Лікування алкоголізму в Дніпрі

виведення з запою в Дніпрі

Алкогольна залежність – не просто погана звичка, а небезпечне, важке захворювання, впоратися з яким можна тільки за допомогою професіоналів. Пройти комплексне лікування алкоголізму в Дніпрі з подальшою ресоціалізацією пропонує клініка «Центр здорової молоді».

Способи лікування алкогольної залежності

Лікування від алкоголю може проводитися різними способами. Фахівці клініки комбінують медичні та психотерапевтичні методики, що дозволяє домагатися високих стабільних результатів.

Перша умова, необхідна для успішного лікування – це добровільна згода пацієнта на проведення реабілітаційного курсу. Для цих цілей застосовується метод інтервенції, проводяться мотиваційні бесіди. Використовуючи найсучасніші методики, алкозалежну людину вчать підвищувати свою самооцінку, знімати напругу і стреси, не вдаючись до вживання спиртних напоїв. Допомагають відновити втрачені особисті якості і міжособистісні відносини.

Повноцінна програма боротьби з алкогольною залежністю в клініці включає в себе наступні напрямки:

 1. Детоксикація організму, зняття алкогольного делірію, виведення з запою в Дніпрі.
 2. Кінезіотерапія (лікування за допомогою рухової активності), заняття спортом.
 3. Сеанси сімейної психотерапії, що дозволяють надати необхідну підтримку, як самому пацієнту, так і членам його сім’ї.
 4. Арт-терапія – заняття творчістю, розкриття особистісного потенціалу.
 5. Релакс-терапія – навчання методам зняття фізичного та психоемоційного напруження, підвищення стійкості до стресових факторів.
 6. Заняття в групах взаємодопомоги, робота з волонтерами, психотерапевтами, соціальними працівниками, випускниками реабілітаційного центру.

Співробітники центру віддають перевагу комбінаторній терапії. Медикаментозні препарати для проведення програми Детокс, лікування білої гарячки (зняття алкогольного делірію), як і психотерапевтичні методики, підбираються індивідуально, на основі результатів попередньої діагностики, з урахуванням всіх особливостей клінічного випадку.

лікування алкоголізму в Дніпрі
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Наші переваги – комплекс заходів та індивідуальний підхід

  Клініка характеризується наявністю безперечних переваг, що вигідно відрізняють її від інших лікувальних установ подібного профілю:

  1. Суворе дотримання політики конфіденційності, лікування без постановки на облік.
  2. Повноцінна програма реабілітації, що включає в себе роботу з психологом, лікувальну фізкультуру, дієтотерапію, організацію дозвілля.
  3. Виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  4. Можливість початку терапевтичного курсу на будь-якій стадії розвитку алкогольної залежності, навіть в домашніх умовах.
  5. Доступні для кожного демократичні ціни.
  6. Широкий спектр медичних послуг, спрямованих на боротьбу з алкоголізмом.
  7. Робота в цілодобовому режимі, без перерв, вихідних і святкових днів.
  8. Терапевтичний супровід після завершення терапевтичного курсу і профілактика можливих рецидивів.
  9. Лікування супутніх хвороб, які розвинулися на тлі тривалого вживання алкоголю.

  Співробітники центру дбають про підвищення якості життя своїх підопічних, допомагаючи їм знайти нових друзів і захоплення, підвищити кваліфікацію, розкрити таланти, змінити професію, влаштуватися на гідну роботу. На тлі постійної підтримки з боку родичів, фахівців, нових друзів-однодумців – це в значній мірі знижує ймовірність можливого рецидиву.

  Щоб пройти результативне лікування алкогольної залежності, домогтися стабільного ефекту, необхідно звернеться за допомогою до справжніх професіоналів. У клініці «Центр здорової молоді» працюють кваліфіковані фахівці в області наркології і психології з великим досвідом.

  Всього за кілька місяців вони допоможуть вам повернутися до тверезого життя, зайняти гідне місце в соціумі, налагодити відносини з членами сім’ї і оточуючими, повернути собі здоров’я і відчуття справжнього щастя без спиртного.

  зняття алкогольного делірію Дніпро
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту