Реабілітаційний центр в Херсоні -лікування залежностей

Мережа сучасних наркологічних клінік «Центр здорової молоді» (CZM) охоплює всю Україну, реабілітаційний центр в Херсоні надає різнобічну допомогу пацієнтам з хімічними та поведінковими залежностями, а також співзалежних членам їх сімей.

ПРИНЦИПИ ЛІКУВАННЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ХЕРСОНА

Основний принцип сучасної аддіктології (науки про лікування залежностей) – добровільна згода хворого на проходження лікування, усвідомлена відмова від звичної моделі поведінки. Тому реабілітаційні заходи в центрах CZM починаються з мотиваційної консультації, спрямованої на отримання такої згоди. У лікуванні поєднується медикаментозний і психотерапевтичний підходи. У стінах клініки виключений контакт з колишнім оточенням, усунені провокуючі фактори. На заключному етапі реалізується програма ресоціалізації, після якої пацієнт може повернутися в суспільство.

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ХЕРСОНІ

Ще на етапі подолання фізіологічної залежності від наркотиків і загального оздоровлення організму з пацієнтом починають працювати психологи і психотерапевти. Вивчивши коло інтересів і психологічних проблем хворого, фахівці розробляють індивідуальну програму психотерапії. Вона може бути спрямована на підвищення самооцінки, пошук шляхів вирішення сімейних та інших проблем. Але головне: людину вчать мислити і діяти по-новому, боротися зі стресами, нудьгою, самотністю без допомоги наркотиків.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ХЕРСОНІ

Одна з найскладніших завдань, з якими доводиться стикатися в процесі лікування алкоголізму в Херсоні, нормалізація стану нервової системи. В результаті регулярної стимуляції мозкових центрів алкоголем відбувається її перебудова. Для корекції цього стану медикаментозних препаратів і апаратних процедур недостатньо, необхідні сеанси психотерапії. Зокрема, пацієнта навчають альтернативним методам релаксації і отримання задоволення. Психотерапія також спрямована на оздоровлення відносин у родині, формування стійкої мотивації на відмову від алкоголю.

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З «ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ» В ХЕРСОНІ

Для отримання допомоги достатньо зателефонувати або написати нам. Наступні етапи лікування:

  • безкоштовна консультація;
  • купірування гострих станів (похмілля, ломка);
  • розробка і реалізація індивідуальної програми психологічної реабілітації;
  • повна ресоціалізація пацієнта, підтримка після виписки.

Зробіть перший крок до життя без наркотиків і алкоголю, а співробітники Херсонського CZM допоможуть вам пройти весь шлях до подолання залежності!

Лебедєва Валентина Омелянівна

Лебедєва Валентина Омелянівна

Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

Організатор та ведуча групи для родичів залежних, що проходить щотижня або онлайн. Дипломований спеціаліст Українського інституту практичної аддіктології, спеціальність – консультант по хімічної залежності. Практичний психолог, навчаюся транзактному аналізу (ЄАТА – Європейська асоціація транзактного аналізу) і арт-терапії.

Ваше здоров'я починається тут

Подзвоніть нам:

+38 (044) 362-28-29

+38 (099) 362-28-28

Або вкажіть своє питання нижче і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом:

* Поля, обов'язкові для заповнення.

Міцне здоров'я з "ЦЗМ Україна"

Ми працюємо по всій Україні