Кодування від наркотиків у Києві

кодування від наркотиків Київ

Залежність від різних наркотичних речовин розвивається по-різному. Тому для того, щоб лікування було ефективним, наркологи ретельно вивчають розвиток хвороби. Насамперед визначають речовину, що викликає залежність, наслідки та особливості її впливу на організм. Якщо планується кодування від наркотиків (Київ), обов’язково проводиться обстеження пацієнта. Оскільки процедура залежно від методу передбачає вшивання капсули з блокатором наркотичної речовини, впливає на головний мозок і потребує підготовки.

У деяких випадках, коли залежність ще тільки починає розвиватися, хворий може самостійно відмовитися від наркотиків. Але відсоток таких людей дуже невеликий. Тому підшивка від наркотиків – це далеко не нова, але й досі дуже популярна процедура, що допомагає зупинити вживання наркотичних речовин і почати лікування.

До “Центру здорової молоді України” часто звертаються люди, які бачать у кодуванні останній шанс змінити своє життя. Щоб допомогти їм, ми пропонуємо не тільки медичну допомогу. У нас людина може поспілкуватися з тими, хто вже пройшов важкі етапи, знайти друзів і нове захоплення. Атмосфера дружньої підтримки також дуже важлива для одужання. Адже кодування – це не вирішення проблеми, а лише інструмент.

Особливості кодування від наркотиків

Перше, що необхідно знати про кодування, це те, що під ним розуміють різні методики: медикаментозні та психотерапевтичні. Особливості кодування від наркотиків безпосередньо залежать від речовини, яка викликає залежність.

Різновидів наркотиків сьогодні величезна кількість. Помилково думати, що проти кожного з них є “протиотрута”. Шляхом вшивання медичного препарату сьогодні успішно блокується дія опіоїдних речовин. Таких як героїн, метадон, фентаніл, трамадол тощо. Унаслідок того, що антагоніст опіоїдних рецепторів блокує їх, при введенні наркотику в організм людина не відчуває жодного ефекту. Не отримуючи звичного задоволення від наркотику, залежна людина втрачає сенс його приймати. Але рівно до того моменту, поки препарат має дію. Психологічна залежність від наркотиків при цьому залишається.

Що ж робити у випадках, коли людина залежна від амфетамінів, галюциногенів, інгаляторів, кокаїну та інших видів наркотичних речовин? Використовувати психотерапевтичне кодування.

При цьому нарколог, психотерапевт повинні ретельно вивчити стан здоров’я пацієнта. Оскільки кожен з перерахованих методів має свої протипоказання.

Також потрібно розуміти, що закодувати наркомана, не означає вилікувати його від залежності. Це – тимчасовий захід, який дає змогу виграти час, допомогти наркоману усвідомити проблему і почати комплексне лікування хвороби.

Особливості кодування від наркотиків
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Методи кодування від наркоманії

  Залежно від фізичного і психологічного стану пацієнта, його віку, терміну залежності, речовини, через яку виникла хвороба, нарколог обирає найбільш ефективний метод кодування. Вибирати його, орієнтуючись на вартість, немає сенсу, тому що висока ймовірність того, що він не дасть результату або, що ще гірше, викличе серйозні наслідки.

  Як уже зазначалося, медикаментозне кодування від наркотиків здійснюється з використанням спеціальних препаратів. Серед них налтрексон, налоксон, вівітрол, тетлонг, антаксон. Їхня дія триває від одного місяця до півроку.

  Якщо лікар виявляє протипоказання для кодування за допомогою медикаментів, пацієнту пропонуються психотерапевтичні методи, зокрема гіпноз. Протипоказаннями для застосування гіпнозу є:

  • вік до 18-ти років і 65+;
  • психічні розлади;
  • епілепсія,
  • черепно-мозкові травми.

  Гіпноз проводиться тільки за згодою людини. Також обов’язкова умова для проведення такого виду кодування – утримання від наркотиків протягом 10-14 днів.

