Лікування жіночого алкоголізму в Києві

Комплексне лікування жіночого алкоголізму відрізняється від методів відновлення здоров’я для чоловіків. Причини: особливості фізіології, психологічне сприйняття проблеми, швидке звикання. Фахівці «Центру здорової молоді України» розробили кілька базових програм щодо позбавлення від цієї залежності. Точне діагностування необхідно для підвищення ефективності періоду одужання та реабілітації.

Симптоми алкогольної залежності

На відміну від протікання хвороби у чоловіків, ознаки у жінок менш виражені. Спостерігається загальне зниження фізичної активності, розпадаються або погіршуються соціальні зв’язки з рідними, знайомими. Однак причини можуть бути викликані і загальним психологічним станом.

Самостійні спроби діагностування, як і лікування жіночого алкоголізму народними засобами, мають згубні наслідки. Вихід – професійна консультація у фахівців.

Етапи діагностування:

 1. Бесіда з хворою. Складається психологічний портрет, виявляються можливі причини появи шкідливої ​​звички.
 2. Оцінка оточення. Враховують думки друзів, родичів, особливості соціального оточення вдома і на роботі.
 3. Обстеження у нарколога.
 4. Аналізи. Необхідні для формування загального стану організму.
 5. Постановка остаточного діагнозу.

За результатами призначається лікування жіночого алкоголізму в клініці в Києві або дистанційне позбавлення від шкідливої ​​звички. В останньому випадку велику частину процедур хвора виконує самостійно, але під контролем лікаря. Обов’язкові відвідування лікаря для оцінки та перевірки поточного стану.

Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Етапи лікування жіночого алкоголізму в Києві

  Особливість програм «Центру здорової молоді України» – комплексний підхід. Він поєднує медикаментозну терапію, аналіз психологічного стану, додаткові заходи: масаж, акупунктура. Важливо пробудити в хворій бажання припинити подальше вживання алкоголю. Правильний настрій і підтримка – перші кроки до одужання.

  Опис загальної програми відновлення здоров’я:

  1. Детоксикація організму. Необхідно вивести залишки метаболітів з печінки. Для цього призначається інфузійна терапія. Для очищення крові необхідний плазмаферез, гемодіаліз. Період триває 5-10 днів.
  2. Усунення «алкогольної ломки» (абстиненції). Необхідно виключити з метаболічних процесів організму етиловий спирт. Усунення абстиненції поєднують із загальною детоксикацією.
  3. Основний етап. Це комплекс терапевтичних процедур, мета яких – зниження фізичної потреби в алкоголі. Спостерігається часткове відновлення організму, але основна частина відбувається під час реабілітаційного періоду.
  4. Психологічний стан. Внутрішня мотивація повинна підтримуватися оточенням. Крім уваги родичів і друзів, рекомендується взяти участь в довгострокових курсах: групи взаємодопомоги, сімейний системний психоаналіз, гештальт-терапія.

  Це найбільш ефективна програма комплексного лікування жіночого алкоголізму в Україні, так як вона усуває не наслідки, а причини залежності. Психосоматика може бути індивідуальною, тому для конкретного випадку фахівці вибирають найбільш дієві способи і процедури.

  Особливості реабілітаційного періоду

  Головна небезпека після проходження комплексного курсу полягає в ймовірності зриву і ще більш тривалого рецидиву. Причина – зайва самовпевненість пацієнтки, недооцінка ризиків вживання алкоголю навіть у мінімальних дозах. Вихід – повноцінна реабілітація, відновлення психологічного і фізичного стану.

  Методи підтримки:

  1. Терапія. Завдання – заповнити час, який раніше займала залежність. Можна зайнятися арт-терапією, записатися на релакс-процедури.
  2. Спортивні програми. Оптимальний варіант для відновлення. Крім фізичних навантажень, що поліпшують метаболізм, розширюється коло спілкування, спрощується соціалізація.
  3. Психотерапія. Розроблено курси за участю родичів, друзів. Завдання – змінити думку про колишню залежну в близькому оточенні.
  4. Участь у волонтерських групах як один із способів ресоціалізації.

  Це найважливіший період для жінки, яка перемогла залежність. Необхідно відновити інтерес до активного соціального та особистого життя, стимулювати розвиток кар’єри, творчості. Нерідко учасники реабілітаційних програм стають активними діячами волонтерських рухів, допомагають людям зі схожими проблемами.

  Один із способів перевірки ефективності лікування жіночого алкоголізму – відгуки колишніх пацієнтів «Центру здорової молоді України». Але це не головне, наше завдання – допомогти людям позбутися від шкідливої, а в деяких випадках і смертельно небезпечної звички.

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту