![День відкритих дверей з Центром Здорової Молоді](https://czm.ua/wp-content/uploads/2018/05/0002-1-300x206.jpg)
Сьогодні в Головному Управлінні Національної поліції Житомирської області, проходив день відкритих дверей. Метою заходу було підвищення рівня довіри з боку підростаючого покоління, популяризації поліцейської професії серед населення, а також формування патріотизму, національної свідомості дітей та молоді в сучасних умовах, і освіти позитивного іміджу Національної поліції України. З метою співпраці були запрошені МГО “Центр Здорової Молоді” в складі Міжнародної антинаркотичної Асоціації, а також Третє територіальне управління (з обслуговування Волинської, Житомирської та Рівненської областей) Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України. Метою участі цих організацій, було популяризація здорового способу життя серед населення, а також надання інформації про різні соціальні проблеми.
![День відкритих дверей з Центром Здорової Молоді](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 03.21.2016
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.