Чемпіонки не залишилися байдужими до соціального проекту

Jan 25, 2016

Дівчина-боєць з Одеси проводила зарядки і майстер-класи в оздоровчому таборі.

Олена Колесник – відома чемпіонка, родом з Одеси, представниця боксу, таїландського боксу Муей-Тай і кікбоксингу не залишилася байдужою до соціального проекту.

Разом з подругою Іриною Чернової кандидатом в майстри спорту з таїландського боксу дівчата преостановілі свої тренеровки і присвятили свій час оздоровчого табору. Вони проводили зарядки, майстер-класи для людей, які страждають від алко- і наркозалежності.

Чемпионки не остались равнодушными к социальному проэкту

Молоді дівчата з радістю спілкувалися з присутніми, ділилися досвідом свого життя, спортивними досягненнями, розповідали про те, як прекрасно займатися улюбленою справою і бути здоровим.

Присутність на Всеукраїнському антинаркотичної Таборі цих чудових дівчат-спортсменок дуже сприятливо вплинуло на молодих людей.

Їх особистий приклад мотивував багатьох людей до спортивної, здорового і щасливого життя!

Лебедєва Валентина Омелянівна

Лебедєва Валентина Омелянівна

Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

Організатор та ведуча групи для родичів залежних, що проходить щотижня або онлайн. Дипломований спеціаліст Українського інституту практичної аддіктології, спеціальність – консультант по хімічної залежності. Практичний психолог, навчаюся транзактному аналізу (ЄАТА – Європейська асоціація транзактного аналізу) і арт-терапії.