  Проводится процедура в специальном кабинете с хорошей звукоизоляцией. Во время сеанса пациент может лежать или сидеть. 

  Потрібно взяти до уваги, що метод гіпнозу не завжди дає очікуваний ефект через індивідуальні особливості людини, наприклад, низький рівень схильності до навіювання.

  Потрібно враховувати, що кодування від наркотиків у будь-якому разі є вимушеним заходом і для організму це примусовий фізіологічний вплив. Щоб знизити рівень стресу, упорядкувати нервову систему хворого, йому необхідна психотерапія.

  Кодування від наркоманії в м. Київ сьогодні проводиться в багатьох клініках. Важливо вибрати ту, в якій залежна від наркотиків людина почуватиметься найменш дискомфортно. Тоді вона зможе довіритися лікарям, а процедура не викликатиме в неї активного опору, агресії, що дуже важливо для її результату.

  закодувати наркомана

  Як проводиться кодування від наркозалежності

  кодування від наркотиків

  Перед кодуванням організм обов’язково очищається від наркотиків або за допомогою детоксикації, або ж унаслідок добровільної відмови. Це залежить від методу, що використовується, і стану пацієнта, як фізичного, так і психологічного.

  Під час медикаментозного кодування можливе введення препарату ін’єкційно або ж вшивання капсули з лікарською речовиною здійснюють під шкіру під місцевим наркозом. Наприклад, на сідниці, нижній частині черевної стінки, передпліччі. Лікар робить мікронадріз, вводить імплант і накладає шов.

  Кодування наркоманів методами впливу на зони головного мозку триває кілька годин. За цей час лікар формує у хворого страх або відразу до наркотиків.

  Кодування наркозалежних у “Центрі здорової молоді Україна” проводять висококваліфіковані лікарі та з використанням сертифікованих препаратів. Тому ви можете бути впевнені в якості та безпеці послуг.

  Кодування наркотиків - ціна в Києві

  Звертаючись до медичного центру по допомогу, кожен пацієнт, звісно ж, цікавиться вартістю процедур. Запит “кодування від наркотиків ціна” сьогодні досить популярний. Але орієнтуватися тільки на прайс – неефективний підхід, який у підсумку збільшує витрати на лікування.

  У зв’язку з цим рекомендуємо звертатися в “ЦЗМ Україна” за попередньою консультацією, щоб отримати повну інформацію і порівняти вартість з кінцевим результатом.

  Щоб кодування від наркозалежності і ціна лікування виправдали ваші очікування, дотримуйтесь рекомендацій наркологів і психотерапевтів. Тільки спільними зусиллями можна перемогти хворобу, яка має безліч наслідків.

  Вартість кодування в ЦЗМ становить – від 7 тисяч грн. Але ціна такої процедури, як підшивка, залежить від препарату та його дози. Тому назвати її реально тільки після прийому в лікаря.

  кодування від наркотиків ціна

  Відгуки про кодування

  Кодування від наркотиків - ціна в Києві

  Наш центр працює у сфері наркології багато років, тому наші фахівці мали справу у своїй практиці з різними видами залежностей і сьогодні готові до будь-яких нестандартних ситуацій. Кожен день ми працюємо, щоб рятувати життя. Приходьте до нас, разом ми обов’язково знайдемо рішення.

  Читайте більше про те, як проводиться кодування від наркоманії, в розділі – “Відгуки”.

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чи допоможе просто кодування подолати залежність?

    img

    Кодування дає короткостроковий результат. Щоб досягти довготривалої тверезості, потрібно пройти повноцінну реабілітацію та працювати з психологом.

   • Як переконатися в тому, що центру можна довіряти?

    img

    Рекомендуємо переглянути доступні відгуки, а також самостійно відвідати центр, щоб поспілкуватися з фахівцями, що там працюють, та на власні очі побачити умови перебування.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту