Лікування наркоманії в Харкові

Реабилитационный центр в Харькове

Тяжко доводиться сім’ям, які зіткнулися з проблемою алкоголізму та наркоманії. Ця проблема поширена як серед забезпечених верств населення, так і в середньому класі, не кажучи вже про малозабезпечених. Якщо ваш близький відчуває наркозалежність, необхідне лікування наркоманії. Харків, на жаль, став розсадником наркотиків — їх може купити будь-де і будь-хто.

Допомогти може наркологічна клініка, яка пропонує кваліфіковане лікування всіх видів наркотичної залежності. Фахівці клініки надають необхідну допомогу наркозалежним, але працюють з їхніми близькими, щоб подолати співзалежність, навчити правильному спілкуванню з такою людиною.

Як розвивається наркотична залежність?

Будь-якому наркоману здається, що все тримає під контролем: він зможе покинути, як тільки цього захоче. Але бажання не виникає практично ніколи. Перш ніж визначитися з клінікою обов’язково забийте у пошуковик «лікування наркоманії Харків форум» — так ви зможете дізнатися враження людей, які пройшли або проходять лікування, та їхніх близьких.

Які ознаки повинні змусити насторожитися і звернутися за допомогою до клініки? Це насамперед:

 • Зникнення цінних речей;
 • Різного роду згортки з фольги та целофану;
 • Зміна стилю одягу та поведінки;
 • звужені або розширені зіниці.

Варто пам’ятати, що кваліфіковане лікування наркоманії пропонує реабілітаційний центр ЦЗМ, філії якого розташовані по всій Україні, тому ви зможете підібрати оптимальне для себе розташування клініки. Фахівці допоможуть вам знайти відповіді на всі запитання, а залежну людину — повернути до тверезого життя.

Наявність навіть кількох ознак не означає того, що людина неодмінно є наркоманом. Щоб переконатися в цьому, варто звернутися до фахівців клініки, які зможуть проконсультувати вас і при необхідності виїхати до вас додому, щоб поговорити з людиною та розпочати лікування наркозалежності. Харків може похвалитися багатьма клініками, які надають такі послуги.

Якщо ви точно впевнені, що близька людина вживає наркотики, ні в якому разі не варто відкладати лікування. Не можна вірити клятвенним обіцянкам залежних людей: навіть якщо вони щиро хочуть зав’язати, у них це, швидше за все, не вийде через дуже сильну фізичну та психологічну залежність.

Наркоцентр Харьков
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Лікування наркоманії у Харкові в наркологічній клініці

  Стоит отметить, что наркомания часто сопровождается алкогольной зависимостью. Многие употребляют наркотики в сочетании с алкоголем, чтобы усилить их действие, поэтому может понадобиться лікування алкоголізму в Харкові. У наркологічній клініці ЦЗМ використовується комплексний підхід до лікування залежних людей, що забезпечує успішне лікування. Його основними компонентами є:

  • Повна детоксикація організму з лікуванням обмінних порушень;
  • Психотерапевтична реабілітація, що дозволяє сформувати здорову особистість із внутрішніми опорами;
  • Ресоціалізація, що забезпечує повноцінне повернення в соціум.

  Однією з найстрашніших вважається методонова залежність. Багато хто, коли дізнається про те, що їхні близькі вживають метадон, впадає у відчай і ставить на них хрест, вважаючи, що врятувати таку людину неможливо. Метадон – один із найстрашніших наркотиків сучасності, залежність до якого виробляється швидше, ніж до героїну.

  Його використовують в офіційній медицині для замісної терапії героїну. Однак така методика не позбавляє наркозалежних згубної звички, а лише пересаджує їх на інший наркотик. Часто метадон поєднують з алкоголем або іншими видами наркотиків, що спричиняє руйнівний вплив на організм.

  Страшним є передозування метадону – смертність від нього становить близько 98 %. Не варто затягувати з лікуванням таких людей, кожен день зволікання може бути смертельно небезпечним. Постарайтеся переконати таку людину в момент просвітлення в необхідності лікування або зверніться до клініки і кваліфіковані фахівці приїдуть до вас додому, щоб знайти правильні слова і переконати людину лікуватися.

  У клініці проведуть повну детоксикацію організму, відновлять обмінні процеси. Не намагайтеся вивести наркомана із залежності вдома: це може спровокувати смерть. Виводити із залежності може тільки кваліфікований нарколог у спеціально обладнаному місці.

  Необхідна наполеглива робота з психічною залежністю – наркоман має усвідомити, що тікати у “швидке” задоволення – руйнувати життя. Тоді колишній наркозалежний зможе повноцінно соціалізуватися, повернувшись до тверезого способу життя.

  CZM ХАРЬКОВ
  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Син вживає легкі наркотики, переконуючи, що вони безпечні і він завжди зможе сам відмовитися від них. Від допомоги та проходження лікування відмовляється. Чи можна записатися на реабілітацію без його згоди?

    img

    Успішне лікування неможливе без усвідомленого бажання відмовитися від небезпечної пристрасті. Поки залежний не усвідомлює власну проблему, зусилля рідних лікарів не принесуть жодного результату. У реабілітаційному центрі працюють кваліфіковані психологи, які здатні переконати пацієнта подивитися на власне життя та незворотні наслідки вживання наркотиків, переконавши пройти лікування.

   • Чи можна провести очищення організму наркозалежного в домашніх умовах, без необхідності відвідування стаціонару?

    img

    Детоксикація – перший та важливий етап лікування від наркозалежності, який передбачає комплекс заходів щодо виведення токсичних компонентів з організму та дозволяє полегшити симптоми «ломки». Наполегливо рекомендується проводити процедуру в умовах стаціонару, де пацієнту підбирають індивідуальні препарати з огляду на його стан. Симптоми абстиненції у кожного можуть виявитися по-різному, тому важливо, щоб поряд знаходилися фахівці, які нададуть необхідну допомогу.

   • Хочу віддати чоловіка на лікування від наркотичної залежності, але переживаю, що не зможу з ним спілкуватися та бачитись. Чи є можливість відвідувати його в будь-який час?

    img

    Оскільки при лікуванні та реабілітації особлива увага приділяється психологічному стану пацієнта, зустрічі з близькими родичами не заборонено. Фахівці, надаючи дозвіл на побачення, повинні бути впевненими в тому, що пацієнтові надається підтримка родичів. Відвідування рідних дозволяється також за попередньою домовленістю з лікарем.

   • Дружина тривалий час вживає наркотики і погодилася пройти лікування у вашій клініці. Скільки часу займе реабілітація для повної відмови від прийому наркотичних препаратів?

    img

    Повний курс лікування становить 3-6 місяців. Залежно від тяжкості захворювання, термін реабілітації може бути продовжений. Конкретні терміни лікування встановити складно, оскільки вони індивідуальні та залежать від тривалості вживання наркотиків, фізичного стану, схильності до зривів та багатьох інших факторів.

   • Ми з дружиною хочемо відправити доньку на лікування від наркотиків, але неодноразово зустрічали інформацію, що у подібних реабілітаційних центрах пацієнтів залучали до різних релігійних сект. Хотілося б дізнатися про методику лікування у вашому центрі?

    img

    Реабілітаційний центр не пов’язаний з релігією та при лікуванні використовується комплексний підхід із застосуванням медикаментозних засобів, роботою з психологом, психотерапевтом та груповими заняттями. «Центр здорової молоді» у Харкові під час лікування від наркотичної залежності також приділяє увагу духовній сфері відновлення особистості. Навіть нетривале вживання наркотиків негативно позначається на моральному образі людини, тому при лікуванні важливо її відновити.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту