Реабілітаційний центр в Кишиневі – лікування залежностей

Що входить до міжнародної мережі «Центр здорової молоді» (CZM) реабілітаційний центр в Кишиневі(контактий телефон +373(76)032200) – це відповідна сучасним стандартам наркологічна клініка. Тут залежні пацієнти і члени їх сімей можуть отримати всебічну допомогу в умовах повної анонімності.

Реабілітаційний центр в Кишиневі

Принципи лікування в реабілітаційному центрі Кишинева

Реабілітаційний центр в Кишиневі спеціалізується на лікуванні хворобливих, патологічних залежностей (аддикций). Поряд з методами медикаментозної терапії застосовуються прогресивні психотерапевтичні методики. Після проходження курсу реабілітації нормалізуються відносини в родині, людина стає повноцінним членом суспільства.

Принципи лікування в реабілітаційному центрі Кишинева

Лікування наркоманії в Кишиневі

Прогресивні методи медикаментозного та апаратного лікування дозволяють очистити організм від згубного дурману, відновити нормальний перебіг обмінних процесів, стабілізувати стан нервової системи. Але це лише перший крок до лікування наркоманії в Кишиневі. В ході психологічних консультацій і тренінгів пацієнта навчають альтернативним методам зняття напруги, проведення дозвілля, вирішення проблем в спілкуванні. В результаті у людини зникає психологічна потреба у вживанні наркотиків.

Лікування наркоманії в Кишиневі

Лікування алкоголізму в Кишинев

Курс лікування починається з подолання фізичної залежності від алкоголю. Очищення організму і корекція метаболізму здійснюються швидко. Значно більше часу потрібно на подолання постабстинентного синдрому, подолання психоневрологічних розладів, викликаних тривалою стриманістю. На цьому етапі прийом транквілізаторів, антидепресантів необхідно поєднувати з сеансами психотерапії. Для кожного пацієнта, що проходить курс лікування алкоголізму в Кишиневі, підбираються з урахуванням його особистісних особливостей оптимальні психотерапевтичні методики.

Як почати лікування разом з “Центром здорової молоді” в Кишиневі

Щоб отримати безкоштовну консультацію, достатньо зробити дзвінок або відправити лист на електронну пошту. Вам в деталях розкажуть про умови перебування в реабілітаційному центрі, цінах, програмах реабілітації. Переваги CZM:

  • індивідуальний підхід;
  • комплексне поетапне лікування;
  • високий рівень матеріально-технічного оснащення та кваліфікації фахівців;
  • сприятливі умови для реабілітації та ресоціалізації.

CZM Кишинева допоможе вам відкрити двері на щастя, здоров’ю, благополучного життя!

Як почати лікування разом з ЦЗМ в Кишиневі