Завершився семиденний “профілактичний марафон” до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
Організаторами акції і проведених заходів виступили: МАА Вінниця, Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вінницький обласний СНІД-центр, Вінницький БФ “АСЕТ”, Вінницька тбластная організація Товариство Червоного Хреста.
Протягом семи днів волонтери цих організацій і студенти ВНЗ Вінниці, роспространялі інформацію на площах і вулицях міста.
Кульмінацією проекту були концерт у Вінницькому міському палаці мистецтв “Зоря”, і презентація молодёжниого тематичного флешмобу на площі міста від “Міжнародної антинаркотичної Асоціації” м.Вінниця,
В цілому заході брало участь близько 300 осіб.
![Марафон против СПИДа](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/12/1201_007_2.jpg)
![Марафон против СПИДа](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/12/1201_007_6.jpg)
![Марафон против СПИДа](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/12/1201_007_3.jpg)
![Марафон против СПИДа](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/12/1201_007_4.jpg)
![Марафон против СПИДа](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/12/1201_007_5.jpg)
![Марафон до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 12.01.2016
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.