image

Безкоштовна консультація

Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

  Лiкування алкоголiзму в Києві

  фабрика

  Лікування алкоголізму – завдання, яке, за статистикою, припадає вирішувати кожної п’ятої української сім’ї. У 20% людей, що п’ють звичка переростає в залежність, а серед молоді у віці 18-30 років відсоток алкоголіків досягає 40. Лікування алкоголізму в Україні з особистої проблеми окремих людей і сімей давно перетворилося в проблему державного масштабу. Вирішенням цієї проблеми займається “Центр здорової молоді”.

  З чого розпочати лікування алкоголізму?

  Ефективність лікування алкоголізму залежить від декількох складових. Це усвідомлена позиція пацієнта, добровільна згода, своєчасний початок, комплексний підхід, повна відмова від вживання алкоголю. В організмі алкоголіка відбувається перебудова всіх органів і систем, зазнає змін і особистість.
  Основні завдання, які вирішують в клініках лікування алкоголізму – це усунення абстинентного і постабстинентного синдрому. Перший пов’язаний з тим, що за час запою всі обмінні процеси перебудовуються, починають протікати за участю етанолу. Коли він повністю виведений з організму, починається зворотна перебудова, вельми болісна. Але подолати абстинентний синдром можна за допомогою медикаментів для корекції метаболізму.

  Значно складніше впоратися з постабстинентного синдромів (ПАС), який пов’язаний з перебудовою нервової системи. Для повної нормалізації функціонування центру задоволення і нервової системи в цілому необхідно 3-5 років, перші 3 місяці утримання протікають особливо гостро, з депресіями, різкими перепадами настрою.
  Якщо навіть лікування від алкоголізму пройшло успішно, достатньо одноразового вживання алкоголю для втрати контролю і рецидиву. Саме тому примусове лікування алкоголізму в Україні та інших країнах СНД було неефективним. Важливий усвідомлений добровільна відмова вчорашнього алкоголіка від вживання спиртного. А для цього потрібно усунути причини, які підштовхнули його на шлях алкоголізму, і створити нову систему цінностей, в якій не буде місця дурману.

  Отримати консультацію фахівця

  Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

   Підхід до лікування алкоголізму в “Центрі здорової молоді”

   Лікування алкоголізму можна пройти в “Центрі здорової молоді” (CZM). Тут лікування і реабілітація здійснюється виключно на добровільній основі, зі збереженням конфіденційності. Пацієнти проходять курс медикаментозної терапії для нормалізації функціонування всіх органів і систем. За допомогою медикаментів і апаратних процедур пригнічується фізіологічна тяга до спиртного. Вивести пацієнта із запою, усунути симптоми похмілля або абстиненції можна без його відома і згоди, але подальша реабілітація повинна здійснюватися за активного сприяння самого хворого. Тому відразу після стабілізації фізичного стану з пацієнтом розмовляє психолог, переконує в необхідності лікування.

   Перший крок до усунення психологічної залежності – згоду на проходження лікування і реабілітації. У центрі лікування алкоголізму застосовуються різні психотерапевтичні методики, для кожного пацієнта підбирають програму, здатну забезпечити найкращий результат. Психотерапія спрямована на підвищення самооцінки, навчання контролю емоцій і зняття напруги без алкоголю. Пацієнти набувають навички, які необхідні для успішної ресоціалізації (повернення в суспільство) після виписки з клініки лікування алкоголізму.

   Різновиди лікування алкоголізму

   Комплексне лікування алкоголізму направлено на тіло і душу, тільки такий підхід забезпечує успіх. Його складові:

   • детоксикація, корекція обмінних порушень;
   • психотерапія – арт-терапія (лікування творчістю), релакс-терапія (навчання методам зняття напруги), тренінги особистісного росту і міжособистісного спілкування;
   • заняття спортом і кінезіотерапія;
   • заняття з сімейним терапевтом для всієї родини алкозалежної;
   • спілкування зі священнослужителями, духовне просвітництво, формування нової системи цінностей;
   • створення груп підтримки, спілкування з волонтерами, які пройшли курс лікування алкоголізму.

   Як почати лікування алкоголізму разом з “Центром здорової молоді”

   Лікування алкоголізму в ЦЗМ починається з безкоштовної консультації, в ході якої у пацієнта створюється мотивація на проходження курсу терапії і реабілітаційної програми. Для отримання консультації достатньо зателефонувати або описати свою проблему в відправленому на електронну пошту листі. У CZM пацієнтів очікують:

   • комфортні умови і уважний тактовний персонал;
   • індивідуальний підхід, розробка персональної програми лікування та реабілітації;
   • можливість почати лікування на будь-якій стадії алкоголізму;
   • підтримка, спрямована на запобігання рецидивів і допомогу в ресоціалізації після закінчення лікування.

