Реабілітаційний центр у Львові – лікування залежностей

Якщо вашу родину спіткав страшний удар у вигляді наркоманії дитини чи близького родича, не варто впадати у відчай і ставити на них хрест. Якщо вчасно звернутися до авторитетного реабілітаційного центру, шанси на повернення до тверезого життя зростають багаторазово.

Не варто також ігнорувати проблему й відкладати її вирішення на потім — чим раніше почнеться реабілітація, тим більше шансів у людини остаточно порвати з наркотиками. Тому обов’язково починайте лікування наркоманії. Львів може похвалитися багатьма реабілітаційними центрами, проте серед них вигідно виділяється «ЦЗМ».

Як розвивається наркотична залежність?

Можна впевнено стверджувати, що наркотична залежність у більшості випадків з’являється вже після першого вживання наркотику. Тому вірити словам наркомана про те, що він самостійно впорається із цією проблемою, не варто. Реальний вихід тільки один — наркологічна клініка.

Будьте уважні до своїх близьких: про виникнення залежності навіть на ранніх стадіях свідчать численні зміни в зовнішності, одязі й манері поведінки. Ніхто не може бути застрахований від цього лиха, незалежно від матеріального й соціального статусу.

Тому таким актуальним залишається лікування наркоманії в Києві та інших великих містах України. Не варто думати, що вам вдасться самостійно вилікувати людину й повернути її до повноцінного життя. Це може бути небезпечно як для її, так і для вашого життя!

Які б наркотики вона не вживала, повноцінна детоксикація можлива лише в умовах ізоляції, під наглядом фахівців і з використанням медичних препаратів. Проте очищення організму — лише перший крок до подолання залежності, без роботи із психологічними установками залежного він марний.

Багато хто починає шукати лікування алкоголізму в Харкові, коли розуміє, що наркоманія найчастіше супроводжується алкоголізмом. Важливо, щоб у вибраному реабілітаційному центрі були фахівці, здатні надати підтримку залежній людині в будь-якому разі.

Які ж перші ознаки наркотичної залежності? Варто насторожитися, якщо ви помітили, що:

  • поведінка людини разюче змінилася;
  • відбулися зміни в її зовнішньому вигляді, манері одягатися;
  • у неї з’явилися незрозумілі витрати, гроші швидко зникають;
  • зіниці постійно розширені чи, навпаки, звужені.

Лікування наркоманії у Львові в наркологічній клініці CZM-Україна

Одним із найстрашніших різновидів наркотичної залежності є метадонова залежність. Це синтетичний аналог героїну, що викликає практично миттєву психологічну й фізіологічну залежність. Проте навіть із цим успішно борються у клініці «CZM-Україна».

Позбутися такої залежності в домашніх умовах не тільки неможливо, а й небезпечно для життя. Адже метадонова ломка — одна з найсильніших, і подолати її без медичного супроводу професійного нарколога не реально. Якщо ви підозрюєте, що ваша близька людина вживає саме метадон, не втрачайте жодної хвилини — це смертельно небезпечний наркотик, передозування яким практично завжди призводить до смерті.

Якщо такий пацієнт потрапляє до реабілітаційного центру, його шанси на подальше здорове життя без наркотиків зростають багаторазово. Спочатку йому проводиться детоксикація організму, щоб очистити його від наркотиків і відновити нормальні фізіологічні процеси.

Після цього з пацієнтом починає працювати психолог, щоб розібратися у причинах того, чому він почав вживати наркотики. Він допомагає залежному вибудувати нові внутрішні установки, які надалі дадуть йому можливість вирішувати проблеми, що виникають, конструктивним шляхом, не вдаючись до наркотиків.

Варто зазначити, що перші два етапи лікування наркозалежних проходять в умовах стаціонару й ізоляції. Це дуже важливо, тому що вільний доступ до наркотиків у цей час може звести всі зусилля з лікування до нуля. Тому це ще один аргумент на користь реабілітаційних центрів, а не «домашньої терапії».

Якщо людина успішно пройшла детоксикацію і психологічну реабілітацію, фахівці центру переходять до її соціальної реабілітації. Їй необхідно буде повернутися до нормального життя в суспільстві, для чого потрібно буде вибудувати соціальні зв’язки й налагодити спілкування. Насамперед — зі своєю родиною.

Робота із близькими — також важливий етап реабілітації наркоманів. З ними проводяться індивідуальні бесіди та групові заняття, що дають можливість правильно вибудовувати свою лінію поведінки із залежною людиною, знаходити правильні слова й формулювання в тій чи іншій ситуації та уникати згубного впливу співзалежності.

Потрібно розуміти, що для успішної реабілітації важливі як зусилля і бажання самого наркозалежного, так і зусилля всіх членів його родини, — тільки об’єднавши ці прагнення, людина отримує реальний шанс на подальше вільне від наркотиків життя.

gallery_ids=”13602,13603,13604,13605,13606,13607,13608,13609,13610,13612,13613