Кодування від алкоголю в Києві

Кодування від алкоголю Київ

Лікування алкоголізму дуже важливо починати зі згоди хворого. Друга обов’язкова умова – адекватний стан пацієнта. Це зумовлено тим, що алкоголь і препарати, які використовуються для хімічної блокади, несумісні. Тому ймовірність важкої інтоксикації дуже висока. Кодування від алкоголю в м. Київ користується популярністю, оскільки свідомо відмовитися від вживання алкоголю, маючи залежність, можуть далеко не всі.

Закодуватися від алкоголю (Київ), перебуваючи в нетверезому стані, не можна. Перед процедурою теж необхідне утримання від спиртного протягом мінімум трьох днів. Якщо людина пішла в запій, насамперед лікарі обов’язково проводять детоксикацію організму: виводять алкоголь, токсини з крові. Після кодування на алкоголіка чекає велика психологічна робота над собою.

Нижче ми розкажемо більш детально, що таке кодування від алкоголю.

Які методи кодування від алкоголізму використовують

Методи, за допомогою яких проводять кодування від алкоголізму в м. Київ, поділяють на три основні групи:

 • медикаментозні;
 • апаратні;
 • психотерапевтичні.

Кодування від алкоголізму (Київ) з використанням медичних препаратів вважається найрадикальнішим. Воно може проводитися внутрішньовенно і внутрішньом’язово. Після процедури пацієнта попереджають, що під час вживання алкоголю в нього можуть виникнути дуже важкі наслідки. Якщо він все ж наважується це перевірити, його самопочуття погіршується настільки сильно, що одна думка про спиртне викликає огиду. Досягається такий ефект завдяки тому, що препарати абсолютно несумісні зі спиртним і можуть призвести навіть до летального результату. До того ж, під час імплантації ампули з ліками наслідки вживання спиртного відчуваються набагато гірше.

Також алкогольне кодування проводиться за допомогою обладнання: лазера або електростимуляції. Під час такого способу лікарі впливають на ділянки головного мозку пацієнта таким чином, що він уже не відчуває задоволення після вживання алкоголю.

Один із найбільш відомих і популярних методів психотерапевтичного кодування винайшов ще 1984 року Олександр Довженко. До 2023 року його метод зазнав різних удосконалень, але заснований на гіпнозі, під час якого у пацієнта формується негативне ставлення до спиртного. Також наркологи використовують методи Рожнова та Еріксона.

За допомогою якого методу проводити кодування від алкоголізму (Київ), ціна процедури: все це визначається індивідуально під час візиту до лікаря, оскільки значною мірою залежить від стану залежного.

Лікар використовує ті методи кодування від алкоголізму, які будуть найефективнішими саме в конкретному випадку захворювання. Для цього він збирає анамнез і враховує всі нюанси стану пацієнта.

Якщо вам необхідна консультація про методи кодування, ви можете отримати її безкоштовно в Центрі здорової молоді.

кодування від алкоголізму Київ ціна
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Підготовка до кодування: що потрібно знати

  Як уже зазначалося вище, щоб закодувати від алкоголю залежну людину, вона мусить дати свою згоду на це і не пити спиртних напоїв протягом 3-х, а краще 10-ти днів. Перед процедурою з крові необхідно вивести продукти розпаду етилового спирту, та й загалом людина має бути в нормальному фізичному стані.

  Обираючи, де можна закодуватися від алкоголізму, зверніть увагу не тільки на вартість послуги, а й на те, які методи використовує клініка, які в неї відгуки.

  У м. Київ кодування від алкоголізму успішно проводиться в Центрі здорової молоді фахівцями високої кваліфікації. Для ефективної боротьби із залежностями, зокрема й від алкоголю, ми об’єднали у своїй команді найкращих професіоналів галузі.

  Щоб кодування (Київ) мало результат, враховуйте особливості кожного методу. Наприклад, апаратне кодування недостатньо ефективне за багаторічного стажу алкоголізму, часто його використовують як допоміжний інструмент; медикаментозне – дає результат на певний час (до п’яти років), психотерапевтичні методи дають змогу досягти найвищих результатів, аж до відмови від спиртного назавжди.

  кодування Київ

  Етапи кодування алкогольної залежності

  кодування від алкогольної залежності Київ

  Якщо розділити процес кодування на етапи, то їх буде три:

  1. Підготовка до процедури. Утримання від вживання спиртного протягом 3-10 днів. За необхідності детоксикація.
  2. Повне обстеження організму. Щоб уникнути ускладнень, медики повинні володіти інформацією про стан пацієнта, оскільки він може не знати про свої захворювання.
  3. Кодування від алкоголю (Київ). Якщо під час обстеження жодних протипоказань не виявлено, можна переходити до проведення процедури.

  Дуже важливо пам’ятати, що кодування від алкогольної залежності в м. Київ та в інших містах України – це серйозна медична процедура, і готуватися до неї необхідно сумлінно.

