цзм Украина
«Центр здорової молоді України»

Незалежній країні незалежну молодь

Детальніше про центр
«Центр здорової молоді України»

12 років успішної реабілітації залежних, понад 3000 тисяч осіб результативно пройшли програму і знайшли повноцінне життя

Наші центри

«Центр здорової молоді України»

Центри реабілітації – це не тільки комфорт. Головне в них – програми реабілітації, орієнтовані на ресоціалізацію людей, які борються із залежністю. Чи не ізолювати людини від соціуму, а навпаки, правильно його соціалізувати, дати зрозуміти, що він – не ізгой, що народжений для щастя – основні принципи роботи наших реабілітаційних центрів для алко- та наркозалежних

Центр Здорової Молоді в співпраці з Українською Національною Лотереєю здійснив соціологічне дослідження з проблематики ігрової залежності. Дослідження було реалізовано в межах проекту «Освіченість громадськості щодо проблемних азартних ігор» та направлено на виявлення серед жителів столиці  проблеми лудоманіі, встановлення її масштабів, особливостей та портрету гравця, а також – визначення існуючих механізмів профілактики та формування рекомендацій щодо їх  покращення.  Ви можете детальніше ознайомитися з підсумками виконаного дослідження за посиланням.

info
doctor

  Допомога фахівця
  Залиште заявку і ми допоможемо скласти план лікування відповідний вам і вашому близькому

  НАШІ ПЕРЕВАГИ

  Прискорена програма реабілітації 28 днів

  Наші фахівці підберуть для вас індивідуальну програму реабілітації

  Робота з родичами

  Сімейна освіта.
  Безкоштовні групи для співзалежних родичів

  Медичний супровід 24/7

  Лікування в наркологічній клініці.
  Консультації профільних фахівців

  Виклик фахівця додому

  Виїзд нарколога 24/7.
  Виїзна мотиваційна консультація фахівця додому

  VIP Реабілітація

  Це можливість проходити курс реабілітації, на вибір, в 3 інших країнах - Молдова, Грузія, Казахстан, а також в Україні з максимально комфортними умовами, за індивідуально підібраною фахівцями програмі

  Блокада (кодування)

  - від наркотичної залежності
  - від алкогольної залежності
  - від ігрової залежності

  Фахівці наркологічної клініки "ЦЗМ"

  Ярий В.В.
  Ярий В.В.
  Головний лікар-нарколог міста Київа

  Лебедева В. Е.
  Лебедева В. Е.
  Психолог

  Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

  Іванов О. В.
  Іванов О. В.
  Лікар-психіатр, Мануальный терапевт, Нарколог, Провідний ТБ-експерт, Сексолог

  Центр Здорової Молоді в Україні, активно співпрацює з обласними та міськими наркологічні лікарнями. Лікарі наркологи - наші друзі! Завдяки цій дружбі і співпраці ми можемо направляти своїх пацієнтів для проходження курсу лікування в державних наркологічних клініках. І навпаки, наркології направляють до нас на реабілітацію своїх колишніх пацієнтів.

  Відгуки про нас

  • 5 star review  Спасибо Вам за помощь людям которым вы помогаете...

   thumb Ярик Шевченко
   19.01.2021

   5 star review  Хороший правильный центр и специалисты знают свое дело! Сама хожу на группы созависимых к Лебедевой Валентине)

   thumb Java Day
   31.07.2020

   5 star review  Спасибо вашей организации, мой внук вернулся домой другим человеком.. Встает по утрам, нашел работу ,занимается спортом и даже сам готовит себе юОгромное спасибо

   thumb Саша Фрешмаркетинг
   31.07.2020
  • 5 star review  Искренне благодарен этому центру и его сотрудникам за то, что вернули меня к жизни (ни меньше!) Прошёл курс реабилитации, получил необходимые навыки и по сей день остаюсь чистым. Сам центр с хорошими условиями для проживания. Персонал очень внимательный, отличается особой проницательностью.

   thumb Олег Кретов
   07.11.2020

   5 star review  Очень хороший центр реабилитации зависимы{. Сам обратился с проблемой систематического употребления наркотиков и получил качественную профессиональную помощь. Почти год трезвости))

   thumb Kirzhner Ivan
   31.07.2020

   5 star review  Спасибо за помощь и поддержку которую вы оказываете Юольшое спасибо Вам!!

   thumb Франц Кафка
   29.07.2020

  НАРКОЛОГІЧНА КЛІНІКА «CZM» – ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В УКРАЇНІ

  Хворобливі залежності (адикції), непереборна тяга до вчинення певних дій, вживання психоактивних речовин в сучасному суспільстві перетворилися в гостру проблему. Наркоманія, алкоголізм, ігроманія – НЕ шкідливі звички, а захворювання, і вилікуватися від них можна тільки за допомогою фахівців. Оптимальні умови для корекції патологічних залежностей та повернення пацієнтів до повноцінного життя в суспільстві забезпечує наркологічна клініка – “Центр здорової молоді України”.

  РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР «CZM» – ПЕРШИЙ КРОК ДО ПОВНОЦІННОГО ЖИТТЯ

  Реабілітаційний центр клініка для наркозалежних – одне з кращих в Україні установ, де здійснюється комплексне лікування і поетапна реабілітація осіб з хворобливою пристрастю до наркотичних речовин, а також алкоголю і азартних ігор.

  Клініка лікування наркозалежності виглядає як котеджне містечко, обстановка тут відповідає сучасним європейським стандартам. Персонал проходить ретельний відбір, пацієнтам реабілітаційного центру гарантоване дбайливе, тактовне ставлення. Лікувально-реабілітаційні заходи проводяться в обстановці, наближеній до санаторно-курортного відпочинку.

  Реабілітаційний центр для наркоманів оснащений сучасним обладнанням для детоксикаційних процедур, подолання фізіологічної залежності. Також створені умови для соціальної реабілітації, занять творчістю, спортом. З пацієнтами працюють фахівці-медики та психологи, психотерапевти. Виключений контакт з оточенням, яке може спровокувати наркомана, алкоголіка повернутися до згубної звички. Важливу психологічну підтримку надають волонтери, які самі за допомогою нашої наркологічної клініки пройшли нелегкий шлях позбавлення від хворобливих залежностей, їх приклад надихає інших.

  КЛІНІКА ЛІКУВАННЯ НАРКОЗАЛЕЖНОСТІ “ЦЕНТР ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ УКРАЇНА”: ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ

  Клініка лікування наркозалежності “Центр здорової молоді Україна”

  У реабілітаційному центрі забезпечений індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Фахівці вивчають причини, що штовхнули пацієнта на шлях залежності (наркоманія, алкоголізм, ігроманія), виявляють мотиви його поведінки. Процес лікування хімічних залежностей, до яких відносяться наркоманія і алкоголізм, починається з детоксикації. У наркологічній клініці проводиться корекція обмінних порушень, які розвинулися за час зловживання психоактивними речовинами. Детоксикаційні процедури поєднуються з медикаментозною терапією, спрямованою на відновлення нормального функціонування пошкоджених наркотиками або етанолом органів.

  Робота з фізичною складовою проблеми – лише перша сходинка на шляху до реабілітації. Далі необхідно викорінити психологічну тягу до дурману, виявити проблеми, через які людина почала пити або вживати наркотики, і постаратися усунути їх. Якщо залежність поведінкова (не хімічна), типу ігроманії, реабілітація починається відразу з цього етапу, минаючи стадію корекції фізіологічних порушень.

  Для початку людина повинна усвідомити свою проблему і прийняти необхідність лікування. У цьому їй допомагають бесіди з психологом, індивідуальні консультації. Створюється мотивація на проходження реабілітаційної програми. Далі підбираються оптимальні напрямки психотерапії та проводяться індивідуальні та групові заняття, тренінги. Корекційна, консультативна робота в реабілітаційному центрі проводиться не тільки з самим залежним, а й з його близькими, членами сім’ї, які нерідко страждають співзалежністю. У них виробляють правильні моделі поведінки по відношенню до людини, що встав на шлях зцілення. У самого пацієнта формується нова система цінностей, в якій немає місця згубним пристрастям.

  Після завершення психологічної реабілітації настає етап ресоціалізації. Пацієнту належить покинути реабілітаційний центр, повернутися до родини, роботи або навчання, навчитися вести повноцінне життя. Але і за стінами наркологічної клініки він в будь-який момент може розраховувати на консультацію, допомогу співробітників реабілітаційного центру та волонтерів. Така підтримка сприяє успішній адаптації до життя в суспільстві.

  РІЗНОВИДИ ЛІКУВАННЯ

  Наркологічна клініка проводить індивідуальні та сімейні психологічні консультації, здійснює просвітницьку діяльність. З пацієнтами та членами їх сімей розмовляють священнослужителі, сексологи, медики, юристи, фахівці з сімейної терапії. Основні складові психологічної реабілітації:

  • лекції, бесіди на тему духовних і сімейних цінностей, лікнеп з питань сексуальної гармонії, профілактики ВІЛ та інфекційних захворювань;
  • тренінги особистісного росту;
  • різні різновиди психотерапії – арт-терапія, релакс-терапія;
  • кінезіотерапія – лікування рухом;
  • робота в групах взаємодопомоги, спілкування з волонтерами.

  ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В «ЦЕНТРІ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ УКРАЇНА»: ЧОМУ МИ?

  Лікування наркоманії в ЦЗМ Україна

  У нашому реабілітаційному центрі для наркозалежних та осіб з алкогольною, гральної залежністю створені комфортні умови для проходження лікування та реабілітації. З пацієнтами працюють кваліфіковані фахівці, що володіють різними психотерапевтичними методиками. Здійснюється комплексна реабілітація по безлічі напрямків. Налагоджено контакти з мережею реабілітаційних центрів.

  Ми допомагаємо сім’ям пацієнтів, вчимо долати співзалежність, при такому підході пацієнтові гарантована допомога і підтримка близьких після виходу з реабілітаційного центру. Ми також допомагаємо кожному розкрити свій потенціал, знайти заняття до душі, в разі необхідності сприяємо у працевлаштуванні. Колишні пацієнти “Центру здорової молоді України” – дружна сім’я, готова підтримати тих, хто проходить реабілітацію в даний момент. Ми допомагаємо кожному пацієнтові сформувати нове коло спілкування, яке утримає від повернення до старих зв’язків і зривів.

  ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З “ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ УКРАЇНА”

  Як почати лікування разом з ЦЗМ Україна

  Ви або ваші близькі опинилися біля небезпечної межі, потрапили в полон згубної залежності? Ви не знаєте, де шукати вихід, до кого звернутися за допомогою? Просто зателефонуйте по одному з номерів на сайті, і Вам підкажуть, де знаходиться найближчий реабілітаційний центр, куди можна записатися на консультацію. До ваших послуг:

  • безкоштовна консультація;
  • комплексні програми реабілітації з проживанням, харчуванням, організацією дозвілля за доступними цінами;
  • робота з сім’ями пацієнтів;
  • підтримка в режимі 24/7.

  Гарантуємо повну конфіденційність!

  Наркологічна клініка “Центр здорової молоді Україна” допоможе пройти тернистий шлях позбавлення від залежності і повернутися до повноцінного життя.