Лiкування алкоголiзму в Києві

примусове лікування алкоголізму київ

Чи можна повністю вилікувати алкогольну залежність? Чи реально закодуватися і назавжди позбутися алкоголізму? Чому лікування не допомагає? Такі запитання часто ставлять люди, які зіткнулися з проблемою зловживання алкоголем у своїй родині. Щоб відповісти на них, необхідно розуміти, що мається на увазі під виразом “лікування алкоголізму”. У м. Київ сьогодні безліч клінік надають послуги лікування залежностей, зокрема й алкогольної, як однієї з найпоширеніших. Якщо звертаючись по допомогу в медичний центр, ви провели одну або кілька процедур, наприклад, детоксикацію від алкоголю, не можна вважати це лікуванням. Адже воно передбачає комплекс медичних процедур і методів психологічної корекції. Їх проводять поетапно протягом кількох місяців.

У Центрі здорової молоді Україна ми поєднуємо медичні методи з допомогою для адаптації в суспільстві, розвитку здібностей і талантів. Ми вважаємо це важливою частиною лікування залежності, адже часто наші підопічні не отримують підтримки або не відчувають її в сім’ї, у своєму звичному оточенні.

Основні причини алкоголізму

У кожному окремому випадку причина, через яку розвивається залежність від спиртного, своя. Це можуть бути:

 • генетична схильність, коли хтось із батьків страждав на алкоголізм;
 • стрес і психологічні проблеми. Часто замість пошуку вирішення проблеми людина намагається “заглушити” дискомфорт від неї алкоголем;
 • соціально-культурний вплив. Середовище, в якому перебуває людина, також може впливати на її сприйняття алкогольних напоїв. Позитивне ставлення до спиртного батьків, постійні пропозиції випити від друзів, колег – усе це може стати причиною алкоголізму, якщо людині важко протистояти чужій думці;
 • доступність алкоголю. Різноманітність алкогольної продукції та її вартість сьогодні дають змогу повнолітній людині без будь-яких проблем купити “пляшечку пива після робочого дня” або “чекушку для апетиту”. І всупереч популярній думці про те, що пиво – це легкий алкоголь, воно також може викликати алкогольну залежність;
 • хибне уявлення про причини алкоголізму. Часто люди стають залежними від випивки, бо вважають, що від “стопочки на свята” нічого поганого не трапиться. Хоча регулярність і є один з основних чинників, який сприяє розвитку залежності.

Усі перелічені причини можуть спостерігатися як окремо, так і в комплексі, посилювати одна одну, ускладнюючи тим самим лікування від алкоголізму. У Києві Центр здорової молоді за роки роботи прийняв і допоміг сотням людей, які не могли позбутися пристрасті до спиртного з різних причин. Їхній досвід показує, що якою б вона не була, шанс на одужання є у кожного.

причини алкоголізму
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Статистика алкозалежних в Україні

  Соціологічне дослідження групи “Рейтинг” 2021 року показало, що спиртні напої вживають 66% жителів України. Із них 1% п’ють щодня, 7% – кілька разів на тиждень, 26% випивають кілька разів на місяць, третина учасників опитування п’ють алкоголь рідше, ніж один раз на місяць. Водночас зовсім не вживають спиртне 32% опитаних.
  Як бачимо, більшість українців ставляться до алкоголю досить лояльно, тож не дивно, що алкоголізм та його лікування в м. Київ та інших міста країни залишаються в ТОПі актуальних проблем.

  лікування алкоголізму Київ

  Як переконати алкоголіка лікуватися?

  Примусове лікування від алкоголізму в Києві проводиться досить часто. Але його ефективність набагато вища, коли алкоголік усвідомлює факт хвороби і добровільно погоджується на лікування. У такому разі йому легше впоратися з фізичним і психологічним дискомфортом від відсутності алкоголю.