  Якщо ви хочете дізнатися більше подробиць про те, як відбувається кодування від алкоголізму, можете звернутися до ЦЗМ за телефоном або ж записатися на консультацію в центрі.

  Вартість кодування від алкоголізму в Києві

  Головне, що необхідно розуміти, готуючись до процедури, полягає в тому, що кодування не є лікуванням алкоголізму. Це лише один з інструментів, який допомагає позбутися алкогольної залежності. Але у випадках, коли людина не може самостійно припинити вживання спиртного, це дуже дієвий спосіб. Якщо ви підбираєте кодування від алкоголізму в м. Київ, ціни на цю процедуру в ЦЗМ різні, це залежить від методики, в середньому їхній рівень від 7 тисяч грн.

  Як проходить кодування від алкоголю (Київ) і чому така ціна, можна дізнатися на консультації в нарколога: він детально розповість про те, які препарати і методики краще застосовувати у вашому випадку. Назвати точну вартість послуги без зустрічі з пацієнтом складно, оскільки лікар не може оцінити стан хворого і, відповідно, призначити необхідні процедури. Кодування – це комплекс послуг, з їхньої вартості і формується остаточна ціна.

  Щоб кодування від алкоголю в м. Київ і його ціна виправдали ваші очікування, звертайтеся за консультацією в ЦЗМ. Це дасть вам повне уявлення про процедуру і ви зможете оцінити співвідношення “ціна/якість”.

  кодування від алкоголю

  Відгуки про кодування в ЦЗМ

  кодування від алкоголізму Київ

  Сергій, 26 років: “Якщо чесно, я не дуже вірив, що кодування спрацює і я припиню пити. Але виявилося, що це реально. Не вживаю вже 5 років. Зайнявся спортом. Хлопці в ЦЗМ дуже доброзичливі і я взагалі не відчував осуду, коли прийшов туди вперше. Це найкращий центр кодування від алкоголізму в місті Київ! Дякую!”

  Олексій, 35 років: “Коли шукав, де можна закодуватися від алкоголю, дізнався про Центр здорової молоді. Мені його порадили знайомі, які вже пройшли в ньому лікування. Тому я довго не роздумував. Зараз життя повністю змінилося, раніше були суцільні гульки. Тепер у мене вже є сім’я, дитина. З’явилися нові цілі в житті. Хочу розвинути свій бізнес. Якщо думаєте, що кодування від алкоголізму – це просто викачування грошей, або що ціна дуже висока, хочу сказати, це реально спосіб кинути пити, а щодо ціни треба дізнаватися в клініці, є різні варіанти. Дякую ЦЗМ, що реально рятуєте людей!”

  Марина: “Те, що я не можу без вина, я зрозуміла не відразу. Мені здавалося, що нічого страшного не станеться від того, що я вип’ю. Але коли це увійшло у звичку, я вже не могла працювати, не випивши слабоалкоголку. У підсумку залишилася без роботи через це. Звісно, подружки втішали і підтримували, але ці посиденьки зазвичай закінчувалися пияцтвом. Центр здорової молоді знайшла моя сестра, коли шукала, де проводять кодування від алкоголізму в Києві, читала відгуки. Я дуже рада, що прийшла саме сюди. Я боялася повчань, приниження, але цього всього не було. Було видно, що всі щиро хочуть допомогти. Дуже вдячна за те, що повернули мене до нормального життя. Дякую!”

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги кодування від алкоголізму

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабілітація (алкоголізм)
   від 7000 грн.
   28 днів
  • Кодування “Потрійний блок” (клініка)
   від 7000 грн.
   1 сеанс
  • Кодувальний імплант (підшивка)
   уточнюйте
   від 1-2 діб
  • Кодування за методом “Довженко”
   від 7000 грн.
   1 доба
  • Блокада (клініка)
   від 6000 грн.
   1 сеанс
  • Амбулаторна детоксикація (клініка)
   від 1600 грн.
   1 сеанс
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Які є протипоказання для кодування?

    img

    Процедура має досить багато протипоказань до проведення. Тому перед нею проводиться ретельне обстеження пацієнта. Серед найпоширеніших:

    • нестабільний стан психіки, спроби суїциду в минулому;
    • епілепсія;
    • захворювання печінки;
    • проблеми кровообігу в головному мозку;
    • злоякісні утворення;
    • глаукома та інші.
   • Як зрозуміти, який метод кодування мені підходить?

    img

    Визначити, який метод кодування буде найбільш ефективним, може тільки лікар-нарколог. Він вивчає історію хвороби і на основі отриманої інформації робить висновок. Тому, щоб не втрачати зайві час і гроші, краще одразу звертатися до лікаря.

   • На який термін розраховане кодування?

    img

    Кожен метод кодування має свої терміни. Дізнатися про це детальніше можна в розділі “Підготовка до кодування”.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту