Реабілітаційний центр в Рівному – лікування залежностей

Наркоманія — одне з найстрашніших явищ сьогодення. Ця біда не оминає нікого: ані дітей, ані дорослих, ані багатих, ані бідних. Сім’ї, які стикнулися з цим горем, зазвичай, не знають, куди звернутися по допомогу. Тож у цій царині панують різноманітні шахраї,, які збагачуються на людському горі, не надаючи жодної допомоги.

Але справжню дієву допомогу може надати лише надійний наркологічний центр. Рівне може похвалитися філіалом одного з найкращих подібних закладів в Україні — «ЦЗМ». Саме тут надають кваліфіковану наркологічну допомогу та дають залежним другий шанс на здорове життя.

Реабілітаційний центр в Рівному

Як розвивається наркотична залежність?

Якщо ви побачили дивні зміни в поведінці близької вам людини або дитини, не втрачайте дарма часу, адже чим раніше ви звернетесь за допомогою, тим більше шансів буде у залежної людини подолати свою недугу. Тож вихід один — наркологічна клініка.

Багато хто згадує про державний наркодиспансер. Рівне давно перетворилося на центр для розповсюджувачів наркотиків. Їх тепер можна легко придбати через інтернет навіть школярам. Але держава, нажаль, майже нічого не робить для порятунку наркозалежних і повернення їх до нормального життя.

Тож багато хто змушений шукати лікування наркоманії в Києві. Не варто зневірюватися та опускати руки, адже без вашої допомоги залежна людина самостійно точно не впорається зі своєю хворобою, яка прогресуватиме із дня у день і врешті-решт призведе до смерті.

Тож якісне лікування може запропонувати й Рівне. Наркодиспансер «ЦЗМ» допоміг уже багатьом залежним і їхнім сім’ям подолати разом цю недугу. Тисячі людей отримали шанс на здорове тверезе життя без наркотиків та алкоголю. Спробуйте і ви скористатися послугами кваліфікованих наркологів, які здатні запропонувати дієву допомогу.

Зазвичай наркоманія поєднується у людей із алкогольною залежністю, тож багато хто шукає лікування алкоголізму в Харкові. Якщо у вашої близької людини теж є така проблема, уточніть в обраному реабілітаційному центрі, чи надають вони також послуги з лікування алкоголізму.

Не втрачайте дорогоцінного часу: як тільки ви пересвідчилися в тому, що людина має якусь залежність, відразу ж звертайтеся до наркологічного центру. Якщо залежна людина не хоче лікуватися, фахівці центру нададуть вам необхідну консультацію та порадять, що краще за все зробити в цьому випадку.

Лікування наркоманії в Рівному в наркологічній клініці CZM-Україна

Однією з найсильніших і найнебезпечніших видів наркоманії є метадонова залежність. На її прикладі можна пояснити, чому лікування наркоманії «у домашніх умовах» не тільки не буде результативним, а й може навіть бути небезпечним для життя та здоров’я наркозалежної людини.

Лікування від метадонової залежності передбачає:

  • Детоксикацію під наглядом лікаря з використанням медичних препаратів.
  •  Роботу з психологом в умовах ізоляції та стаціонару.
  • Роботу із сім’єю залежної людини, щоб уникнути проявів спів залежності.
  • Ресоціалізація людини, яка подолала свою залежність.

Як бачимо, самостійно пройти всі ці етапи, а особливо — найперший практично не реально. Варто пам’ятати, що метадон — один із найнебезпечніших наркотиків, який спричиняє майже миттєве звикання та вчиняє згубний вплив на всі системи та органи людини. А передозування мета доном майже гарантовано викликає смерть.

Тож якщо у вас з’явилися щонайменші підозри щодо того, що ваш родич або дитина вживає метадон, негайно звертайтеся до реабілітаційного центру, фахівці якого допоможуть вам переконати залежну людину лікуватися, відвезуть її до реабілітаційного центру та почнуть процедуру очищення організму під наглядом фахівців.

Метадон надзвичайно згубно впливає на весь організм, а особливо — на кровоносну систему та мозок. Тож фахівці центру мусять не лише очистити організм від токсичних речовин, а й відновити за можливості нормальне функціонування систем пацієнта. Виводити ж із такої залежності вдома — смертельно небезпечно, адже метадонова ломка — одна з найсильніших.

Після того, як фізіологічний стан наркозалежного стабілізований, із ним починають працювати психологи. Вони з’ясовують причини, які спонукали людину вживати наркотики, допомагають їй змінити внутрішні установки і спиратися передусім на себе, а не на зовнішні чинники.

Також важливою є робота з близькими залежної людини, адже саме їхнє ставлення та допомога дадуть змогу у подальшому йому вибудувати міцні зв’язки із соціумом і не припуститися рецидиву. Фахівці навчать близьких уникати співзалежності, розмовляти із залежною людиною та дадуть відповіді на найскладніші запитання.

Пам’ятайте, що надія на повернення до життя є завжди. Важливо не зволікати, не ігнорувати проблему, а вчасно звернутися по допомогу та дотримуватися всіх рекомендацій лікарів, щоб у залежної людини з’явилася впевненість у тому, що її підтримають на шляху до одужання.

Лікування наркоманії в Рівному в наркологічній клініці CZM Україна