Реабілітаційний центр в Рівному – лікування залежностей

Професійну допомогу в подоланні хворобливих хімічних і поведінкових залежностей, повернення до повноцінного здорового життя можна отримати в реабілітаційному центрі Рівного. Як і в інших клініках мережі CZM, тут застосовуються сучасні світові стандарти лікування.

ЯК ЛІКУЮТЬ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ РІВНОГО

Робота міжнародної мережі «Центр здорової молоді» будується на принципах аддіктології (розділ медицини, що вивчає залежності). Один з основних принципів – лікування повинно бути добровільним і усвідомленим. Мотиваційні консультації психологів-аддіктологія допомагають пацієнту прийняти правильне рішення. Медикаментозний підхід до лікування поєднується з психотерапевтичним, застосовуються різні форми немедикаментозної терапії.

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В РІВНОМУ

Сучасне обладнання і добре зарекомендували себе медикаменти дозволяють в стислі терміни повністю очистити організм від наркотиків і допомагають максимально безболісно перенести абстиненцію (ломку). Лікування наркоманії в Рівному спрямоване не тільки на оздоровлення тіла, а й на вирішення психологічних проблем. Для запобігання рецидивам необхідно усунути причини виникнення залежності. Цьому сприяє психологічна діагностика, консультування, терапія і корекція.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В РІВНОМУ

Подолання фізичної тяги до спиртного, нормалізація зміненого в результаті регулярної інтоксикації алкоголем метаболізму – перший крок на шляху лікування алкоголізму в Рівному. На наступному етапі виявляються психологічні, особистісні, сімейні проблеми, які підштовхнули людину до вживання алкоголю, і намічаються шляхи їх вирішення. У пацієнта формується мотивація на здоровий спосіб життя, нова система цінностей і інтересів, нові моделі поведінки в типових ситуаціях.

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З «ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ» В РІВНОМУ

Якщо вам потрібна допомога медиків і психологів, просто зателефонуйте або напишіть нам. CZM гарантує анонімність, а перша консультація проводиться безкоштовно. Вас чекають:

  • досвідчені фахівці;
  • затишні кімнати, тренажерний зал, умови для занять творчістю;
  • волонтери, надихаючі особистим прикладом;
  • бесіди з лікарями, юристами, священиками, відповіді на хвилюючі вас питання;
  • розуміння, допомогу і підтримка.

Переступивши поріг Рівненського «Центру здорової молоді», ви зробите крок до нового щасливого життя!

Лебедєва Валентина Омелянівна

Лебедєва Валентина Омелянівна

Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

Організатор та ведуча групи для родичів залежних, що проходить щотижня або онлайн. Дипломований спеціаліст Українського інституту практичної аддіктології, спеціальність – консультант по хімічної залежності. Практичний психолог, навчаюся транзактному аналізу (ЄАТА – Європейська асоціація транзактного аналізу) і арт-терапії.

Ваше здоров'я починається тут

Подзвоніть нам:

+38 (044) 362-28-29

+38 (099) 362-28-28

Або вкажіть своє питання нижче і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом:

* Поля, обов'язкові для заповнення.

Міцне здоров'я з "ЦЗМ Україна"

Ми працюємо по всій Україні