  Звичайно, переконати залежну людину в необхідності пройти лікування непросто в більшості випадків. Ось кілька способів, які можуть допомогти:

  1. Продемонструйте свою турботу і підтримку, покажіть, що ви на боці хворого і завжди готові допомогти.
  2. Аргументовано, чесно і відкрито розмовляйте про вплив алкогольної залежності на здоров’я, стосунки, роботу та інші аспекти життя.
  3. Запропонуйте алкоголіку консультацію фахівця, наприклад, нарколога або психотерапевта, які допоможуть підтвердити ваші доводи.
  4. Запропонуйте пройти лікування разом. Це може знизити рівень опору, оскільки людина відчуватиме підтримку.
  5. Підключайте до розмови всіх близьких людей алкоголіка. Групова підтримка може стати для нього хорошою основою для рішення лікуватися.
  6. Наведіть алкоголіку приклади людей, які успішно подолали залежність і змогли змінити своє життя. Для такої бесіди ви можете звернутися до Центру здорової молоді
  7. України, оскільки ми приділяємо багато уваги саме таким зустрічам.
  8. Спробуйте зрозуміти, які емоції алкоголіка викликають у нього бажання випити. Допоможіть йому знайти способи справлятися з ними без спиртного.
  9. Не використовуйте погрози, шантаж як аргументи. Це навпаки посилює опір і працює проти вас.

  Також важливо розуміти, що боротьба з алкогольною залежністю потребує часу. Адже хвороба не розвивається за один день. Тому одужати за пару-трійку днів теж не вийде.

  Методи лікування алкоголізму

  Під час складання плану лікування лікар-нарколог орієнтується на індивідуальні особливості стану пацієнта, розвитку хвороби та ступінь залежності. Лікувати алкоголізм (Київ) навмання і сподіватися, що це дасть результат не варто. Уявна економія коштів за підсумком обходиться набагато дорожче, ніж добре спланована реабілітація.

  Методи, які використовують для лікування алкоголізму, поділяють на дві основні групи:

  • Медикаментозні. Лікарські препарати використовують для полегшення симптомів абстинентного синдрому, які виникають під час припинення вживання алкоголю, для прискореного виведення з організму продуктів інтоксикації, кодування тощо.
  • Психотерапевтичні. Індивідуальні та групові сесії психотерапії допомагають виявити причини алкогольної залежності та усунути їх. Це також різні реабілітаційні програми, які передбачають комплекс методів.

  Крім зазначених способів лікування, для успішного результату дуже важливими є підтримка сім’ї та друзів на кожному етапі, особливо після закінчення реабілітації, коли людині потрібно заново адаптуватися в суспільстві.

  Сприяє остаточному одужанню й участь у групах самодопомоги, таких як “Анонімні алкоголіки”.

  У будь-якому разі для того, щоб обрати найефективніший план лікування, потрібно звертатися по допомогу до фахівців. “Тестування” методів тільки затягує час і не дає довготривалої і тим більше остаточної відмови від спиртного. Лікування алкоголізму без відома хворого (Київ) за допомогою народних засобів (додавання в їжу трав’яних сумішей), пігулок тощо небезпечне не тільки для його здоров’я, а іноді й життя.

  Лікувати алкоголізм Київ

  Етапи лікування алкогольної залежності

  лікування алкоголізму

  Екстрені заходи в разі алкогольної інтоксикації медики проводять негайно. Лікування алкоголізму (Київ) – процес, що складається з декількох етапів і потребує підготовки. Насамперед, щоб уникнути ускладнень, лікарі уважно оцінюють стан пацієнта.

  Перший етап. Діагностика необхідна для того, щоб визначити можливі ризики, виявити супутні алкоголізму захворювання і залежно від цього призначити найефективніший метод лікування.

  Другий етап. Якщо пацієнт не в змозі самостійно утриматися від вживання алкоголю перед початком лікування, проводиться детоксикація за допомогою медичних препаратів. Це важливий етап очищення організму.

  Третій етап. У людей, які страждають на алкоголізм, часто діагностуються психологічні та психіатричні проблеми: депресія, тривожність тощо. Щоб вони не посилювали залежність, необхідно займатися і їхнім лікуванням теж.

  Четвертий етап. Психотерапія допомагає розібратися в причинах алкоголізму, змінити погляди, пріоритети. Зустрічі з психологами, психотерапевтами проводяться індивідуально і в групах.

  П’ятий етап. Реабілітаційні програми допомагають пацієнтам змінити спосіб життя, виробити нові звички, які необхідні для здорового життя без алкоголю.

  Шостий етап. Соціалізація. Після того, як лікування алкогольної залежності (Київ) закінчується, людині необхідно розібратися з життєвими обставинами, які були поставлені на паузу під час хвороби. Тому для колишнього алкоголіка це теж складний період. Йому вкрай важлива підтримка, щоб стати на шлях повного одужання.

  Лікування від алкоголю вдома

  Лікування алкоголізму вдома може бути небезпечним для людей із сильною залежністю від випивки. Фізичні та психологічні симптоми відміни вимагають медичного спостереження.

  У деяких випадках, коли залежність тільки формується, лікування алкоголізму вдома можливе. Але лише за умови проведення консультації з лікарем-наркологом, який оцінить ступінь хвороби, рівень безпечності та ефективності лікування в домашніх умовах, надасть рекомендації.

  Також за такого методу лікування велика відповідальність покладається на сім’ю, друзів алкоголіка. Їхнє головне завдання – забезпечувати підтримку і максимально захистити хворого від друзів-пияків.

  Обираючи такі умови і методи, необхідно розуміти, що алкоголізм – хвороба, яка складно піддається лікуванню і вимагає великих зусиль і мотивації від самого залежного. Тому боротьба з нею під контролем лікарів ефективніша, ніж удома.

  У м. Київ лікування алкоголізму в стаціонарних умовах проводиться в багатьох клініках. Але результативність залежить не тільки від застосовуваних методів, а й від того, наскільки комфортно людина почувається під час лікування і реабілітації.

  Київ лікування алкоголізму

  Лікування алкоголізму в клініці

  Лікування алкоголізму в клініці

  Чому лікування алкоголізму (Київ) у стаціонарі є більш ефективним? Розглянемо по порядку:

  1. Часто алкоголікам необхідна медична детоксикація. Важливо, щоб вона проходила під медичним наглядом. Абстинентний синдром може бути вкрай важким.
  2. У клініці лікарі мають можливість провести обстеження пацієнта більш детально. А значить і розробити найбільш ефективний план лікування алкоголізму. Стаціонар у м. Київ ЦЗМ – це медичний центр, оснащений сучасним обладнанням, що теж значно розширює можливості медиків.
  3. Підтримка медичного персоналу та волонтерів. Перебуваючи в клініці, пацієнти можуть звернутися по допомогу в будь-який час, як по медичну, так і моральну.

  Таким чином лікування в умовах клініки забезпечує не лише більш широкий спектр медичних послуг, а й кращий рівень догляду та підтримки, що може бути критично важливим для успішного одужання.

  Лікування алкоголізму в "ЦЗМ Україна"

  Ми створили наш центр понад 10 років тому і весь цей час активно розвиваємося, співпрацюємо з провідними фахівцями в галузі боротьби із залежностями, стежимо за розвитком сучасних методів лікування алкоголізму. У м. Київ безліч клінік, але сьогодні з упевненістю можемо заявити, що “ЦЗМ Україна” – це насамперед місце, де реально допомагають. Наша команда професіоналів береться за найскладніші випадки хвороби. І що найголовніше – досягає високих результатів.

  Щодня своєю роботою ми доводимо, що реабілітаційний центр для алкоголіків (Київ) може бути не просто лікарнею, а сучасним простором, де молоді люди знаходять друзів, захоплення і часто сенс життя. Щира підтримка і бажання допомогти – не менш важлива частина лікувального процесу. Адже завоювати довіру в алкоголіка, переконати його повірити в можливість кращого життя дуже непросто. Для нього клініка і необхідність лікування алкоголізму, хоч це Київ чи будь-яке інше місто, – це обмеження свободи і бажань. Подолати цей опір допомагає розуміння почуттів і емоцій хворого. Найкраще з цим справляються люди, які вже пройшли цей складний шлях. Наші волонтери готові зустрітися для бесіди з хворим і з його рідними, щоб допомогти. “ЦМЗ Україна” – це команда однодумців, яка завжди націлена на пошук рішення в найскладніших ситуаціях.

  реабілітаційний центр для алкоголіків Київ

  Вартість лікування від алкоголізму - ціна в Києві

  лікування від алкоголізму ціна Київ

  Говорити про те, в яку суму обійдеться лікування від алкоголізму в м. Київ, гарантувати, що ціна не перевищить певний поріг, можна тільки після консультації з лікарем і огляду пацієнта. Оцінка вартості процедур у прайсі для розуміння загальної цінової політики представлена нижче. Але які з них будуть необхідні в кожному індивідуальному випадку сказати без призначення плану лікування неможливо.

  Загалом лікування алкоголізму в Києві та ціни на нього в клініках столиці залежать від умов, які пропонуються пацієнту. Але кількість тих, хто одужав, – це головний показник хорошої роботи будь-якого медичного центру.

  Відгуки тих, хто пройшов лікування від алкоголю

  У “Центрі здорової молоді Україна”, який має філії не тільки в Україні, а й за кордоном, пройшли лікування вже тисячі людей. Багато з них приходять до нас у гості, щоб підтримати тих, хто ще тільки лікується, зустрітися зі співробітниками, які допомогли їм змінити життя, розповісти про свої успіхи. Атмосфера дружньої підтримки – це те, чим ЦЗМ відрізняється від інших центрів. Але найкраще про це, про те, як проходить лікування алкоголізму, розкажуть відгуки наших пацієнтів. Їх можна прочитати тут.

  лікування алкоголізму відгуки
  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Цены на услуги лечения алкоголизма

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабілітація (алкоголізм)
   від 7000 грн.
   28 днів
  • Виведення із запою (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  • Виведення із запою вдома
   від 2500 грн.
   1 сеанс
  • Кодування «Потрійний блок» (клініка)
   від 7000 грн.
   1 сеанс
  • Кодуючий імплант (підшивка)
   уточнюйте
   від 1-2 діб
  • Кодування за методом «Довженка»
   від 7000 грн.
   1 доба
  • Блокада (клініка)
   від 6000 грн.
   1 сеанс
  • Амбулаторна детоксикація (клініка)
   від 1600 грн.
   1 сеанс
  • Тестування + консультація лікаря
   від 800 грн.
   1 сеанс
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Як вибрати клініку для лікування алкоголізму?

    img

    Одужання – головна мета звернення пацієнта до клініки. Тому статистика успішних результатів – основний критерій, яким потрібно керуватися. Центри лікування алкоголізму в Києві надають різні комплекси послуг. Які з них необхідні у вашому випадку, може визначити тільки лікар.

   • Чи можна повторно проходити лікування?

    img

    Допомога алкозалежним у м. Київ та в інших наших філіях надається незалежно від того, чи проходили вони вже лікування, на якій стадії перебуває залежність тощо. У кожному випадку хвороби складається індивідуальний план лікування.

   • Чи можливе кодування без подальшого лікування?

    img

    Проведення такої процедури як кодування може бути самостійним. У такому разі необхідно враховувати, що після завершення терміну кодування хворий може знову повернутися до алкоголю. Це пов’язано з тим, що психологічний потяг до спиртного у нього залишається.

   • Яка гарантія одужання?

    img

    Успіх лікування багато в чому залежить від мотивації самого пацієнта і його готовності до боротьби з нею, правильно призначеного плану і суворого дотримання рекомендацій лікарів.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту