“ФешнБум” у Вінниці

Aug 20, 2017

ФешнБум в ВинницеУ м.Вінниця, модельєром Мариною Вовкогон, був проведений фестиваль “ФешнБум” для дітей з обмеженими можливостями.

Під час заходу проходили ігри, конкурси, театр мильних бульбашок з міні показом мод, де моделями виступали самі дітки.

Волонтери ОС “Міжнародна антинаркотична асоціація” в м.Вінниця надали допомогу в проведенні заходу, забезпечивши підтримку громадського порядку серед глядачів фестивалю.

У процесі свята збиралися кошти, які передали представнику департаменту у справах молоді та спорту для подальшого визначення цих коштів на допомогу дітям.

Гостем фестивалю стали директор департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Попова Лариса Віталіївна і директор Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Добровольська Наталія Петрівна.

ФешнБум в Виннице

Атмосфера свята була тепла, добра, привітна. Навіть уявлення з рідким азотом, температура якого – 195 ° С, не змогло остудити загострення пристрастей і щирою дитячої радості, яка панувала на святі.

На завершення свята всі моделі одягу, що демонструються хлопцями, були подаровані їм, що ще більше підняло градус свята і теплі спогади залишаться в пам’яті надовго.

ФешнБум в Виннице

Володимир Володимирович Ярий

Володимир Володимирович Ярий

Головний лікар КМНКЛ "Соціотерапія"