Детоксикація від наркотиків у Києві

детоксикація

Така процедура, як детоксикація, призначена для зняття абстинентного синдрому, відновлення стану людини в разі передозування наркотиками або алкоголем, а також для початку лікування від залежності. Під час цієї процедури з організму виводяться шкідливі речовини, продукти розпаду наркотичних сполук. У 2023 році детоксикація від наркотиків у м. Київ проводиться в багатьох клініках. А в Центрі здорової молоді ви також можете безоплатно отримати детальну консультацію про спосіб проведення зазначеної процедури.

Якщо коротко, детоксикація від наркотиків передбачає введення в кров лікарських препаратів, які прискорюють виведення токсинів, та вітамінів, що сприяють підтримці організму.

Детоксикація наркозалежних – це перший етап, з якого починається лікування наркотичної залежності. Тому помилково вважати, що ця процедура звільнить пацієнта від проблем із наркотиками. І абсолютно точно не варто вимагати від наркомана кинути, сподіваючись, що він у змозі самостійно припинити вживання наркотиків. Саме через цю хибну думку дуже багато людей не можуть подолати залежність роками, оскільки обмежуються лише детоксикацією.

Як проходить процес детоксикації від наркотиків

Головна мета детоксикації – допомогти організму пережити отруєння наркотиками, зняти симптоми абстиненції. Вони можуть бути різного ступеня тяжкості. А за наявності проблем зі здоров’ям, загострити їх і в деяких випадках спричинити смерть людини. Тому так важливо, щоб детоксикація наркоманів проходила під наглядом медиків. Після введення препаратів лікар-нарколог стежить за життєво важливими показниками. Такими як тиск, ритм пульсу, температура тіла тощо.

Сьогодні існують різні методи детоксикації. Який із них обрати в кожному конкретному випадку, визначає лікар. Водночас він орієнтується на стан хворого, чи є в нього поряд із наркоманією інші хвороби, який ступінь залежності тощо.

Найпоширеніші методи:

 1. Ентеросорбція. За допомогою цієї процедури виводять шкідливі речовини з травної системи. Проводиться з використанням сорбентів і клізм.
 2. Апаратна екстракорпоральна детоксикація. Це складніший метод, для якого необхідне спеціальне обладнання. Він дає змогу проводити гемодіаліз (очищення крові не через нирки, а через штучний фільтр), плазмаферез (очищення організму від наркотиків на мембранному рівні завдяки відокремленню еритроцитів і плазми, що містить шкідливі речовини), гемосорбцію (очищення крові за допомогою сорбентів).
 3. Крапельне введення медикаментозних препаратів. Поступове введення в організм медикаментів, а також вітамінних і загальнозміцнювальних комплексів. За допомогою такої процедури здійснюється, наприклад, детоксикація амфетаміну.
 4. Ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УШОД). Це одна з найбільш поширених процедур, оскільки дає змогу максимально швидко привести організм у норму. Пацієнта занурюють у медикаментозний сон і вводять препарати у великих дозах.

Детоксикація організму при наркоманії також передбачає збалансоване харчування, прийом седативних, вітамінних препаратів і після проведення основних процедур. Це дає змогу організму відновити сили, привести в норму роботу всіх органів і психіки.

Потрібно обов’язково враховувати, що детоксикація (Київ) має і протипоказання. Серед них:

 • захворювання серця, печінки, нирок;
 • епілептична хвороба і супутні їй;
 • психічні розлади;
 • вагітність і грудне вигодовування;
 • критичний стан пацієнта, за якого необхідні реанімаційні заходи.

У будь-якому разі перед очищенням організму обов’язковим є огляд лікарем-наркологом, який оцінить стан пацієнта і складе план дій.

детоксикация от наркотиков
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Де краще проходити детоксикацію

  Одним із найпопулярніших запитань, які виникають у людей, що зіткнулися з наркоманією та звернулися до Центру здорової молоді є таке: “Чи проводиться детоксикація від наркотиків у домашніх умовах?”. Виникає воно зі зрозумілих причин – через острах розголосу неприємної ситуації, осуд з боку оточення, високу вартість послуг у стаціонарі тощо. І хоча клініки сьогодні здебільшого гарантують анонімність, детоксикація вдома для багатьох залишається більш прийнятним варіантом. Вибираючи його, потрібно врахувати головну умову – проводиться процедура обов’язково під наглядом нарколога або медсестри.

  При порівнянні переваг очищення організму в клініці та у пацієнта вдома, потрібно зазначити, що в стаціонарних умовах медики мають значно більше інструментів для зняття симптомів абстинентного синдрому і приведення організму в норму. Загалом детоксикація наркомана – це комплекс заходів, результативність якого легше контролювати в клініці.

  І якщо необхідна детоксикація, а її ціна в медцентрі здається дуже високою, зважайте на те, що ефективність цієї послуги вдома значно нижча. Це означає, що необхідність у проведенні процедури може виникнути знову, і в підсумку витрати на неї будуть більшими, ніж у разі звернення до медустанови.

  детоксикація київ

  Цена на детоксикацию от наркотиков

  детоксикація від наркотиків ціна

  Обрати детокс-центр у м. Києві – непросте завдання. Сьогодні дуже багато клінік займаються лікуванням наркоманії, але вкрай складно визначити за першим враженням, яка з них найкраща. У Центрі здорової молоді ми пропонуємо можливість попередньо дізнатися всі деталі про лікування наркоманії. Консультація триває дві години і надається безкоштовно. Мінімальна вартість детоксикації в клініці ─ від 2000 грн на добу. Тривалість перебування пацієнта в стаціонарі залежить від його стану.

  Якщо вас цікавить детоксикація в м. Київ, ціна цієї процедури в ЦЗМ є найбільш демократичною. Наша місія ─ допомогти всім, хто опинився у скрутній ситуації через наркотики. Детоксикація при наркоманії ─ це перший крок до здорового життя.

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги детоксикації

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Амбулаторна детоксикація (клініка)
   від 1600 грн.
   1 сеанс
  • Тестування + консультація лікаря
   від 800 грн.
   1 сеанс
  • Детоксикація від наркотиків (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Коли необхідна детоксикація?

    img

    Процедуру проводять у випадках інтоксикації наркотичними речовинами, перед початком психологічної реабілітації.

   • Чи є протипоказання для проведення детоксикації?

    img

    Так. Навіть, якщо ви думаєте, що у вас немає захворювань, медичний огляд є обов’язковим. Лікар повинен оцінити стан хворого та врахувати його проблеми зі здоров’ям під час призначення певних препаратів.

   • Чи можна зробити детоксикацію без лікування від залежності?

    img

    Так, у ЦЗМ цю процедуру проводять як індивідуально, так і під час комплексного лікування наркоманії. Позбутися залежності шляхом виведення наркотиків з організму не можна. Необхідна психологічна реабілітація.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту