Дівчина-боєць з Одеси проводила зарядки і майстер-класи в оздоровчому таборі.
Олена Колесник – відома чемпіонка, родом з Одеси, представниця боксу, таїландського боксу Муей-Тай і кікбоксингу не залишилася байдужою до соціального проекту.
Разом з подругою Іриною Чернової кандидатом в майстри спорту з таїландського боксу дівчата преостановілі свої тренеровки і присвятили свій час оздоровчого табору. Вони проводили зарядки, майстер-класи для людей, які страждають від алко- і наркозалежності.
![Чемпионки не остались равнодушными к социальному проэкту Чемпионки не остались равнодушными к социальному проэкту](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/01/0125_07.jpg)
Молоді дівчата з радістю спілкувалися з присутніми, ділилися досвідом свого життя, спортивними досягненнями, розповідали про те, як прекрасно займатися улюбленою справою і бути здоровим.
Присутність на Всеукраїнському антинаркотичної Таборі цих чудових дівчат-спортсменок дуже сприятливо вплинуло на молодих людей.
Їх особистий приклад мотивував багатьох людей до спортивної, здорового і щасливого життя!
![Чемпіонки не залишилися байдужими до соціального проекту](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 01.25.2016
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.