Реабілітаційний центр в Ужгороді – лікування залежностей

Особи з алкогольною, наркотичною, ігровою залежністю можуть звернутися за допомогою в реабілітаційний центр Ужгорода. Це одна з клінік мережі CZM. «Центр здорової молоді» – наркологічні клініки нового формату, створені відповідно до європейських стандартів лікування залежностей.

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЛІКУВАННЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ УЖГОРОДА

Світовий досвід боротьби з залежностями доводить, що примусове лікування не ефективно. Тому програма реабілітаційного центру CZM передбачає мотивацію пацієнта, його усвідомлену згоду на отримання медичної та психологічної допомоги. Паралельно з медикаментозною терапією проводяться сеанси психотерапії. Вибір форм психотерапевтичного впливу здійснюється в індивідуальному порядку. Заключний етап терапії – ресоціалізація, людини готують до життя в суспільстві.

Реабілітаційний центр в Ужгороді

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В УЖГОРОДІ

На першому етапі лікування наркоманії в Ужгороді здійснюється відповідно до світових наркологічні стандартами, із застосуванням медикаментозних препаратів і апаратних процедур. На наступному етапі провідне значення набувають сеанси когнітивно-поведінкової терапії, спрямовані на формування здорового моделі поведінки. Пацієнтів навчають правилам ефективного використання самодопомоги, які дозволяють подолати бажання знову прийняти наркотик. Різні форми психотерапії доповнюються працетерапією, кінезіотерапії, духовним наставництвом.

Лікування наркоманії в Ужгороді

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З «ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ» В УЖГОРОДІ

На сайті вказані контактні дані CZM. Зателефонувавши або написавши нам, можна домовитися про місце і час проведення безкоштовної консультації. Це перший крок до подолання залежності. Реабілітаційний центр в Ужгороді пропонує:

  • повний комплекс детоксикаційних, загальнозміцнюючих процедур;
  • психотерапевтичну реабілітацію за індивідуальною програмою;
  • можливість занять спортом, різними видами творчості, спілкування з однодумцями;
  • сприяння в ресоціалізації.

 src=”https://czm.ua/wp-content/uploads/2020/04/newczm05.jpg”

Як почати лікування разм з ЦЗМ в Ужгороді

Якщо немає сил подолати залежність самостійно, допоможе «Центр здорової молоді»!