Зняття ломки у Києві

Снятие ломки в Киеве

Муки, яких зазнає людина через відсутність психоактивних речовин, складно порівняти з чимось ще. Абстинентний синдром або, простіше кажучи, ломка залежно від виду наркотику, стану організму і терміну залежності відрізняються інтенсивністю і симптомами. Зняти ломку може або нова доза або медичні препарати. Найчастіше наркомани обирають перший варіант. Внаслідок цього і розвивається наркотична залежність. Хоча у 2023 році зняття ломки у м. Київ – процедура далеко не нова. Але боязнь розголосу та небажання визнавати проблему працюють не на користь медицини.

Так, Центр здорової молоді пропонує послуги професійних наркологів, психологів, а також консультації з будь-яких питань щодо лікування наркотичної залежності. У тому числі, і про те, як проводиться зняття ломки від наркотиків. Результат цієї процедури – полегшення та приведення в норму фізичного стану пацієнта. Під час її проведення лікарі не працюють із залежністю та причинами її виникнення. Це головні моменти, які потрібно розуміти, звертаючись за допомогою.

Таким чином, зняття наркотичної ломки – це більш підготовчий етап перед основним лікуванням залежно від наркотиків.

Симптоми ломки у наркоманів

Ознаки абстиненції у кожної людини виявляються по-різному. Але загальні симптоми ломки фізично такі:

 • різка зміна настрою без видимих причин;
 • дратівливість, у деяких випадках агресія щодо оточуючих;
 • нудота, блювання;
 • судоми;
 • металість рухів;
 • галюцинації;
 • безсоння;
 • озноб або підвищене потовиділення;
 • ломота в суглобах та кістках;
 • гіпертермія (підвищення температури)
 • відсутність апетиту, стрімка втрата ваги та ін.

Наркотична ломка, симптоми якої виражені не так явно, у будь-якому випадку виснажує організм. Тому за перших підозр найкраще викликати нарколога, який поставить точний діагноз і полегшить стан хворого. У вкрай поодиноких випадках наркоман може пережити ломку самостійно. Як правило, він вирішує проблему новою дозою.

Дізнатися докладніше, як виявляється ломка у наркомана та її симптоми, можна на гарячій лінії Центру Здорової Молоді. Вирішення проблеми можливе лише після визнання її існування. Тому не заплющуйте очі на ситуацію, навіть якщо вам не хочеться вірити в те, що ви бачите. Саме втрата часу, сумніви та заперечення очевидного сприяють тому, що хвороба розвивається.

Щоб розпізнати симптоми ломки наркоманів, вам не потрібно бути фахівцем. Досить просто уважно спостерігати за людиною протягом кількох днів.

Ознаки ломки наркомана – це знак для його близьких, що людині терміново необхідна допомога. Не варто сподіватися, що протягом пари-трійки днів її стан покращиться.

Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Ломка у наркомана: що робити?

  Отже, ви впізнали симптоми ломки. Як діяти далі? Не панікуйте і не сприймайте цей факт як безвихідь. Наркотична залежність піддається лікуванню. І чим раніше ви почнете боротьбу з нею, тим ближче одужання.

  Запит “ломка наркомана що робити” в інтернеті може видати вам народні засоби лікування. В даному випадку вони вам точно не допоможуть, тому не експериментуйте та не витрачайте часу. Наркотики отруюють не лише фізично. Їх вживання – сигнал того, що людина незадоволена існуючим станом речей і не може впоратися із цим самостійно.

  Якщо ви сумніваєтеся і не хочете псувати стосунки з близькою людиною через необґрунтовані підозри, звертайтеся за допомогою до професіоналів. Що таке ломання у наркоманів і яка допомога потрібна, найкраще розповість фахівець. Поради незнайомих людей із соцмереж, з форумів та інших недостовірних джерел можуть посилити ситуацію.

  Як допомогти наркоману при ломці?” – це найпопулярніше питання на цю тему. Допомогти наркоману може лише медик. У такій ситуації самостійне введення ліків може призвести до дуже серйозних наслідків та проблем зі здоров’ям. Лікар-нарколог допомагає пацієнту впоратися з абстинентним синдромом за допомогою препаратів, які підбирає залежно від стану наркотиків, що вживаються і т.д. Після цього він обов’язково слідкує за станом пацієнта, оскільки можливі різні реакції організму. Дуже важливо вчасно відреагувати на них.

  Так як допомогти наркоману пережити ломку може тільки медик, завдання близьких – викликати лікаря додому або доставити наркомана до клініки. Це найкраще, що ви можете зробити для наркомана. Наступний етап – переконати його у необхідності лікування. Але до нього можна переходити лише після того, як стан залежного нормалізується.

  Тому перерахованих вище знань про те, як відбувається ломка, достатньо для того, щоб зорієнтуватися в ситуації.

  ломка у наркомана что делать?

  Види ломки

  Ознаки ломки різняться залежно від того, які речовини приймає наркоман. Тому різні симптоми виявляються з різною інтенсивністю.

  Залежно від наркотичної речовини ломка у наркоманів має різну тривалість. Так, амфетамінова ломка триває від двох до шести тижнів; ломка героїнова – до двох тижнів; ломка від метадону, трамадолу, таблеток “Лірика” забезпечує муки на місяць і т.д. Залишати наркомана в такому стані небезпечно, оскільки ризик смерті без медичного втручання дуже високий. А визначити його може лише фахівець.

  Наприклад, метадон викликає абстинентний синдром через 2-3 дні після його прийому, а виводиться з організму дуже довго. При цьому муки продовжуються не менше 10 днів. Після двох тижнів людина почувається повністю знесиленою, а симптоми можуть зберігатися до 6 тижнів. Зняття метадонової ломки – процес складний, оскільки вона вважається однією з найболючіших і найважчих. І різні експерименти вдома можуть спричинити смерть людини.

  Зняття ломки вдома та в клініці

  Зіткнувшись із залежністю у своїй сім’ї багато людей, не знають, як правильно вчинити, бояться засудження і не хочуть звертатися до клініки, побоюючись великих витрат на лікування. Зняти ломку в домашніх умовах можна. Але, як говорилося вище, самостійно цього робити не варто. План виведення наркомана зі стану абстинентного синдрому має складати лікар. До нього входять як препарати для детоксикації, так і седативні, вітаміни відновлення сил.

  Зняти ломку вдома і сподіватися, що після цього наркоман позбавиться залежності, теж не варто. Це лише тимчасове рішення для попередження серйозних проблем. Лікування – це тривалий процес, який включає роботу з психологами, корекцію духовних цінностей, поглядів на життя та формування нового сприйняття життя.

  Зняття ломки в стаціонарі в м. Київ послуга досить популярна. Вона значно ефективніша, ніж вдома, оскільки в арсеналі лікарів набагато більше можливостей із використанням сучасного обладнання. Тому у клініці медики можуть прискорити процес виходу з абстинентного синдрому. До того ж, контроль за пацієнтом постійний і за потреби вони можуть коригувати план виведення пацієнта з тяжкого стану.

  Етапи зняття ломки залежать від того, які наркотики вживав пацієнт, як довго це тривало і які наслідки викликало для організму. Насамперед наркомана занурюють у медикаментозний сон, щоб він не відчував болю. Потім за допомогою спеціальних препаратів знімають симптоми ламання, нормалізують роботу органів та виводять токсини з організму.

  Більше інформації про лікування наркоманії ви можете дізнатись у Центрі Здорової Молоді, телефоном або записавшись на особисту консультацію.

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту