Нарколог у Києві

Нарколог Київ

Коли вперше виникає необхідність у консультації нарколога, більшість людей згадують про державний наркологічний диспансер з його мало приємними асоціаціями. Хоча у 2023 році для лікування наркоманії в Україні є безліч альтернатив. У Центрі здорової молоді проти цієї хвороби об’єднали зусилля наркологи, психіатри, психологи, волонтери, які допомагають залежним кардинально змінити свій спосіб життя. А головне – знайти для себе його новий сенс. Філії ЦЗМ відрізняються від лікарень не тільки своїм комфортом, оскільки пацієнти живуть у сучасних котеджах, а й підходами до лікування. Нарколог у м. Київ виїжджає додому і веде прийом у клініці. Формат консультації залежить від стану пацієнта. Якщо він переживає важкий абстинентний синдром і не може приїхати в медустанову, “лікувати” його народними засобами в жодному разі не можна. Ви можете погіршити його стан і втратити час. Також якщо ви не впевнені, але підозрюєте передозування наркотиками, терміново викликайте лікаря.

Консультація нарколога в м. Київ у клініці та вдома однаково ефективні. Лікар проводить первинний огляд пацієнта, збирає анамнез і тільки після цього призначає план лікування. При цьому значний плюс стаціонару – постійний медичний контроль. У домашніх умовах лікар або медсестра теж обов’язково спостерігають за пацієнтом, але з огляду на те, що вихід з абстиненції триває кілька днів, після вжиття перших заходів ця функція переходить на сім’ю або друзів наркомана.

У яких випадках звертатися до нарколога

Щоб уникнути важких наслідків для залежної від наркотиків людини, звертатися до нарколога краще відразу ж, щойно ви помітили зміни в поведінці близької людини. У цьому разі пильність значно підвищує шанси на одужання і дає змогу виграти час. І навіть якщо ви помиляєтеся, після консультації з фахівцями ви точно знатимете, на що потрібно звертати увагу в майбутньому. Якщо залежність від наркотичних речовин уже діагностовано, психолог, нарколог у м. Київ допоможуть вам правильно побудувати діалог із наркоманом. Це один із найважливіших кроків до його одужання, оскільки примус до лікування не дасть довгострокового результату. Людина має усвідомити, що вона не контролює ситуацію самостійно і чому їй необхідна медична допомога.

Психоактивні речовини спричиняють зміни в роботі головного мозку, нервової системи, тому перед початком лікування психіатр-нарколог (Київ) визначає стан психіки пацієнта, наявність зовнішніх ознак залежності, аналізує його поведінку і відповіді на запитання щодо способу життя та схильностей. Для фахівців, які постійно працюють з наркоманами, виявити ознаки, стадію залежності не складає труднощів. Тому краще не втрачати час і звертатися по допомогу якомога раніше.

Лікар-нарколог у м. Київ проводить огляд наркомана, вивчає розвиток його адикції, за необхідності проводить різні тести. Сьогодні дуже багато наркотиків складаються з декількох речовин, і щоб не нашкодити пацієнту, потрібно знати особливості кожної з них.

лікар-нарколог Київ
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Що включає анонімна консультація лікаря-нарколога

  Конфіденційність лікування від наркоманії допомагає встановити довірчі відносини між лікарями і пацієнтом. Багато людей, які мають залежність, затягують з візитом до лікаря, оскільки побоюються втратити роботу, близьких людей тощо. Психолог-нарколог у Києві та у відділеннях ЦЗМ в інших містах насамперед розглядає перебіг хвороби, а не статус і матеріальне становище пацієнта. На консультації лікар виявляє глибину залежності, чи присутні інші хронічні захворювання, генетична схильність тощо. Після цього нарколог розробляє план лікування. Усі аналізи здаються теж анонімно. Тому навіть у разі виявлення будь-яких захворювань (наприклад, ВІЛ, гепатит) це не матиме для пацієнта негативних наслідків у соціумі. Натомість своєчасне виявлення проблеми значно підвищить його шанси на збереження здоров’я та життя. Під час консультації лікар, вивчивши стан наркомана, за потреби може призначити препарати, які полегшують симптоми абстинентного синдрому або “ломки”.

  Послуга “нарколог додому” в м. Київ теж передбачає анонімність. Тому не варто гаяти час через острах розголосу хвороби.

  Психолог-нарколог Київ

  Як відбувається прийом нарколога в ЦЗМ

  Виклик нарколога додому Київ

  У Центрі здорової молоді зустріч із наркологом передбачає збір анамнезу, тобто вивчення історії хвороби, оцінку фізичного та психоемоційного стану наркомана. Після цього лікар дає рекомендації щодо лікування. Госпіталізація пацієнта проводиться тільки за його згодою або його родичів в екстрених випадках. Тому записавшись на прийом до нарколога, не варто переживати з приводу того, що вас відразу ж почнуть лікувати в стаціонарі клініки. Також ви можете попередньо отримати консультацію психолога. Вона безкоштовна і розрахована на 2 години спілкування.

  Виклик нарколога додому в м. Київ виправданий, якщо наркоман дуже погано почувається через “ломку” або перебуває в стані наркотичного сп’яніння. У домашніх умовах лікар може полегшити муки наркомана, знизити ризик критичних наслідків для організму. Але якщо говорити про лікування залежності, то для повного одужання його необхідно проводити в клініці.

  Нарколог-психіатр (Київ) – це не єдиний лікар, який веде пацієнта. З ним працює ціла команда фахівців. Кожен із них на певному етапі виконує свою функцію. У підсумку це дає результат – нове життя без наркотиків – у довгостроковій перспективі, а не тимчасово.

  Вартість послуг нарколога в м. Київ

  Ще один фактор, через який лікування наркоманії часто відкладається: впевненість у тому, що це дорого. Для того, щоб визначити його реальну вартість, потрібно враховувати не одноразове відвідування або отримання послуги, а всі рази, коли ви зверталися або будете змушені звертатися в клініку, не отримавши довготривалого результату. Не треба мати особливих математичних здібностей, щоб побачити вигоду у вартості тривалого, але ефективного лікування. Змінивши спосіб життя, мислення і ставлення до життя, вам не потрібно буде витрачати гроші на наркотики і на лікування залежності від них. А це вже суттєва економія. Центр здорової молоді націлений на розвиток спорту, фізичного здоров’я українців. Тому наші ціни дуже демократичні та розраховані на різні категорії пацієнтів. Маючи мінімум коштів, ви все одно можете розраховувати на кваліфіковану допомогу наших фахівців. Хочете дізнатися, який досвід і репутацію має нарколог (Київ), читайте відгуки тих, хто вже пройшов лікування в ЦМЗ. До речі, регулярне спілкування з тими, хто вже переміг залежність, є потужним стимулом для тих, хто тільки починає цей шлях.
  Якщо ви вважаєте, що приватний нарколог у м. Київ зацікавлений у тому, щоб ви приходили знову і знову, у нас ви зможете переконатися, що це одужання – це головна мета наших фахівців.
  Потрібен нарколог у Києві? Телефонуйте до Центру здорової молоді, відповімо на всі ваші запитання і допоможемо зорієнтуватися, з чого починати лікування.

  приватний нарколог Київ
  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги лікування наркоманії

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Тестування + консультація лікаря
   від 800 грн.
   1 сеанс
  • Комплексна реабілітація (наркоманія)
   від 8000 грн.
   28 днів
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чи можливе примусове лікування наркоманії?

    img

    Так, технічно це можливо. Але для того, щоб результат лікування був довгостроковим, необхідна згода і бажання самого хворого.

   • До кого потрібно звертатися насамперед: до психолога чи нарколога?

    img

    Це залежить від вашої ситуації. Якщо потрібна консультація з приводу того, як привести наркомана до лікаря, записуйтеся на консультацію до психолога. Також він розповість про те, у чому полягає психологічна реабілітація залежних. Якщо наркоман уже усвідомлює проблему, можна йти до нарколога.

   • Які процедури наркологи проводять вдома?

    img

    Виїжджаючи додому в критичних ситуаціях, нарколог може полегшити біль під час ломки, провести детоксикацію організму. Дати рекомендації про те, що необхідно робити після неї.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту