ПРО ЦЕНТР

Про центр

youtube

Реабілітаційний центр "Центр здорової молоді Україна" – це найбільша мережа клінік, які сьогодні працюють у 18 містах України, а також у Грузії, Молдові та Азербайджані.

За 11 років нашої роботи вже понад 25 тисяч людей звільнилися від залежності та знайшли новий сенс життя. Допомогти людині стати вільною, адаптуватися в суспільстві, повірити в себе, розкрити власний потенціал – наше головне завдання. Центр реабілітації "ЦЗМ Україна" – це місце, де кожен знайде підтримку. Приходьте!

 • 11

  років практики

 • 25 550 +

  людей уже отримали допомогу

 • 320 +

  людей отримують допомогу просто зараз

 • 26

  стаціонарів в Україні, Грузії, Молдові та Азербайджані

 • 18

  міст України

Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Отримайте анонімну консультацію

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе

   Відгуки про нас

   Наші Відгуки

   Дякую вашій організації, мій онук повернувся додому зовсім іншою людиною. Прокидається вранці, а не в обід, як раніше, знайшов роботу, займається спортом. Навіть почав сам собі готувати. Можна сказати, що почав життя спочатку! Дуже вдячна всім лікарям!

   Олександра

   Дякую всім лікарям, співробітникам центру і окремо В’ячеславу Валерійовичу за те, що врятували мого сина! Він більше 10 років вжива наркотики і я вже перестала сподіватися, що колись це скінчиться. з ним неможливо було спілкуватися. він постійно уходив з дому, ночував невідомо де, запустив своє здоров’я, боляче було дивитися на нього. Дуже рада, що все ж таки знайшла можливість та звернулася в реабілітаційний центр. Одразу відчула розуміння від працівників центру, все докладно пояснили, показали, де проходить лікування. Син вже майже три роки живе нормальним життям і ми також. Дякую!!!

   Марія

   Дякую за допомогу та підтримку! ДЯКУЮ всім співробітникам Центру!!

   Андрій

   У ЦЗМ допомогли моэму чоловіку кинути пити! Раніше він проходив лікування, кодування було, але все це тимчасово. Зараз він не п’є вже два роки, почав бігати на стадіоні, спілкується з дітьми. Дякую всім, хто працює у центрі! У мене знову є чоловік, а у дітей батько!

   Ганна

   Дякую Вам за допомогу, реально рятуєте людей!!! Не знаю, щоб зі мною було далі…зараз все чудово, знайшов улюблену справу, нових друзів, займаюся спортом, навіть беру участь у змаганнях! Дякую ще раз!

   Ярослав Шевченко

   Добрий день! Хочу подякувати всім-всім співробітникам Центру Здорової молоді, лікарям, тренерам, психолагам. Ви займаєтеся великою та важливою справою! А тим, хто шукає клініку, хочу порекомендувати цей центр! Перед тим, як відправити сина на реабілітацію, подивилися умови, все чудово, є все для проживання, спортзал. сауна. Дуже задоволені і умовами, і результатом. Нам повернули сина!!! Дякую!

   Сергiй Якименко

   Протягом 9 років я вживав наркотики і до своїх 25 вже змирився з думкою, що точно помру від них!!! Тільки завдяки ЦЗМ у мене з'явився шанс змінити моє життя і я ним скористався! Спасибі всім хто організував все це!!

   Валерiй

   Олександра

   Марія

   Андрій

   Ганна

   Ярослав Шевченко

   Сергiй Якименко

   Валерiй

   Актуальні статті

   НАШІ СТАТТІ

   Більше статей

   Вартість
   лікування наркоманії

   Наші Ціни

   • Назва послуги
    Вартість, грн.
    Тривалість
   • Консультація психолога
    Безкоштовно
    2 години
   • Комплексна реабілітація (наркоманія)
    від 8000 грн.
    28 днів
   • Комплексна реабілітація (алкоголізм)
    від 7000 грн.
    28 днів
   • Виведення із запою (клініка)
    від 2000 грн.
    1 доба
   • Виведення із запою на дому
    від 2500 грн.
    1 сеанс
   • Кодування «Потрійний блок» (клініка)
    від 7000 грн.
    1 сеанс
   • Кодувальний імплант (підшивка)
    уточнюйте
    від 1-2 діб
   • Кодування за методом «Довженко»
    від 7000 грн.
    1 доба
   • Блокада (клініка)
    від 6000 грн.
    1 сеанс
   • Амбулаторна детоксикація (клініка)
    від 1600 грн.
    1 сеанс
   • Тестування + консультація лікаря
    від 800 грн.
    1 сеанс
   • Детоксикація від наркотиків (клініка)
    від 2000 грн.
    1 доба
   • Наркологічна клініка у Києві

    Найчастіше знайомство з наркотиками відбувається в підлітковому віці, на етапі формування особистості та переходу в доросле життя. Одні виявляються не готовими до труднощів, інші почуваються самотніми, треті не хочуть відрізнятись від інших однолітків і прагнуть бути своїми. Це основні категорії потенційних клієнтів наркодилерів, які розповсюджують наркотики у школах, клубах та інших місцях, де збирається молодь. Від того, хто виявиться поряд у важкий для підлітка момент, багато в чому залежить те, як складеться його життя загалом. Центр здорової молоді був створений для того, щоб молоді люди могли отримати підтримку, опинившись у складній ситуації. Наш центр – це дещо більше, ніж звичайна наркологічна клініка у м. Києві. Наша робота спрямована не лише на лікування залежності, а також на розвиток потенціалу людини через творчість чи спорт.

    Кожного дня ми руйнуємо стереотип про те, що наркоклініка (Київ) – це лікарня з похмурою, гнітючою обстановкою. Наше завдання – показати залежним людям краще життя, тому обстановка, у якій перебуває людина, теж дуже важлива. Ми постаралися створити в кожному нашому центрі сучасний простір з окремими локаціями для спілкування, занять спортом та відпочинку, де кожен може почуватися вільно.

    У 2023 році приватна наркологічна клініка в м. Київ – поширена альтернатива державним наркодиспансерам. Тому людині, яка стикається з необхідністю лікування наркозалежності вперше, буває дуже складно вибрати відповідну медустанову. Щоб не стати жертвою обману, не соромтеся звертатися за консультацією. У ЦЗМ ви можете отримати її безкоштовно та без будь-яких подальших зобов’язань. Ми готові надати будь-яку інформацію стосовно лікування наркоманії, що вас цікавить, і забезпечити підтримку на будь-якому етапі боротьби з адикцією різних видів. Для цього вам не обов’язково їхати до Києва, наші центри працюють по всій Україні. Якщо у вас немає можливості прийти в центр особисто, ми завжди готові поспілкуватися по телефону.

    Як правило, наркологічні клініки Києва надають послуги лікування та відпускають пацієнтів у “вільне плавання”. Ми підтримуємо наших підопічних і після курсу лікування – підтримка однодумців не дає їм почуватися самотніми, що дуже важливо на етапі ресоціалізації.

   • Наркологічний центр: лікування та реабілітація

    Центр здорової молоді працює у кількох напрямках. Наші фахівці активно співпрацюють з іншими приватними клініками, а також державними диспансерами, щоб забезпечити максимально комфортний та ефективний процес виходу із залежного стану. Медики допомагають перемогти залежність від алкоголю, наркотиків, азартних ігор. Наркологічний центр у м. Київ проводить реабілітацію залежних та дає їм можливості для початку здорового життя. Це нові знайомства, нові захоплення, нове сприйняття навколишнього світу.

    Ми робимо все, щоб і наркоцентр, і наші філії в інших містах були насамперед місцем, де кожен може отримати необхідну допомогу. У ЦЗМ регулярно проводять психологічні тренінги, освітні заняття, уроки творчості. Наркологічні центри в Києві найчастіше надають медикаментозну та психологічну терапію. Наші можливості набагато ширші завдяки постійному розвитку та вдосконаленню реабілітаційних програм.

   • Особливості лікування в наркодиспансері

    Головна умова успішного лікування – бажання одужати та зусилля самого пацієнта. Наркологічний диспансер у місті Київ приймає залежних людей, які мають різні стадії захворювання. Для кожного підбирається програма, зважаючи на фізичний, психологічний стан пацієнта. Неможливо проводити лікування всіх за однією методикою, оскільки є відмінності в перебігу хвороби, наркотичних речовинах, а також у їх впливі на організм. Але основні етапи є спільними для всіх. Це:

    1. Детоксикація. Відновлення фізичного стану та підготовка до наступного етапу.
    2. Реабілітація. Психологічна індивідуальна робота у групах. Це основна частина лікування, яка передбачає глибоке опрацювання психологічних проблем, усвідомлення своїх помилок, переоцінку своїх поглядів на життя та духовний розвиток.
    3. Ресоціалізація. Адаптація в суспільстві після виходу з клініки.
   • Що заважає лікуванню

    Проаналізувавши сотні історій, ми можемо виділити головні перешкоди, які гальмують одужання наркомана. У лідерах – страх розголосу. Потрапляючи до наркодиспансеру (Київ), люди часто відчувають сором і бояться, що про це стане відомо знайомим, колегам. Тому пацієнти, навіть усвідомлюючи проблему, не хочуть лягати в клініку, не йдуть на контакт із лікарями та всіляко відтягують початок лікування. Враховуючи, що сьогодні анонімне лікування – це норма, а не виняток, пропонуємо зосереджувати свої думки не на думці інших, а на своїй основній меті – майбутньому одужанні.

    Друга за популярністю перешкода – недобросовісне ставлення до лікування. Тобто пацієнт створює видимість роботи над собою, але насправді просто чекає на момент, коли зможе покинути реабілітаційний центр. Звичайно, досвідчені лікарі не можуть не помітити цього, тому не варто сподіватися на такий прийом.

    Третій камінь спотикання – уявлення про те, що можна вилікуватися за пару тижнів. Іноді наркоман погоджується на лікування, розраховуючи, що за кілька тижнів він уже буде вдома. Коли він розуміє, що процес значно довший, то починає рахувати дні і концентруватися на календарі, а не на одужанні. Тому перед початком лікування важливо обговорити всі етапи, їхню орієнтовну тривалість та особливості.

    Київський наркологічний диспансер приймає пацієнтів з усієї України. Якщо вам проблематично приїхати на лікування до столиці, ви можете звернутися до центрів ЦЗМ в інших містах.

    Знайти наркологічний диспансер у Києві легко, адреса: бульвар Тараса Шевченка, 38/40, 5, найближча станція метро “Університет”.

   • Вартість лікування залежностей у ЦЗМ

    Обираючи наркодиспансер, багато хто орієнтується насамперед на вартість лікування. Щоб не помилитися, звертайте увагу не лише на суму, а й на перелік послуг, які до неї входять. За дуже низькою ціною може ховатися неприємний сюрприз у вигляді додаткової оплати препаратів або послуг. У Центрі здорової молоді ви можете отримати 2-годинну безкоштовну консультацію з психологом, дізнатися про всі особливості боротьби із залежністю та про те, з чого складається вартість лікування.

    Хочемо також звернути вашу увагу на кілька важливих моментів:

    1. Лікування залежності не може бути короткостроковим. До 14 днів йде лише на детоксикацію (очищення) організму.
    2. Перемогти наркозалежність медикаментами і без психологічної роботи неможливо.
    3. Тривале лікування не означає його затягування та виманювання грошей у пацієнта. Одужання виключає необхідність повторного лікування, а це означає, що повна програма лікування заощаджує ваші кошти.
    4. Лікування вдома не дає результатів стаціонарної реабілітації.

    Враховуючи вищесказане, єдиний варіант, який дозволяє заощадити гроші – сумлінно пройти всі етапи лікування: від детоксикації до ресоціалізації. Тоді вам не доведеться ходити по колу довгі роки і витрачати величезні гроші на боротьбу із залежністю. Які саме послуги надає наш наркоцентр у м. Київ, а також їх вартість, дивіться в цьому розділі. Нам важливо, щоб люди, яким потрібна допомога, розпочинали лікування якомога раніше. Тож наші ціни дуже демократичні. Наприклад, комплексне лікування наркоманії, яке розраховане на 28 днів, стартує від 8000 грн. До нього входить необхідний мінімум послуг, але це зовсім не означає, що рівень послуг у цій програмі нижчий, ніж у дорожчих. Якість та гуманність – це два головні принципи, на які орієнтується наша наркологічна клініка у м. Київ та інших містах України.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Як самостійно діагностувати залежність від наркотиків?

    img

    Поставити діагноз може лише лікар-нарколог, але є ознаки, за якими можна помітити розвиток наркотичної залежності. Вона впливає на зовнішність, поведінка наркомана. Серед основних ознак: різкі перепади настрою, від апатії до незрозумілої радості, байдужість до роботи, захоплень, до свого зовнішнього вигляду, зміна життя, кола спілкування, замкнутість, дратівливість, безсоння, втома, без явних причин. Також у залежної людини змінюється зовнішність. Болючий колір шкіри, звужені або розширені зіниці, значна втрата ваги – все це вказує на те, що людина може вживати наркотики.

   • З чого починається лікування наркозалежності?

    img

    Щоб отримати позитивний результат лікування, а саме одужання, починати його потрібно з підготовки наркомана. Він має усвідомити проблему та добровільно погодитися на лікування. Так як часто хворий заперечує факт залежності, підготуватися до важливої розмови з ним можна за допомогою психолога, що працює з наркоманами. Він допоможе підібрати аргументи та побудувати діалог без тиску на людину. Також близькі можуть звернутися до ЦЗМ та безкоштовно проконсультуватися зі спеціалістами.

   • Які методи використовують для лікування?

    img

    План лікування складається лікарем після огляду пацієнта. Як правило, медики використовують комплекс заходів, спрямованих на боротьбу із залежністю. Це і медикаментозний, і психологічні методи. Виходячи зі стану наркомана можуть використовуватись такі методи як гіпноз, кодування за допомогою лікарських препаратів та ін. Поряд з такими методами в ЦЗМ ми також розкриваємо творчі чи спортивні таланти людини.

   • Скільки коштує лікування наркоманії?

    img

    Вартість лікування визначає вартість послуг, які надаються пацієнтові під час лікування. Вона може змінюватись в залежності від тривалості його госпіталізації, стану пацієнта. Кожен наркоман має власну історію хвороби. Тому лікарі використовують різні препарати для різних видів наркотиків. Хтось вступає до клініки з наркоманським стажем у кілька років, а хтось на початковій стадії. Усе це впливає вартість лікування залежності.

   • Чи можна повністю позбутися наркозалежності?

    img

    Якщо людина із залежністю розуміє важливість лікування, прикладає до цього зусилля і сумлінно проходить усі етапи, то повне одужання досягається у 99% випадків.

    Якщо ж наркоман проходить лише детоксикацію, очищення (“прокапування”) від наркотиків, тобто проводиться лише нормалізація його фізичного стану, розраховувати на те, що він зав’язав із наркотиками, не варто. Навіть проявивши силу волі, наркомани неспроможні перемогти залежність самостійно, оскільки причина хвороби перебуває глибше, ніж фізична потреба організму. Одужання неможливе доти, доки вона не буде усунена.

   img

   Залишилися питання?

   Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

    Передзвоніть мені
   • RU
   • UA
   • img

    показати меню

    Передзвоніть мені
    image

    Безкоштовна консультація

    Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

     img
     Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту