Реабілітаційний центр у Боярці - health icon 4 3

Реабілітаційний центр у Боярці

Реабілітаційний центр у Боярці - doctor 17

Реабілітаційний центр, що знаходиться у місті Боярка Києво-Святошинського району Київської області, представляє з себе 3-поверховий будинок з досить великою територією.  Корпус умовно розділений на дві частини, в яких одужують від залежності люди, які страждають від алкоголізму та наркоманії. Не дивлячись на те, що хвороба залежності-одна для всіх, її лікування має певні нюанси в залежності від психоактивної речовини, якій хворий надавав перевагу, тому що  саме вона мала значний вплив на сформовану у нього в процесі вживання модель поведінки.  Як показує наша власна практика, той факт, що алкозалежні клієнти Центру одужують окремо від наркозалежних, позитивно впливає на показники результативності усього психотерапевтичного процесу.

Реабілітаційний центр у Боярці - newczm13

Будинок центру досить просторий і світлий.  Комфортні побутові умови надають реабілітаційному центру нотку сімейного тепла, так що одужуючі не відчувають сильної туги за домівкою на період перебування на лікуванні.  Велика територія дозволяє хлопцям і дівчатам активно і весело проводити час у дворі центру у теплу пору року.

Реабілітаційний центр у Боярці - newczm08

Всі учасники програми психо-соціальної реабілітації отримують режимне повноцінне триразове харчування, роблять щоденну зарядку і займаються спортом, читають книги і дивляться фільми, а також – відвідують різні заходи (концерти, спортивні матчі, комедійні шоу, театри, виставки, ін.).  І все це без урахування щоденних планових психотерапевтичних груп, інформаційних блоків, уроків духовно-морального навчання і особистих консультацій з фахівцями.  Не дивлячись на принцип групової психотерапії, який на сьогоднішній день є найефективнішим підходом в лікуванні залежності, до кожного окремого клієнта фахівці центру використовують індивідуальний підхід, який матиме максимальну результативність, враховуючи його особистісні та психологічні особливості.

 Ми робимо свою справу професійно, але завжди з душею!

Реабілітаційний центр у Боярці - newczm12
Лебедєва Валентина Омелянівна

Лебедєва Валентина Омелянівна

Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

Організатор та ведуча групи для родичів залежних, що проходить щотижня або онлайн. Дипломований спеціаліст Українського інституту практичної аддіктології, спеціальність – консультант по хімічної залежності. Практичний психолог, навчаюся транзактному аналізу (ЄАТА – Європейська асоціація транзактного аналізу) і арт-терапії.

Ваше здоров'я починається тут

Подзвоніть нам:

+38 (044) 362-28-29

+38 (099) 362-28-28

Або вкажіть своє питання нижче і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом:

* Поля, обов'язкові для заповнення.

Реабілітаційний центр у Боярці - health icon 10 2

Міцне здоров'я з "ЦЗМ Україна"

Ми працюємо по всій Україні