   Життя може бути прекрасною без алкоголю! Зроби перший крок до нового життя вже сьогодні, а “Центр здорової молоді” допоможе пройти шлях зцілення.

   Як проходить психологічна реабілітація в ЦЗМ при алкоголізмі?

   Співробітники центру основний акцент роблять саме на психологічному лікуванні алкогольної залежності. Для початку з пацієнтом проводяться мотивують бесіди, що допомагають йому вийти зі стадії заперечення, визнати свою проблему і прийняти рішення про проходження комплексного реабілітаційного курсу.

   У клініці для цих цілей практикуються такі залишають:

   • Арт-терапія – заняття творчістю, що розкривають внутрішній потенціал.
   • Кінезіотерапія – лікування алкогольної залежності за допомогою руху.
   • Індивідуальні консультації та робота з психологом.
   • Проведення сеансів сімейного системного психоаналізу.
   • Колективна психотерапія і регулярні заняття в групах взаємодопомоги.
   • Релакс-терапія – методика, яка знімає стрес, напруга і дозволяє, навчити пацієнта досягати стан розслаблення, без вживання алкогольних напоїв.
   • Тренінги міжособистісного спілкування та особистісного зростання.
   • Дуже важливий духовний зріст людини, розкриття його прихованого особистісного потенціалу, постановка нових цілей, підвищення самооцінки і віри в себе. Цьому сприяють заняття в групах взаємодопомоги, різноманітні заходи, зустрічі з волонтерами та випускниками центру, що зуміли перемогти згубну залежність і досягти певних успіхів у житті.

   Спілкування зі священнослужителями та отримання базового духовної освіти також позитивно позначаються на реабілітантами, допомагають їм вибудувати нову систему життєвих цінностей і пріоритетів.

   Специфіка роботи центру

   Лікування від алкоголю в клініці «Центр здорової молоді» принципово відрізняється від діяльності інших установ подібного профілю. Фахівці центру не обмежуються наданням медичної допомоги, такої як зняття алкогольного делірію, виведення з запою в Києві, детоксикація.

   Протягом 10 з гаком років центр успішно займається подоланням різних видів залежностей, роблячи особливий акцент на ресоціалізації та психологічній реабілітації. Такий підхід дозволяє купірувати психологічну залежність, що вкрай важливо для досягнення стабільних позитивних результатів, адже алкоголізм є захворюванням психосоматичного характеру.

   Після завершення лікувального курсу випускники мають унікальну можливість проходження навчання в школі хімічної залежності, що дозволяє здобути освіту, необхідні навички, розширити свій кругозір, утвердитися в правильних мотиваціях. Фахівці також допомагають своїм підопічним вибудувати захисні механізми, спрямовані на збереження тверезості і подолання провокуючих чинників, що підштовхують до вживання спиртних напоїв.

   До числа незаперечних переваг київської філії центру можна віднести:

   1. Суворе дотримання анонімності та політики конфіденційності.
   2. Доступні, демократичні ціни.
   3. Кваліфікований, уважний і досвідчений медичний персонал.
   4. Грамотно складену програму лікування і реабілітації колишніх алкозалежних пацієнтів.
   5. Можливість виклику фахівців на дім (якщо потрібна екстрена детоксикація, зняття алкогольного делірію).
   6. Сучасне обладнання і передові методики.
   7. Надання безкоштовних професійних консультацій в телефонному режимі.
   8. Підтримку членів сім’ї пацієнта, лікування співзалежності.

   Сам реабілітаційний центр нагадує не лікарню, а котеджне містечко, де для клієнтів створені максимально комфортні умови. Велика увага приділяється духовному зростанню, особистісному розвитку, заняттям творчістю, спортивним тренуванням.

   лікування алкоголізму Київ

   Методики лікування

   лікування алкоголізму

   У клініці для кожного пацієнта розробляється індивідуальний терапевтичний курс. При складанні програми фахівці враховують вік, стан здоров’я та психіки пацієнта, стаж алкогольної залежності. Обов’язковий етап – детоксикація, що дозволяє стабілізувати фізіологічний стан хворого, зменшити його тягу до вживання спиртних напоїв.

   За індивідуальними показаннями медики використовують медикаментозні, біологічні методи програми «Детокс». Часто перевага віддається комбінуванню декількох методик. Психологічна реабілітація передбачає індивідуальну роботу з психологом, сімейний психоаналіз, заняття в групах взаємодопомоги. Завдяки цим методикам пацієнт вчиться життю без спиртного, боротися з провокуючими факторами, стверджується в правильних мотиваціях.

   Ресоціалізація

   Ресоціалізація – завершальний етап, необхідний для профілактики рецидивів і закріплення досягнутих результатів лікування. У програму соціальної реабілітації входять заняття в групах взаємодопомоги, психологічна підтримка, допомога волонтерів та соціальних працівників.

   Можливість змінити кваліфікацію, розкрити нові таланти, знайти хорошу роботу і зайняти гідне місце в суспільстві – багато в чому знижує ризики чергового зриву у колишніх алкозалежних. Адже саме занурившись в звичне середовище, зіткнувшись з спокусами і реальними життєвими проблемами, колишнім оточенням, людина стає особливо вразлива, тим більше, що її психоемоційний стан ще не цілком стабільний.

   Дізнатися про ціни, методи лікування, записатися на прийом в будь-який зручний час можна скориставшись контактними номерами телефонів, вказаними на сайті, або оформивши заявку в режимі онлайн.

   Ліцензії та сертифікати

   Наші Ліцензії

   Школа консультантів з хімічної залежності
   Лист
   Свідоцтво
   Лист підтримки
   Сертифікат
   Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
   Сертифікат Опанасенко Людмили

   Цены на услуги лечения алкоголизма

   Наші Ціни

   • Назва послуги
    Вартість, грн.
    Тривалість
   • Консультація психолога
    Безкоштовно
    2 години
   • Комплексна реабілітація (алкоголізм)
    від 7000 грн.
    28 днів
   • Виведення із запою (клініка)
    від 2000 грн.
    1 доба
   • Виведення із запою вдома
    від 2500 грн.
    1 сеанс
   • Кодування «Потрійний блок» (клініка)
    від 7000 грн.
    1 сеанс
   • Кодуючий імплант (підшивка)
    уточнюйте
    від 1-2 діб
   • Кодування за методом «Довженка»
    від 7000 грн.
    1 доба
   • Блокада (клініка)
    від 6000 грн.
    1 сеанс
   • Амбулаторна детоксикація (клініка)
    від 1600 грн.
    1 сеанс
   • Тестування + консультація лікаря
    від 800 грн.
    1 сеанс

   Залишилися питання?

   Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

    Відповіді на поширені запитання

    запитання

    • Який метод лікування алкоголізму найефективніший?

     img

     Як і в разі будь-якого іншого захворювання, найбільш ефективним буде комплексний підхід до лікування. Це означає, що обмежуватися лише медикаментозним виведенням із запою та детоксикацією не варто, адже без зміни психологічних установок, формування нового кола спілкування і навіть зміни ставлення близьких дуже великий шанс знову стати залежним.

     Тому всім пацієнтам клініки Центру здорової молоді Україна пропонується пройти курс психологічної реабілітації, який готує їх до подальшого тверезого життя. З учасниками програми проводяться індивідуальні консультації, використовується групова терапія, фахівці клініки працюють із сім’єю залежної людини.

    • Яке найнадійніше кодування від алкоголю?

     img

     Кодування — це псевдонауковий метод, який базується на використанні плацебо. По суті — це психологічний вплив на пацієнта. Воно може бути результативним лише в разі високого ступеня навіюваності пацієнта. Також може бути використана «підшивка», що поєднує психологічний вплив і хірургічне втручання. До переваг методу можна віднести швидкість лікування, яке полягає у навіюванні страху лікарем пацієнтові.

    • Як вилікувати алкоголіка примусово?

     img

     Для примусового лікування використовується метод інтервенції: у присутності фахівців клініки близькі залежної людини висловлюють йому свою думку про необхідність лікування. Пацієнт повинен вислухати всіх без можливості виправдань. Після чого фахівець клініки використовує перевірені практикою формулювання, щоб переконати таку людину в необхідності лікування. Найкраще використовувати короткі періоди просвітління залежної людини, не варто вірити її запевненням, що вона сама в змозі все припинити.

    • Скільки тримається в організмі кодування від алкоголю?

     img

     Кодування проводиться декількома найбільш ефективними методами, серед яких можна виділити медикаментозну підшивку, гіпноз, лазерну терапію, методику Довженко. Вид і препарати для медикаментозного кодування підбираються фахівцями індивідуально, з урахуванням психологічних і фізіологічних особливостей пацієнта, тож термін дії буде різнитися в кожному конкретному випадку. Щодо надійності таких методів досі тривають суперечки, але за високої сугестивності та на початкових стадіях алкоголізму він може бути результативним.

    • Чи можна закодуватися на дому?

     img

     У принципі, це можливо, але тільки за певних умов. По-перше, виводити із запою повинен тільки кваліфікований лікар (варто пам’ятати, що перед кодуванням пацієнт не повинен вживати алкоголь мінімум два тижні), запій не має тривати понад п’ять днів. У всіх інших випадках настійно рекомендуємо пройти повноцінний курс реабілітації у стаціонарних умовах. Тільки комплексний підхід до лікування здатний дати довгострокові результати та справді змінити психологічні основи особистості залежної людини.

    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту