнта. Як правило, медики використовують комплекс заходів, спрямованих на боротьбу із залежністю. Це і медикаментозний, і психологічні методи. Виходячи зі стану наркомана можуть використовуватись такі методи як гіпноз, кодування за допомогою лікарських препаратів та ін. Поряд з такими методами в ЦЗМ ми також розкриваємо творчі чи спортивні таланти людини.

   • Чи можна повністю позбутися наркозалежності?

    img

    Якщо людина із залежністю розуміє важливість лікування, прикладає до цього зусилля і сумлінно проходить усі етапи, то повне одужання досягається у 99% випадків.

    Якщо ж наркоман проходить лише детоксикацію, очищення (“прокапування”) від наркотиків, тобто проводиться лише нормалізація його фізичного стану, розраховувати на те, що він зав’язав із наркотиками, не варто. Навіть проявивши силу волі, наркомани неспроможні перемогти залежність самостійно, оскільки причина хвороби перебуває глибше, ніж фізична потреба організму. Одужання неможливе доти, доки вона не буде усунена.

   • Чи проводяться в центрі групові сесії підтримки або терапії?

    img

    Так, у ЦЗМ Україна пропонуються групові сесії підтримки та терапії. Це чудова можливість обмінюватися досвідом з іншими людьми та розвивати корисні навички для подолання залежності. Особливо актуальними групові терапії є на етапі реабілітації.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту