Реабілітаційний центр в Одесі – лікування залежностей

Реабілітаційний центр в Одесі здійснює лікування алкогольної, наркотичної, ігрової залежності з подальшою реабілітацією. Співзалежних члени сімей пацієнтів також можуть отримати кваліфіковану допомогу і пройти курс психотерапії в Одеському CZM.

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЛІКУВАННЯ В CZM ОДЕСИ

Лікування і реабілітація в Одеському «Центрі здорової молоді» проводяться із застосуванням сучасних методик. Здійснюється комплексний підхід, поєднання медикаментозної, апаратної терапії і психотерапії забезпечує найкращий ефект. Для кожного розробляється оптимальна програма. Реабілітація починається з усвідомлення пацієнтом проблеми і добровільного прийняття рішення про проходження терапії. Цьому сприяють мотиваційні консультації психологів.

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ОДЕСІ

Лікування наркоманії, як правило, починається з детоксикаційних процедур, зняття абстинентного синдрому. Після курсу, спрямованого на подолання фізичної залежності від наркотиків, пацієнт проходить в реабілітаційному центрі CZM програму подальшої реабілітації. Лікування наркоманії в Одесі на увазі:

 

  • виявлення і усунення проблем, які підштовхнули людину до вживання наркотиків;
  • формування мотивації до здорового способу життя;
  • формування нової системи цінностей і кола спілкування;
  • навчання навичкам життя в суспільстві, адекватним моделям поведінки в сім’ї.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ОДЕСІ

Лікування алкоголізму найбільш ефективно, якщо розпочато на ранній стадії, а й у пацієнтів із запущеними формами захворювання є шанс. Програма реабілітації розробляється в індивідуальному порядку з урахуванням стажу алкоголізму, особливостей особистості, проблем, які спровокували захоплення алкоголем. Сучасні детоксикаційні процедури та інші методи медикаментозної терапії забезпечують максимально безболісне зняття абстинентного синдрому.

Але основна складова лікування алкоголізму в Одесі – подальша психологічна реабілітація та ресоціалізація. Цьому сприяють бесіди з психологами, психотерапевтами, представниками церкви, волонтерами, які подолали залежність. У пацієнта формують правильні моделі мислення і поведінки, допомагають подолати психологічну тягу до алкоголю.

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З “ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ” В ОДЕСІ

Фахівці реабілітаційного центру Одеси надають консультації в стінах CZM або на дому. Для запису на консультацію в зручний час необхідно зателефонувати або відправити запит на електронну пошту. До ваших послуг:

  • безкоштовні консультації та доступні ціни на лікування;
  • індивідуальні програми;
  • комфортабельні умови і повна конфіденційність;
  • робота з сім’ями залежних.

Почніть будувати нове щасливе життя з Одеським «Центром здорової молоді»!

Лебедєва Валентина Омелянівна

Лебедєва Валентина Омелянівна

Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

Організатор та ведуча групи для родичів залежних, що проходить щотижня або онлайн. Дипломований спеціаліст Українського інституту практичної аддіктології, спеціальність – консультант по хімічної залежності. Практичний психолог, навчаюся транзактному аналізу (ЄАТА – Європейська асоціація транзактного аналізу) і арт-терапії.

Ваше здоров'я починається тут

Подзвоніть нам:

+38 (044) 362-28-29

+38 (099) 362-28-28

Або вкажіть своє питання нижче і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом:

* Поля, обов'язкові для заповнення.

Міцне здоров'я з "ЦЗМ Україна"

Ми працюємо по всій Україні