Реабілітаційний центр у Львові – лікування залежностей

Лікування осіб з алкогольною, наркотичною, ігровою залежністю, допомога їхнім близьким в подоланні співзалежності – такий спектр послуг реабілітаційного центру у Львові. Даний РЦ входить в мережу «Центр здорової молоді» (CZM) і здійснює лікування і реабілітацію відповідно до світових стандартів.

ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ЛЬВОВА

Залежним пацієнтам і членам їх сімей в реабілітаційному центрі надається анонімна допомога. Крім корекції фізіологічної залежності і пов’язаної з нею органічних порушень фахівці клініки проводять психокоректувальну і психотерапевтичну роботу за індивідуальними програмами. Вона спрямована на виявлення та усунення кореня проблеми, формування нових цінностей, навичок, поведінкових моделей. Підсумком терапії стає ресоціалізація, тобто адаптація до життя в суспільстві.

Реабілітаційний центр у Львові - лікування залежностей

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ У ЛЬВОВІ

Детоксикація, корекція метаболічних розладів і відхилень в роботі нервової системи – важливий, але не головний етап лікування наркоманії у Львові. Повний зцілення можливо тільки в разі викорінення психологічних проблем, які пацієнт намагався вирішувати за допомогою наркотиків. Його навчають іншим методам вирішення проблем, формують установку на повну відмову від наркотиків. В результаті терапії у людини з’являється нове коло спілкування та інтересів, альтернативна система цінностей, в якій наркотиків не місце.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ У ЛЬВОВІ

За тією ж схемою здійснюється лікування алкоголізму у Львові. Тяга до алкогольних напоїв може придушуватися шляхом формування відрази чи страху, блокування сприйнятливих до етанолу рецепторів. Але таке лікування обов’язково має спиратися на усвідомлене рішення самого пацієнта зав’язати з випивкою. Для цього в його житті повинні з’явитися більш важливі цінності, цілі, інтереси. В ході лікування людина усвідомлює, що дозвілля може бути захоплюючим без алкоголю, а від проблем слід не тікати, задурманила свідомість, а вирішувати їх. Навчання конструктивним методам вирішення різних життєвих проблем – одна зі складових психотерапії.

МЕДИКАМЕНТОЗНЕ ЛІКУВАННЯ В НАРКОЛОГІЧНІЙ КЛІНІЦІ

Відділення Центру Здорової Молоді, що знаходиться в місті Львові, має власний наркологічний центр «Асклепій», в якому нарко- та алкозалежні можуть отримати висококваліфіковану медичну допомогу з детоксикації (виведення з запою, зняття гострого абстинентного синдрому), при якій виведення токсинів відбувається медикаментозним методом. Також фахівці Центру проводять повну діагностику хворого з метою розробки для нього індивідуальної програми лікування та підбору найефективнішої медикаментозної терапії. Таке обстеження, окрім збору необхідних аналізів, також включає і проходження професійної психоаналітики. В ході лікування клієнт постійно перебуває під контролем лікаря, що дозволяє оперативно коригувати схему терапії. Після виведення людини з гострої фази абстинентного синдрому (синдрому «відміни») і її переходу до етапу проходження психо-соціальної реабілітації, лікар продовжує здійснювати моніторинг стану людини з відповідними коригуваннями при необхідності. Медична складова-дуже важлива, коли мова йде про хворобу залежності, і здійснюватися вона повинна виключно професіоналами!

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З «ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ» У ЛЬВОВІ

Запис на безкоштовну консультацію в реабілітаційному центрі здійснюється по телефону або електронній пошті. CZM пропонує:

  • сучасний підхід до лікування;
  • створення комфортної, сприятливою для реабілітації обстановки;
  • повний цикл терапії від детоксикації до ресоціалізації;
  • доступні ціни;
  • індивідуальні програми.

Зверніться в «Центр здорової молоді» сьогодні, і вже завтра ви зміните своє життя на краще!

Лебедєва Валентина Омелянівна

Лебедєва Валентина Омелянівна

Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

Організатор та ведуча групи для родичів залежних, що проходить щотижня або онлайн. Дипломований спеціаліст Українського інституту практичної аддіктології, спеціальність – консультант по хімічної залежності. Практичний психолог, навчаюся транзактному аналізу (ЄАТА – Європейська асоціація транзактного аналізу) і арт-терапії.

Ваше здоров'я починається тут

Подзвоніть нам:

+38 (044) 362-28-29

+38 (099) 362-28-28

Або вкажіть своє питання нижче і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом:

* Поля, обов'язкові для заповнення.

Міцне здоров'я з "ЦЗМ Україна"

Ми працюємо по всій Україні