Житомирським відділом профілактики Міжнародної антинаркотичної Асоціації спільно з Житомирським державним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена робота, спрямована на запобігання негативним явищам в сучасному суспільстві.
Слухачами лекції “Причини і формування хімічної залежності” були студенти Житомирського державного університету ім. Івана Франка.
Психолог, який має досвід в роботі з хімічно залежними людьми, детально розповів молодим людям про те, що таке хвороба – хімічна залежність, які основні причини формування цієї недуги у людини, а також детально поговорили про перші симптоми залежності і про те як не потрапити в капкан чуми 21 століття “хвороби хімічної залежності”, яка поламала вже не один мільйон доль.
![Лекция Мероприятие в Житомире](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/10/0803_08.jpg)
Гасло всіх заходів, що проводяться Міжнародною антинаркотичної Ассоціацііей – “Независимой країні – незалежна молодь” !!!
![Захід в Житомирі](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 10.20.2016
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.